• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    Máte nějákou 13. komnatu či něco, co si nalháváte, ale ve svém nitru víte, že je to jinak. Svědomí vás otravuje nebo se k něčemu prostě zcela otevřeně a bez skrupulí chcete přiznat!? Ať už ti to nedá spát či kvůli tomu nemůžeš dospat. Ať tě to sere či těší. Prostě se přiznej! Konstruktivní interakce jsou vítány.
    rozbalit záhlaví
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    INDIAN: cigára telefony a jiné věci v levé ruce se většinou naučí řidiči, kvůli okénku a volné ruce na páku... ale jen taková teorie od řidičů :)
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    INDIAN: ja obcas chodim hrat na djembe a ostatni ze me jsou docela vyrizeny protoze jsem pravak ale pri bubnovani mam dominantni ruku levou tj. kdyz si sednu vedle tri normalnich tak to vypada ze hraju proti nim :)
    _ANT_
    _ANT_ --- ---
    INDIAN: Telefon v levy? Husty, pro me je to absolutne nemozny. Zatochlastat umim pravou u levou 👻
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    INDIAN: to s tim telefonem je zajimavy, ja kdyz si dam telefon k pravymu uchu, tak mi prijde, ze ten clovek v telefonu najednou mluvi z dvojnasobny dalky a ani nemluvi na me...:) mozna by to slo pouzivat jako nakou techniku, jak si drzet od hovoru odstup:))
    INDIAN
    INDIAN --- ---
    _ANT_: Ja sem taky pravak, ale treba jakoukoli sklenici (typicky pullitr trebq) nedovedu drzet v pravy ruce. To samy s telefonem, ten drzim taky zasadne v levy a kdyz bych ho vzal do pravy tak bych nebyl schopnej ani prijmout hovor a uz vubec ne neco napsat.
    LEJIMADA
    LEJIMADA --- ---
    Poprvé jsem použila slovo "hostka". Sice jen ve své vlastní myšlence, když jsem si připravovala co budu muži vyprávět o jednom podcastu, ale i tak mě to samozřejmé použití novotvaru zaskočilo..
    DR_NIKITA
    DR_NIKITA --- ---
    _ANT_: Same!
    _ANT_
    _ANT_ --- ---
    Jsem pravak. Kdyz jim priborem, tak mam vidlicku vzdy v pravy ruce a nuz v levy. Hodinky nosim taky na pravy. Jo, je to divny, ale neumim si to predstavit jinak. A kazda zkouska mit vidlicku v levy dopadla nasranym lamentovanim. Proste prava ruka dela dulezity veci a leva se jen tak veze.
    ELISEBBAH
    ELISEBBAH --- ---
    TANKIE_: ale aspon jeden z nich tak vypada!
    TANKIE_
    TANKIE_ --- ---
    ELISEBBAH: a had z nich neni ani jeden 8)
    ELISEBBAH
    ELISEBBAH --- ---
    Kdyz nekdo rekne, ze nekdo vidi jako ostriz, predstavim si hada. Protoze preci slepys a ostriz, zejo
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    Právě projíždím Brnem!
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    Příznávám, že není žádné ID z nyxu, se kterým bych si to chtěla "rozdat"
    Ps: kromě mého muže, který tu sice taky je inkognito, ale tak ho nepropálim :))
    JONY
    JONY --- ---
    Vyhodil jsem (téměř) kompletní cd diskografii MoWax a spoustu dalšího do kontejneru...
    CLOWNZEPPA
    CLOWNZEPPA --- ---
    Jsem občas až patetickej z toho, že mnohé, co jsem miloval už nikdy nebude jako dřív. A mrzí mě, že to, co ve mně kdysi tolik rezenovalo už mi nic neříká. Protože tomu jazyku nerozumím. Ale možná je to jen nostalgie a šepot toho vnitřního dítěte, který to bavilo a dal by si to ještě jednou) Nenaděláě nic:)
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    KOUDY: depends... Naše obecní pošta nějak donutila seniory používat bankomaty a od těch dob je to příjemný místo.
    LEJIMADA
    LEJIMADA --- ---
    ráda dělám lidem jen tak radost. Třeba včera ráno po punkáčské akci vytáhnu litr a půl kafe z termosky a nalévám probouzejícím se figurám do nalezených kelímků.. Tolik trávy po ránu jsem měla tak dvacet let zpátky :D
    1KA
    1KA --- ---
    Nemám ráda nakupování oblečení a obuvi. Téměř všechny věci co nosím, dostávám od svých kolegyní, které na manažerských pozicích přibírají, protože jenom pracuji a nemají čas sportovat. Dělala jsem to taky v minulé práci a v té současné dokonce pořádám sekáče, kde si svorně věci měníme. Jediné oblečení, které ráda nakupují, je to do hor, které mi ale vydrží i víc jak 10 let, protože je kvalitní. Toto nakupování beru spíš jako investici do svého nejoblíbenějšího koníčku. Kdyby bylo po mém, nafasuje 3 firemni košile a nosím pořád to samé. Stejně je to jenom kus hadru.
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    než poprvé zakrojím do bochníku domácího chleba, udělám na něm křížek.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    SALVATOR: přiznávám, že tohle dilema řeším obvykle s mužem tak, že si dáme ta dvě jídla napůl... Každej má tak půlku jednoho a půlku druhého :)
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    KOUDY: Na poštu taktéž nedokážu jít. Mám prostě blok.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    J4C0B1M: ja nedokazu jit ani na normalni postu. Natoz na postu pro tebe :)
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    Davam neznamym lidem prezdivky podle toho jak vypadaji. Napriklad vcera se mnou ve vlaku jela Gibona. ;o)
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    Že mě baví hádky Nei a Haranta na Nyxu, a moc nechápu tu potřebu to dělat takhle veřejně :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam