• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    Máte nějákou 13. komnatu či něco, co si nalháváte, ale ve svém nitru víte, že je to jinak. Svědomí vás otravuje nebo se k něčemu prostě zcela otevřeně a bez skrupulí chcete přiznat!? Ať už ti to nedá spát či kvůli tomu nemůžeš dospat. Ať tě to sere či těší. Prostě se přiznej! Konstruktivní interakce jsou vítány.
    rozbalit záhlaví
    KOMORAU
    KOMORAU --- ---
    MARKETAPARKETA: Pravdu díš
    MARKETAPARKETA
    MARKETAPARKETA --- ---
    Nejak me ta samota uz nebavi...
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    Viděla jsem film Matky, aby vy jste už nemuseli....
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    DEADSLUT: me dycky fascinovalo, jak moc je to podobny hymne Rudy Hvezdy Belehrad:)
    Zvezda mi je sve!
    https://www.youtube.com/watch?v=Gcf1-ejsKC4
    DEADSLUT
    DEADSLUT --- ---
    HAR4NT: hele jako povodila si nás, dlouho nás napínala, ale... nakonec samozřejmě bylo:))
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    Pry banany a rajcata nemusi byt v lednici.
    Ja davam do lednice skoro vsechno (krome treba mouky a testovin). Dava mi to falesnu pocit bezpeci.
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    DEADSLUT: a bylo "Kdyz se nacancam"?:)
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    Líbí se mi, jak v tu v klubech dole v prezenci klesá opacity avatarům. Je to fajn efekt.
    DEADSLUT
    DEADSLUT --- ---
    O víkendu jsem se značně nacamraná omylem ocitla na koncertě Heidi Janků a omlouvám se svému pubertálnímu i střízlivému já, protože jsem si ho obrovsky užila a vůbec se za to nestydim. To, že jsem si druhej den v kocovině v sekáči pořídila fialovej kožich, z kterýho mam strašnou radost, už je asi jen poslední hřebíček do rakve veškeré důstojnosti.

    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    DELIRIUM: navíc to nikdy nikomu není podobný...
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    Hrozně mě iritujou dospělí lidi, co používají na facebooku svoje avatary. Nepřijde mi to vtipný, ani roztomilý. Je to k posrání.

    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    Každého kdo použije označení rolády (hodinky), automaticky řadím do skupiny obsluhy kolotoče s labutěma, majitelů zlatých řetězů a votřískaných mercedesů. Prostě ekl a nic jinýho.
    PETER_PAN
    PETER_PAN --- ---
    MAR_TINA: 700 USD za mesic je uplne to nejzakladnejsi pojisteni ktere ti nic nekry. Dobry pojisteni pro rodinu 2 dospeli + 2 deti je cca 1800 USD / mesic. A ... stejne ti to skoro nic nekryje, stejne je za vsechno doplatek v radech stovek nebo nizsich tisic USD (Ano nejsou to desetitisice, nebo statisice jako pro nepojisteneho, ale stejne.)
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    Hledám kočku. Někam šla na lov.
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    FRENNET: pokud delas na smlouvu a ne v oboru/oblasti, kde se jede nacerno, a pro dost velkeho zamestnavatele, aby s nekym umbrella smlouvu mel.
    FRENNET
    FRENNET --- ---
    ERRTU: MAR_TINA: plus v pracovni smlouve massamostatnou klauzuli o zdravotnim pojisteni, ze ho jako jiste v nejake forme mas.
    FEFERONIE
    FEFERONIE --- ---
    Kazdy mesic prezentuju pro cca 300 lidi. Nataci se to, mam k dispo nahravky za skoro rok, ale zadnou jsem nikdy nevidela, protoze se bojim, ze je to hrozny a ze uz bych tam nevlezla.
    1KA
    1KA --- ---
    Přiznám se, že mám radost. Na prvním pohovoru v první firmě mě chtěli hned, i když jsem z jiného oboru. Dnes mám výborný pocit z pohovoru. I kdyby mě nevzali, cítím se dobře.
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    PETER_PAN: Právě jsem se vrátil z Hradu...
    PETER_PAN
    PETER_PAN --- ---
    FRK_R23: A nyx to pises o 5 hodin pozdeji ? ;-)
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    Už jsem dnes měl tři piva a dva panáky...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam