• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    Máte nějákou 13. komnatu či něco, co si nalháváte, ale ve svém nitru víte, že je to jinak. Svědomí vás otravuje nebo se k něčemu prostě zcela otevřeně a bez skrupulí chcete přiznat!? Ať už ti to nedá spát či kvůli tomu nemůžeš dospat. Ať tě to sere či těší. Prostě se přiznej! Konstruktivní interakce jsou vítány.
    rozbalit záhlaví
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    NOIZER: tak tohle byl vubec nejtipictejsi nyx, naseru se do objeveno auditka ktere me defakto vubec nezajima, zprudim se mi auditko nelibi a odhazim stredem do predele :D
    NOIZER
    NOIZER --- ---
    Priznavam se, ze jsem o tomhle klubu vubec netusil... Nasel.jsem to nahodou, kdyz jsek omylem kliknul na posledni prispevky.. Ale typico co tu jede za hovna, to je skvely:))) A 5 minut jsem se dozvedel, ze jednomu id se nepostavilo pred lety pero, druhy id nema rado prirovnavani k nekomu jinymu, treti id umi uvarit spagety.. Tak za me teda vyhraly ty spagety musim rict... Z toho jsem si aspon odnesl nejakou inspiraci. Ale jinak teda typickej nyx:))) a jdu zas o dum dal:)
    BARTOK
    BARTOK --- ---
    MUZA: Rovnou střílet do kolen. Co s takovym odpadem?
    R_U_SIRIOUS
    R_U_SIRIOUS --- ---
    VYHULENY_UFO: To se ti jenom zdá.
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    VYHULENY_UFO: imho spis obycejna lidska blbost:)
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    moje interpretace rika, ze id harant neexistuje, ale stejne se ozyva. to bude nejaky kvantovy jev...
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    VYHULENY_UFO: zes to evidentne vubec nepochopil, kdyz si z toho vyvozujes, ze neexistuju (nebo ze si to o sobe myslim) ja:P
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    HAR4NT: a co tim chce neexistujici harant rici?
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    VYHULENY_UFO: nic takovyho jako realita nebo skutecnost neexistuje. jde jen o shodu v percepci a interpretaci jevu a jejich stavu, vcetne sebe sama.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    HAR4NT: je potreba se naucit vystrkovat hlavu ze sve socialni bubliny.
    ne kazdy zvladne srazku s realitou a prezije.
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    VYHULENY_UFO: no jiste, tim driv zacnou fetovat..
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    priznejme si, ze cim driv deti poznaji, ze svet neni prilis pratelske misto k zivotu, tim pro ne lip.
    QWERTZ
    QWERTZ --- ---
    MUZA: Zmrdi!
    MUZA
    MUZA --- ---
    ...prave rozdychavam napadeni od fetky, ktera nejdriv rvala na cely kolo z dalky, at moje dite (21 mesicu, vzdor included) nerve... kdyz jsme byli kus od ni, poslala jsem ji do prdele a uz to jelo... prilitla ke me a vesnickodiskotekovym stylem "pojd se rvat" do me zacla strkat, chodila neprijemne blizko, hazela mi do obliceje rohliky a nadavala, to vse zatimco muj syn brecel a drzel se me za ruku jako kliste... chtela mi dat i pesti, tomu jsem uhnula... do hajzlu sla, az kdyz jsem volala policajty... a jako na potvoru nikdo nebyl v dohledu...

    Takze si s sebou asi zacnu brat paralyzer...

    Strasne jsem se bala o synka... uffff
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    Přiznám se bez mučení že umím výborný špagety

    ZORB
    ZORB --- ---
    GRANTORINO: Přiznávám se, bez mučení, že mne tydle zjištění tady, nepřestanou nikdy udivovat.
    LOGO
    LOGO --- ---
    A co takový špagety, umíte je uvařit? Aniž by utekla voda?
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    DELIRIUM: ano, mě se ta herečka nelíbí. Taky by mě ani nenapadlo tohle o někom říkat, kdybych si nebyla jistá, že to dotyčného potěší nebo pobaví. Ale já jsem asi z jinýho těsta.
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    GRANTORINO: Přiznám se, že nikdy nepochopim, co je motivací toho, že někdo veřejně přirovná někoho k ne zrovna sympatický a hezký osobě, kromě potřeby někoho vysloveně urazit.
    :D
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    A nestačilo už? Nenecháme pátek odejít zase do jiného klubu?
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    KOUDY: "já jí podobná nejsem, stačí?" nechcii být přirovnávána k žádné herečce, vlastně k nikomu. A už vůbec ne k někomu, komu podobná nejsem. To říkám celou dobu.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam