• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    Máte nějákou 13. komnatu či něco, co si nalháváte, ale ve svém nitru víte, že je to jinak. Svědomí vás otravuje nebo se k něčemu prostě zcela otevřeně a bez skrupulí chcete přiznat!? Ať už ti to nedá spát či kvůli tomu nemůžeš dospat. Ať tě to sere či těší. Prostě se přiznej! Konstruktivní interakce jsou vítány.
    rozbalit záhlaví
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    LORD_DE_SEIS: z druhe strany barikady podavam hlaseni ze po hroznym rozchlastani se pres covid (naky rodiny a pracovni trable k tomu) kdy dve sedmicky tullamorky tydne byl spis standart nez extrem, jsem se letos samovolne vratil k mene drastickemu 3-4 pivka vecer po ulozeni rodiny u kompa, az jsem v koncem srpna jednoho dne zjistil ke svemu uprimnemu udivu, ze jsem tri tydny nepozil ni kapky. ted si davam jednou mesicne hezky vikend s whiseckou, a ty 3-4 pivka si davam jednou tydne na zkousce s kapelou. ono je to kupodivu docela fajn, furt nelejt, kdo by to byl rekl... #zivot_po_40
    TLOUDEV
    TLOUDEV --- ---
    LORD_DE_SEIS: tak se koukej polepšit...
    LORD_DE_SEIS
    LORD_DE_SEIS --- ---
    Kvůli pravděpodobně nejsilnější viróze, která mě kdy napadla, jsem už čtyři dny nepil pivo. To se naposledy stalo asi tak před patnácti lety.
    NICOLLETTE
    NICOLLETTE --- ---
    HUGH_BOYLAN: ale co pořád máte, copak vám nestačí, že je slyšíte tikat?

    Můj absolutně nejmilovanější film :)
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    Když nemůžu v noci spát, tak si v různých e-shopech nahážu do košíku milion věcí, ale nakonec si nic nekoupím.
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    Nesnáším Nohavicu už tak od 15 let. Nikdy jsem nepochopil, co se na tom komu líbí. Je to debilní a on je turbozmrd.
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    Pustit si před spaním Případ pro začínajícího kata nebyl dobrý nápad. Kape z toho filmu deprese a nemohu usnout. Viděl jsem jej v mládí, ale dnes na mne jeho tíha dolehla v plné polní. I tak všem doporučuji.

    Případ pro začínajícího kata (1969) | ČSFD.cz
    https://www.csfd.cz/film/4915-pripad-pro-zacinajiciho-kata/prehled/
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    Jsem doma jedinej, komu se líbí Final Countdown!
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    Tuhle se mnou osobně interakoval kamarád před mym prvním ranním kafem. Loučil se něčím jako "Bez kafe v žíle už mi ani nepiš tvl.." a trochu vypadal, že se mě pokusí přejet autem.
    Ale vůbec nechápu, o jaký závislosti tu mluvíte. Hehe.
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Přiznám se, že neinzeruji, že se na mě nemá mluvit, než si ráno dám svůj kýbl kafe a ze tři cigaretky. Rovnou chčiju do Nutelly.
    FIONOR
    FIONOR --- ---
    Nesnáším závislou kulturu kolem kafe.
    Chutná mi, ocením dobře uvařený šálek a kavárny jsou prima místo... ale ty kecy lidí o tom, že na ně nikdo nemá mluvit, dokud si nedají své ranní kafe & frflání, když kafe zrovna není, nebo ho dostanou bez kofeinu - a ideálně, když to inzerují na tričku nebo hrnku.
    BOUCA
    BOUCA --- ---
    Za mě je tohle počasí lepší než ty nesnesitelný vedra
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    Mam v mailu schovanou vsechnu celonemocnicni komunikaci ohledne covidu a mozna se jednou nekdo bude hodne divit.
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    GUMBA: Tak tak. ;)
    GUMBA
    GUMBA --- ---
    SPIKE411: To je tak, když to člověk třikrát přeformulovává. Doufám, že sis zaškatulkoval :-)
    ELSINOR
    ELSINOR --- ---
    Naprosto zbožňuju líbání. Už i jen ta představa je dechberoucí.
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    GUMBA: *ze mě
    GUMBA
    GUMBA --- ---
    Vždy, když někde čtu "potenci...", tak se mi na chvíli zbytek slova zamlží, jak jsem napjatý, zda dočtu "-ální". Když to pokračuje na "-onální", prožiju takovou krátkou, soukromou bolest a nějaký maličký kousek ze mně umře. Přiznám se, že se pak neubráním předsudku a autora/mluvčího si podvědomě zařadím o šuplíček níže...
    PIKKMA
    PIKKMA --- ---
    V práci mi donesli odvápňovač s dětskou pojistkou. Ani po půl roce jsem se do něj ještě nedostala. Jako já ten princip jak na to chápu, ale prostě to nejde!! :D
    MARKETAPARKETA
    MARKETAPARKETA --- ---
    Na popelnici na sklo je napsano fuck me...jako zas tak spatne na tom nejsem, abych do toho sla
    MARKETAPARKETA
    MARKETAPARKETA --- ---
    Jejda...zas budu u popelnic na sklo za alkace
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    Vcera vecer jsem sezrala celej adventni kalendar pro neter. Vcetne stedrodenniho kindrvejce.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam