• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    Máte nějákou 13. komnatu či něco, co si nalháváte, ale ve svém nitru víte, že je to jinak. Svědomí vás otravuje nebo se k něčemu prostě zcela otevřeně a bez skrupulí chcete přiznat!? Ať už ti to nedá spát či kvůli tomu nemůžeš dospat. Ať tě to sere či těší. Prostě se přiznej! Konstruktivní interakce jsou vítány.
    rozbalit záhlaví
    DA_NIELA
    DA_NIELA --- ---
    GANDHI: A o pár let dál čekají Hoši od Bobří řeky.
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    ja nedavno zjistil, ze naprosto nedavam Krtecka a to jsem byl v detstvi fanousek:p
    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    NELLAS: naprosto souhlasím, nesnáším to, rolujou se mi hnusem ponožky, jen zaslechnu upoutávku
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    GRANTORINO: já jsem slabá povaha a nedávám skoro nic. K tvému seznamu ještě Menšíka a Izera a spoustu, na které si nevzpomenu.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    Homolkovi jo... Já nedávám Švejka, Vlastu Buriana a Felixe Holzmanna...
    TAMARIX
    TAMARIX --- ---
    HAR4NT: Ono nakonec i to Slunce, seno je o level jinde než ten Kameňák..
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    strašně mi lezou na nervy expati, co choděj na nyx vysvětlovat, jak to tady všechno děláme blbě.
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    INDIAN: presne tak. to samy Kurvahosigutentag. kdo to hazi do jednoho pytle se Sluncesenama a Kamenakama, je velmi nebystry divak.
    INDIAN
    INDIAN --- ---
    Zboznuju Homolkovi.
    Pro me je to nedilna soucast cesky kinematografie a prijde mi trosku mimo misu je davat do stejnyho pytle s parodii na parodie typu Kamenak
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    Vzal jsem před časem Američanku do kina na Slunce, seno, jahody a předtím na Dědictví aneb Kurvahošigutntág… a bavil jsem se. Ona snad taky. 🙃
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    Neskutečně mě přesně tahle tvorba sere, Homolkovi, Slunce sena a podobný, přijde mi to příšerný, dementní a ze všeho nejvíc mě na tom sere ten záměr točit filmy o tom jak jsme tu všichni úplně blbý a pak se u toho plácat do kolen.

    O tom že mezi námi žijou Homolkoi live až radši příště, to je zvláštní kapitola.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    NELLAS: jo homolkovy mi fotr okomentoval, že ho na tom filmu nejvíc děsí, že takoví lidi mezi náma žijou a mají volební hlas. to se dá vztáhnout na kameňík, majora majsnera, de facto i celýho trošku
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    Když jsme u věcí, co jsme neviděli a nechceme... já nikdy neviděla Homolkovy (ne víc než nějakých 10 vteřin než se to zase přeplo). Nějaké hlášky se ke mně dostaly, ale i z toho, co jsem o tom slyšela, na mě jde neskutečný pocit nepříjemného trapna.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    Já jsem nikdy neviděla Pána prstenů. Četla, víckrát, ale neviděla víc než plakát.
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    VERSONNENHEIT: a ani nepotrebuju, protoze jako u her o truny apod jsem uz slysel tolik referenci a zminek, ze muzu zodpovedne odvypravet pribeh vcetne ikonickych hlasek i presto ze se shlednuti teto troskoviny vyhybam jako cert krizi.
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    Vubec neposloucham hudbu a prijdu si trochu divna.
    Jakoze byla jsem treba na koncertu, ale ne takovym tim beznym zpusobem.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    Když jsem poprvé četla Harryho Pottera, četla jsem o Modrém klobouku. Svůj omyl jsem si uvědomila až u Vězně z Azkabanu nebo pozdějšího dílu, které už jsem četla nejdřív v originále, až pak mě napadlo si to v prvních dílech dohledat a přečíst pořádně.
    VERSONNENHEIT
    VERSONNENHEIT --- ---
    Přiznám se že Kameňák je něco, co asi nikdy v životě nechci vidět :D
    EFFILA
    EFFILA --- ---
    Priznam se, ze jsem vcera videla poprve Kamenak
    RESTINPEACE
    RESTINPEACE --- ---
    DAPHNEE: tahle definice sedi na hodne lidi na nyxu .)) nejlepsi je vubec nereagovat
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    HAR4NT: toe ovšem skandální odhalení
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam