• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    TRISSIE: Rozplejtání není ten problém. :))
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    KOVOVAMINCE: tak jak se říká, drátový sluchátka jsou celoroční trenažér na vánoční světýlka :)
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    TRISSIE: Ano! Volně inspirováno mnou :D
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    Neumim dát normálně světýlka na stromeček a potřebuju k tomu asistenci. :D
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    mám jít za chvilku na školní večírek, ale už se mi vůbec nechce....
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    Uz druhy mesic nepiji vubec alkohol. A nechybi mne.
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    nevadí mi Filip Turek :D
    BEEBLEBROX
    BEEBLEBROX --- ---
    Pokud vám ta fotka přijde rozmazaná, je to tak. Mám v sobě v tu chvíli přes jedenáct piv a jedu si z vánočního večírku do kanclu pro klíče
    ERVIN
    ERVIN --- ---
    Vyvynul jsem novou hru, která snad někomu, kdo to zpracovává lehce rozsvítí den...

    MUZA
    MUZA --- ---
    Po hooodne dlouhy dobe mi muz udelal opravdu radost... myslel na me a koupil mi vynikajici delikatesu k veceri...
    Poctivou smazenku z Liberskych lahudek...
    Aaaach mnaaaam
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    tak ja stara metalova grindova rozkladajici se zombie zacnu na stary kolena poslouchat jungle a dnb? what?
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    SPIKE411: jsi můj člověk! :-)
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    TRISSIE: Jak sis je vychovala... :) Zavedl bych seznam na lednici nebo sdílený dokument např. v Google Docs, na kterej si budou členové rodiny psát, co potřebují, na zbytek nebude bát zřetel... nebo zaveďte rovnou rodinný ticketovací systém. ;)
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    strašně mě irituje, když mi děti volají po cestě do práce s věcma, který buď rozhodně není potřeba řešit (mami, a můžeš mi k svátku - co mám za dva měsíce - koupit novou aktovku?) nebo které fakt v tu chvíli vyřešit nemůžu (mami, mně se nenabíjí mobil!) nebo které by si mohly vyřešit samy (náhradní pravítka, kružítka, gumy, propisy i mikrotužky jsou furt v té samé průběžně doplňované krabici v pracovně).
    dneska mi kvůli tomu ujel autobus a pak jsem mrzla na zastávce. jsou chvíle, kdy mi skoro chybí doba bezmobilová.
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    TAMARIX: ;o) No, posledne mi zacal nabizet pujcku. Rekl jsem ze uz me pujcili a o vsechno obrali spatnou investici na financnich trzich. Takze zadnou dalsi pujcku nechci. Snad uz ten dement co mi vola kazdy tyden da pokoj. ;o)
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    Když mi někdo volá se zaručeně výhodnou nabídkou, ptám se jich, jestli mi k tomu přibalej štěňátko. Obvykle nastane poměrně dlouhý ticho, který vyplnim zklamanou poznámkou o tom, že se spokojim i s koťátkem teda, ale neni to stejný... Přijde mi až neuvěřitelný, jak to většině rozhodí sandál.
    Nevim, jak jsou ty lidi školený, ale s mojí infantilní demencí nikdo zřejmě nepočítá. :D
    TAMARIX
    TAMARIX --- ---
    OVERWATCH: Abys nedopadnul jako ten voják v povídce Karla Čapka, co zapřel nohu.. ;-)
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    UNSEEN: to jsem rad ze nejsem jedinej kdo to zkousel na zive baletce.
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    Kdyz mi volaji z neznameho cisla a chteji mne predstavit jejich sluzby na financnich trzich, tak jim odpovidam lzi, ze jsem uplne bez penez, v exekucich a ze nemam zakladni kapital, takze me financni trhy nemusi zajimat. ;o)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam