• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    Máte nějákou 13. komnatu či něco, co si nalháváte, ale ve svém nitru víte, že je to jinak. Svědomí vás otravuje nebo se k něčemu prostě zcela otevřeně a bez skrupulí chcete přiznat!? Ať už ti to nedá spát či kvůli tomu nemůžeš dospat. Ať tě to sere či těší. Prostě se přiznej! Konstruktivní interakce jsou vítány.
    rozbalit záhlaví
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    DA_NIELA: hele a je fakt nutný řešit, jak vypadám :D nicméně hrneček s kapučínem approved :)

    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    DA_NIELA: Ježiš, tys s ní taky spala?
    DA_NIELA
    DA_NIELA --- ---
    Myslim si, ze GT vypada jako povidlovej pernik. Nebo jako porculanovej hrnicek se skoricovym kapucinem. Nebo jako hasici pristroj v chodbe prezidentskeho apartma.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    VYHULENY_UFO: spíš když se nudí bejvalej milenec, musíš se vrátit pěkně na začátek...
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    tyvle, kdyz se zenska s chlapem nudi....
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    LODBROG: tvůj mindrak z malý výšky jsem nikdy nepochopila. Chudáček no úplně s prostou inteligencí. Mělo mi to dojít hned. Jo, naposledy už se ti nepostavil, to je fakt. Pověz nám všem o tom, když už ses do toho tak rozeběhnul. A to s tou učitelkou taky děsně zabolelo od poskoka ze zapomenutýho hotelu.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    Přiznám se, že mi došel popcorn.
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    GRANTORINO: Zkoušel jsem si tam nahrát Marlona Branda, ale pořád jsem vypadal jako Earl :(
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    SALAMAN: mám to stejně
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    SALAMAN: ale ikonku sis vybral sám :)
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    Ty vole, já žiju s tím, že vypadám jako moje ikonka.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    LODBROG: promiň, ale jestli ti tohle nedošlo, tak se vracím k tomhle "nedostatek sociální inteligence"
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    Jo, a jestlis to nevěděl, tax to rozhodně MĚL vědět.
    Nebo předvídat.
    Buďto Cindy Crawford, nějaká princezna z pohádky (ale jen ta subjektivně hezká!!!), jinak mlčet,
    protože jasná sabotáž, provokace, podraz a naschvál ;P

    (přirovnávaná? Někdo přirovnával? Cítím mírně odlišný význam od "připomíná mi".
    Ale to je jedno: JASNÁ URÁŽKA! :)

    Pardon, zas jsem si asi spletl klub [Ženy - čím vás štvou a proč je to jejich chyba - praktické ukázky] :D
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    HAR4NT: myslím, že to bylo poměrně jasný, že se mi to líbit nebude. Na to mne Lodbrog zná moc dobře. Takže prostě to byl takový jeho naschvál.
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    GRANTORINO: nevzpominam si, ze by tu bylo nejak v obecnejsim povedomi znamo, ze si nekdo nepreje byt srovnavan s kymkoliv:)

    ale semetrika style jsi popsala presne, zajimavy....:))
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    KOUDY: připomíná mi to hysterii "vyspal se se mnou a už mi nezavolal". Takže GT asi spoko, ale Lodbrog byl přece ten, co měl doma nastěhovanou další :))

    A přiznám se, že jsem dlouho neviděla nic smutnějšího, než že někdo musí uraženecky vytahovat stále dokola několik let starý románek ke kterému se raději druhá osoba ani nepřizná :D
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    HAR4NT: takže, když víš, že někoho něco možná sere, tak to schválně uděláš, aby si ho nasral a pak to budeš obhajovat? Protože tobě ti tak připadá dobrý. Rozumím tomu správně.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    HAR4NT: víš co Sašo?
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    GRANTORINO: no docela jo, kdyz jste si tolik podobny..
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    DELIRIUM: já jsem s tím přirovnávánim nezačala. Tadyta herečka se mi nelíbí a nelíbí se mi být k ní přirovnáváná, je to těžký pochopit?
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    GRANTORINO: Tohle vždycky potěší. Když nějaká žena o druhý mluví jako o ne moc hezky osobě. :')
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    LUSINDA: no a já bych s dovolením nechtěla být přirovnávána k nikomu. To by mohlo pro začátek stačit.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam