• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    Máte nějákou 13. komnatu či něco, co si nalháváte, ale ve svém nitru víte, že je to jinak. Svědomí vás otravuje nebo se k něčemu prostě zcela otevřeně a bez skrupulí chcete přiznat!? Ať už ti to nedá spát či kvůli tomu nemůžeš dospat. Ať tě to sere či těší. Prostě se přiznej! Konstruktivní interakce jsou vítány.
    rozbalit záhlaví
    WRNQ
    WRNQ --- ---
    BERRUNA: Jojo, přesně kostka cukru s Alpou na lžičku. Zrovna včera jsem si na to vzpomněla.
    Já jsem alpu jednou plivala do ohně a chytly mi z toho vlasy a obočí. Ten večer to bylo to nejmenší, co se mi stalo :)
    BERRUNA
    BERRUNA --- ---
    SALAMAN: když si vzpomenu, ze jsem to dostávala od dědy na kostku cukru jako malá…laskominka :-D
    LIQUID_SOUND
    LIQUID_SOUND --- ---
    SALAMAN: Tak jsou horší věci. Třeba když v restauraci hraje rádio Impuls.
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    LIQUID_SOUND: Samotný. Je to fuj, no.
    LIQUID_SOUND
    LIQUID_SOUND --- ---
    SALAMAN: Tyjo a to jste to jeli samotný? Nebo aspoň s něčim, zelenou třeba...? Fuj, když si na to vzpomenu. Na vodě v Zelený koruně to měli v kempu v hospodě. Nechápu, jak jsme to mohli tehdy pít. Dneska už bych to rozhodně vzdal.
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    Že je dementní nápad pít Alpu samozřejmě vím, ostatně proto se tu k tomu taky přiznávám.
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    HUGH_BOYLAN: Ano, nebezpečí pro zdraví nijak nerozporuju. Ale požili jsme tak malé množství, že jsme žádné účinky nepocítili.
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    HUGH_BOYLAN: Byla to jen 60 ml flaštička a pili jsme to dva. Víc tělu uškodí tři piva :)
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    PALEONTOLOG: totally duh, že jo? :)

    Zajímá někoho moje dávná poezie v AJ? Mohu zaslat!

    No nic, děkuji, bylo to krásné. A já jdu někam distingovaně přemýšlet.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    MULTICAT: tyjo dobrej kamingout, akorát bych řekl, že tím trpí spousta dalších lidí, včetně mě.
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    PALEONTOLOG: no jo, já tady teď nad tím vším přemýšlím... tvl, nevím, jestli mě úplně uspokojí právě přeposílání věcí. Mně jde o něco osobního, vlastního. Asi toužím po uznání! Kdo by to byl řekl? :D
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    MULTICAT: otevři třeba imgur.com a repostuj. no rocket science. nyx dodělal zkratky na html, takže toe fakt pohoda.

    <video src='https://i.imgur.com/QeleJPa.mp4' controls loop></video>
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    ACKO: jo, to je dobrej přístup, rozhodně. Já jsem ale docela oldschool, takže mi víc vyhovuje klasická interakce.
    Hm, zkusím najít nějaký auditko, kde můžu sbírat desítky :) Follow me! Dopamin :D
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    TROJKA: "tak si sa toho modzôčiku na červenej repe dočkal, však Jake?"
    TROJKA
    TROJKA --- ---
    PALEONTOLOG: noale sklep je po slovensky pivnica, však? Matě pivnicu ? A mohlabysom ju pozrieť,?
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    SALAMAN: Přidávám "Já, truchlivý Bůh" s Landovským a Kopeckým.
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    SALAMAN: Přiznám se, že od té doby, co se při výrobě Alpy používá jako denaturační činidlo isopropanol, bál bych se na tvém místě vážně o své zdraví.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    mazaného filipa sháním v sr verzi už pár let. teda nijak aktivně, možná jsem jen debil, terýho všechny verze na internetu obšly, ale já prostě chci slyšet sklepáky slovensky
    LEJIMADA
    LEJIMADA --- ---
    z novějších (ale ne úplně nových) filmů mám moc ráda Cestu z města a Mazaného Filipa... slint slint Hanák a ze starších třeba Krávu.
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    NICOLLETTE: yes, taky zbožňuju :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam