• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    BOYLER: onehdy jsem to s někým řešila.... Shodli jsme se, že Forman a tahle parta (a třeba i Fellini v Amarcordu) ukazují i přes tu "trapnost" čistou lásku k lidem. Kdežto Troška prostě jen dělá z lidí primitivy. Od Trošky znám jen tu trilogii Slunce, seno. Viděla jsem to kdysi dávno, ale rolují se mi z toho palce u nohou. Nemůžu a nechci.
    BOYLER
    BOYLER --- ---
    MULTICAT: Neskutečný příběh...přitom takový obyčejný život,))
    BOYLER
    BOYLER --- ---
    Jak se od Černého Petra došlo k Slunce, Seno,...???
    Nechte Homolkovi, Černého Petra a jim podobné na jiném břehu než takové "komediální" neštěstí.
    WRNQ
    WRNQ --- ---
    Já taky...:)
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    Přiznám se, mám spoustu filmů ještě trapně na DVD. A jdu na to!

    WRNQ
    WRNQ --- ---
    Vždycky jsem říkala studentům, že Forman točil takový scény, ve kterým nechceš bejt aktérem:) Z mnoha důvodů. Každopádně u něj je skvělý, jak jeho hlavní hrdinové vždycky něčím vybočujou mimo standard.
    Jelikož se to točilo v Kolíně, tak je to taky srdcovka.
    S dovolením bych neporovnávala Homolkovy a Slunce, seno jen kvůli tomu, že tam je Růžičková, rodina a jakože humor. Homolkovi jsou docela slušná sociální sonda a Češi se tomu smějou jen proto, že to jsou Češi :)
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    HAR4NT: to bych strašně chtěla umět!!! Přiznávám se!
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    MULTICAT: jj, válí!:)))
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    MUZA: Černý Petr je jeden z mých nejmilovanějších, spolu s Passerovým Intimním osvětlením. A to je vlastně taky dost trapný, ale ty jo!

    Přesně: Uka! (a jak to tam pak rozjede!), "Mistr mi nechal dělat roh!".
    MUZA
    MUZA --- ---
    PALEONTOLOG: ja vim... ale me to stalo takovyho usili to nakonec dokoukat od zacatku do konce... ja se ani nemohla usmat, jak strasne trapny mi to prislo... ale nakonec to bylo fajn 😊
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    MUZA: ale to je forman, nicmene "mistr me nechal delat roh" taky pise
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    MUZA: to je uplne bozi:))) na ty zabave, jak vyzve tu holku k tanci a ona "Uka!" a on ji musi predvest nejdriv u stolu, jak umi kroutit twist, nez s nim pujde na parket:D
    MUZA
    MUZA --- ---
    Nejvic trapnosti je ve filmu Cerny Petr... kam se hrabou Homolkovi..
    Priznavam se, ze jsem toho cernyho petra musela nakoukat mockrat, abych si ho nakonec uzila...
    MARKETAPARKETA
    MARKETAPARKETA --- ---
    Fandila jsem si, ale asi az moc...vypadalo to fakt slibne...tddmtm, husa naletela
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    Včera jsme v rámci třídního srazu z nostalgie vypili flaštičku Alpy Francovky. Nechápu, jak jsme to na střední mohli pít. Vyleptá to díru do jícnu a dech je tak mentolový, že by se tím v Californii daly hasit požáry.
    JONY
    JONY --- ---
    Při prohlížení fotek z dětství začnu být strašně sentimentální až mi vyhrknou do očí slzy dojetím nad některými...
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    WRNQ
    WRNQ --- ---
    MICHELLEDANIELS: u mnoha...
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    QWERTZ:
    "ahoj, jo na kafe zajdu"
    "sorry, já nechci kafe, já chci prcat"
    ... a pak každy měsíc (možná už tak rok v kuse) nějaká zpráva typu, že chceš jít ven, i když ti holka každý měsíc píše, že má přítele...
    ...přiznám se, že dost často přemýšlím, u kolika holek na nyxu se chováš tak zoufale a pak brečíš....

    Jen tak na zamyšlenou
    QWERTZ
    QWERTZ --- ---
    Dost casto premyslim o tom jestli vubec najdu svoji partnerku se kterou budu az do konce zivota …
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam