• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    Máte nějákou 13. komnatu či něco, co si nalháváte, ale ve svém nitru víte, že je to jinak. Svědomí vás otravuje nebo se k něčemu prostě zcela otevřeně a bez skrupulí chcete přiznat!? Ať už ti to nedá spát či kvůli tomu nemůžeš dospat. Ať tě to sere či těší. Prostě se přiznej! Konstruktivní interakce jsou vítány.
    rozbalit záhlaví
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    VYHULENY_UFO: ?! můžu potěšit zprávou, že jsme se seznamili úplně klasicky v restauraci, kde mne viděl, pokud tě to potěší. Ještě to existuje.
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    VYHULENY_UFO: bacha na ty termity...
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    GRANTORINO: tak to je super, ze jste zvladli naprcat haranta jeste pred rozchodem. jo, neni nad to hledat vztahy na lokalnich spolecenskych siti. to je jako sbalit pritele/pritelkyni v dome.
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    ACKO: Cože, takže mám malý péro?!!!?!?
    ACKO
    ACKO --- ---
    SALAMAN: ta je hezčí než ty !! :-)
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    SALAMAN: teď nevím jestli je to pochvala nebo zatracení..
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    GRANTORINO: Píšeš tak nezajímavé komenty, až to vyprovokovalo Vyhulenýho ufa k reakci!
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    VYHULENY_UFO: překvapím tě šokující informací, kojím, růstový období, takže furt a je to na palici... A u toho zjistím, že si mne tu jeden bejvalej bere do huby.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    GRANTORINO: zabijis cas nad nyxem a pises komenty, ktery skoro nikdo necte? :D
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    VYHULENY_UFO: co si myslíš, že celou dobu dělám?
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    GRANTORINO: no jo, kdybyste si udelali decka, meli byste ted jiny starosti....
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    DA_NIELA: hele a je fakt nutný řešit, jak vypadám :D nicméně hrneček s kapučínem approved :)

    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    DA_NIELA: V minulejch letech to byl volitelnej předmět.
    DA_NIELA
    DA_NIELA --- ---
    ADELHAIDA: to je ode dneska povinny?
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    Pardon, že do toho vstupuji, ale chtěl jsem se tu přiznat, že mě některá křestní jména rajcují.
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    DA_NIELA: Ježiš, tys s ní taky spala?
    DA_NIELA
    DA_NIELA --- ---
    Myslim si, ze GT vypada jako povidlovej pernik. Nebo jako porculanovej hrnicek se skoricovym kapucinem. Nebo jako hasici pristroj v chodbe prezidentskeho apartma.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    VYHULENY_UFO: spíš když se nudí bejvalej milenec, musíš se vrátit pěkně na začátek...
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    tyvle, kdyz se zenska s chlapem nudi....
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    LODBROG: tvůj mindrak z malý výšky jsem nikdy nepochopila. Chudáček no úplně s prostou inteligencí. Mělo mi to dojít hned. Jo, naposledy už se ti nepostavil, to je fakt. Pověz nám všem o tom, když už ses do toho tak rozeběhnul. A to s tou učitelkou taky děsně zabolelo od poskoka ze zapomenutýho hotelu.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    Přiznám se, že mi došel popcorn.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam