• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    Máte nějákou 13. komnatu či něco, co si nalháváte, ale ve svém nitru víte, že je to jinak. Svědomí vás otravuje nebo se k něčemu prostě zcela otevřeně a bez skrupulí chcete přiznat!? Ať už ti to nedá spát či kvůli tomu nemůžeš dospat. Ať tě to sere či těší. Prostě se přiznej! Konstruktivní interakce jsou vítány.
    rozbalit záhlaví
    GUMBA
    GUMBA --- ---
    LORD_DE_SEIS: A už jsi měl pizzu s ananasem a ... se sladkým karamelem? :-)
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    LORD_DE_SEIS: Sám budeš nafouklej!
    LORD_DE_SEIS
    LORD_DE_SEIS --- ---
    Před chvílí jsem snědl kus pizzy s ananasem - přesto, že to neni moje oblíbená varianta, troufám si říct, že ten hejt kterej kolem toho panuje, je nafouknutej...
    1KA
    1KA --- ---
    LUCCASH: já za tohle pokaždé dostávám děsný pojeb ;))
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    viz ENDER přemýšlím, že by mi vůbec nevadilo přes léto snížit úvazek or something...
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    INDIAN: jj, ja ji mam jako kombinaci se steamerem a nikdy bych nemenil ;)
    LUCCASH
    LUCCASH --- ---
    Nedokážu nechat pastilky proti kašli pozvolně rozpustit v puse. Vždy se zapomenu a pokoušu je.
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    Crowdfundoval jsem zase zbraně pro ukrajince... Protože mě nasral jeden proruskej hajzlík.😏
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    koupil jsem si winrar.
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    D1RABBIT: Creme de la creme to samý.. jako chápu, poctivá výroba a tak, ale já tam cítím jenom tunu cukru, až mi to kroutí zuby, takže zmrzlinu jen vlastní.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    GREATDRAKE: A které je teda lepší?
    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    D1RABBIT: Jako někdo, kdo coby capart strávil dost času na nutrií farmě mohu říci "zkusil jsem obé a nedá se srovnat".
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    Po pokusu o rozhovor s automatem na zákaznické lince mall.cz jsem si dal panáka. A asi si dám ještě jednoho. Prej dejte mi šanci.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    ADELHAIDA: Budu muset mrknout příště, až zase budu pořizovat :))
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    KOVOVAMINCE: Mám výborný s autíčkama.
    LUSINDA
    LUSINDA --- ---
    Ještě s radostí hodím hlas v prezidentské volbě Babišovi (ikdyž bych mu hlas nikdy nikde nedala).....pokud skončí v duelu se Zimou, nebo Janečnem.
    INDIAN
    INDIAN --- ---
    kdyz tady vidim ten zastup odmitacu mikrovlnek, tak se priznavam ze jsem hrdy majitel mikrovlnky
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    KOVOVAMINCE: Existují, ale nefungují a ještě jsou ošklivé.
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    NELLAS: Ony existujou i jiný? o_O
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    Mám ráda dětské náplasti se zvířátky.
    OT_
    OT_ --- ---
    A my nemáme ani rychlovarnou konvici:)
    HRAFNAIN
    HRAFNAIN --- ---
    MW doma nechci ani zadarmo, ale sranda s ni zase je, to jo.

    Kolega, co kdysi prespaval v praci, si v ni susil vyprany spodary, a vzplanuly mu (ok, to neni priznani moje, ale deravy byly pekne, kolega promine :)

    Takze kdyz mi pri nocni vypad kaminek ze zapika, tak jsem v tej samej troube zapalil zmuchlanej papir, abych si pripalil.
    dost me prekvapilo, jak to bylo rychly, malem jsem to nestih (nekuraci prominou)

    Co a jak v mikrovlnce jiskří, to si snad na kousku porcelánu musi vyzkouset kazdej, ne?

    A pak jsem na to uz sel systematicky, v praci jsem si nemel to zradlo jak jinak vohřát.

    Takze sekaná je imo nejlepsi v navlhcenym mikrotenovym sacku (ekoaktivisti prominou)

    No a pak uz jsem jenom obchazel okolni reznictvi, bufety a samosky, a zkousel ruzny sekačky, a nejlepsi byly ty skoro nejlevnejsi (az na jednu umelou hmotu) (germani prominou :)

    No a nakonec se musim priznat, ze jsem chtel ten magnetron pouzit jako elektronickou protizbraň :D (velky bratr promine?)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam