• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    _ANT_: V Jihlavě bohužel většinou ne, i když zrovna tebe bych poznal rád.
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    KOVOVAMINCE: ja sem si jen chtel zavtipkovat a ty vytahnes takovej tezkej kalibr???? vis jak mi tedka je????!!!!:P
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    ENDER: Tvl já léta žiju v tom, že to je úplně normální a tady je z toho půlka nyxu úplně na větvi.
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    GIRAFFKA: mě se bokem vyvalí a aortu nafoukne i když polknu naprázdno, tak to tomu vlezlýmu kamarádovi vyřiď...

    kde tyhle kamarády berete?
    GIRAFFKA
    GIRAFFKA --- ---
    ADAMIRA: myslis kvuli repkovym oleji v majoneze nebo kvuli tomu 3% obsahu vajec? Ptam se pro kamarada...
    NELLAS: to se nevidi, to se cte, to by ti mohlo jit..?:-)
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    HAR4NT: Bububu!!
    _ANT_
    _ANT_ --- ---
    Vzdycky jsem chtela jit na nejakej nyxi sraz, ale nikdy jsem na zadnym nebyla. Kde se resi nyxi srazy?
    RAHUF
    RAHUF --- ---
    TRISSIE: jeden rok jsem pekl i patnáctikilovou zrůdu, co se mi málem nevešla do trouby, a stejně ty zbytky byly hrozně brzo fuč :)
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    RAHUF: holt je vás buď moc, nebo máte malou krůtu!
    (jsou roky, kdy má náš řezník 4kg baby krůty, a jsou roky, kdy dodá dvanáctikilové monstrum. Nikdy dopředu nevím, co to bude :-)
    RAHUF
    RAHUF --- ---
    TRISSIE: krůtí sendvič je blaho. Bohužel, za ty roky co s kamarády slavíme den díkůvzdání se mi nepovedlo upéct dost velkou krůtu, aby zbylo i na to.
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    KOVOVAMINCE:no dobre. mas to u me schovany, prihlasis se sama na nejakym srazu zejo, kdyz tomu tak radostne jdes naproti...
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    HAR4NT: !!!!!!!!!!!
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    KOVOVAMINCE: abys nelitovala! ale to uz bude pozde!!!
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    HAR4NT: Odpověď na tuto troufalou žádost znáš!
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    KOVOVAMINCE: mozna to i nejak bezprostredne souvisi, kazdopadne te slusne a naposledy zadam, abys vyrazne omezila ty impertinentni vykricniky!
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    HAR4NT: Majonéza je největší dar lidstvu hned po myčce!
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    ADAMIRA: já mám rybí polévku ráda, ale jednak jsem v rámci mé nukleární rodiny jediná a druhak ji nemám ráda natolik, abych byla ochotná absolvovat to martyrium její přípravy. tak holt nic :-)
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    ENDER: bezpochyby jeden z nejlepsich vynalezu lidstva, spolecne se suchym zipem a "odlozit budik o deset minut":)))
    ENDER
    ENDER --- ---
    HAR4NT: tak ty jsi na cesnekovou pomazanku!
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    TRISSIE: Závidím, u nás jsme alespoň už zbvavili tý hnusný rybí polívky kterou stejně nikdo nejedl, už se těším až se zbavíme i tý "tradice" z dob 50. let ve formě nejhnusnější ryby a majonézovýho zla.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam