• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    BOUCA
    BOUCA --- ---
    To czechia mě sere, vypada to divně napsaný a nějak mi to nejde přes ruku když to někam vypisuju ručně.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    KOVOVAMINCE: To víš, my úchylové...
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    NELLAS: O přílišnym odhalení nikdo nemluvil. Ale líbí se mi tvůj styl uvažování.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    KOVOVAMINCE: Tvl, kde ten knír má, že ti bez něj přijde příliš odhalený?
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    NELLAS: A pak že já jsem úchyl. Tvl...
    Aspoň počkejte na podzim, až bude mít zase knír!
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    SALAMAN: Pics or...
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    LORDPEET: Zásadně píšu příspěvky nahatej a s brokovnicí.
    ACKO
    ACKO --- ---
    Dnes mám přímo dětskou radost z práce, zúročila se moje dvouletá práce a ten certifikát EK máme. Jo! Už jsem si před vánocema říkala, že pokud ho nedostanem, tak se tady budu cítit tak blbě, že dám radši výpověď, tak teď nemusím :-)
    MUZA
    MUZA --- ---
    Zas tu mame vichr... nebavi me... v praze nema vichr co delat!
    LUSINDA
    LUSINDA --- ---
    LORDPEET: to zkusím :-) a běda ti jestli to bude hnusný :-D ;)
    VESTIGIA
    VESTIGIA --- ---
    Miluju bílý jogurt/tvaroh, do kterého si nadrobím chleba. Většině z těch, co to u mě viděli, se z toho zvedá žaludek, ale pro mě je to prostě dokonalá dobrota :-)
    NE7RA
    NE7RA --- ---
    INDIAN: tos mel koupit lepsi fotak imho 😎

    DOOM on a Digital Camera from 1998!
    https://youtu.be/7gCZZkBATSc
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    Olga Skabejevová mi příjde hrozně, hrozně, hrozně moc sexy... a taková svině, achjo :/
    NE7RA
    NE7RA --- ---
    NELLAS: Kazdy tu mame toho sveho :)
    INDIAN
    INDIAN --- ---
    Vsude cpu jak nemam rad pocitacovy hry, nikdy me nebavily. A kdyz ted 5leta dcera dostala pod stromecek fialovej detskej holcici fotak kterej mel este navic v menu tetris, tak sel ji ho nasledujici den zabavil a hral sem ho s prestavkama pul dne.
    SITH
    SITH --- ---
    chápu, že si někdo občas potřebuje na internet vylít své srdíčko a zahrát si na jakousi samomluvu, napsat své myšlenky občas pomáhá, ale přiznávám se k tomu, že mě nebaví v každé druhé diskuzi, kam úmyslně či neúmyslně přijdu, číst ty nekonečný nicneříkající a bezvýznamný psychologický výlevy, které je to id schopné i několikrát denně napsat na nyx, a raději ignore než krvácející oči několikrát denně
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    BEEBLEBROX: Čí?
    BEEBLEBROX
    BEEBLEBROX --- ---
    LORDPEET: Oprav mě, jestli se pletu, ale já se na něco ptal?
    BEEBLEBROX
    BEEBLEBROX --- ---
    Vždycky, když vidím jeho ikonku, udělá se mi fyzicky zle. Cokoli co napíše, se nedá číst, je to dlouhý, zbytečný, naprosto nikam to žádnou debatu neposune a jen z toho odkapává snaha vypadat sečtěle a rozumě, ale od prvních třech slov je jasný, že jsou to jenom prázdný kecy.
    ELISEBBAH
    ELISEBBAH --- ---
    MUZA: ja takhle v lete ctu Zimodeje od Terryho Pratchetta. Uz jen pohled na obalku me ochlazuje :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam