• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    Máte nějákou 13. komnatu či něco, co si nalháváte, ale ve svém nitru víte, že je to jinak. Svědomí vás otravuje nebo se k něčemu prostě zcela otevřeně a bez skrupulí chcete přiznat!? Ať už ti to nedá spát či kvůli tomu nemůžeš dospat. Ať tě to sere či těší. Prostě se přiznej! Konstruktivní interakce jsou vítány.
    rozbalit záhlaví
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    HAR4NT: Brusel, Brusel, Brusel!
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    ERRTU: Stalo se to mimo stadion, tak do toho netahejte klub!
    SKID
    SKID --- ---
    Přiznávám, vyšla další série Fauda a všechno šlo stranou.
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    MUZA: raději Šeptej
    LIQUID_SOUND
    LIQUID_SOUND --- ---
    MUZA: Diky za tip!
    MUZA
    MUZA --- ---
    Neda se nic delat... uz je zase cas pustit si pekny cesky film... Proc?
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    DEADSLUT: Pořiď si je v maskáčové verzi, můžeš chodit na veřejnost a stejně tě nikdo neuvidí.
    VERSONNENHEIT
    VERSONNENHEIT --- ---
    DEADSLUT: pics or it didn't happen ať posoudíme, jak moc jsou moc :)
    ELIZHANNAH
    ELIZHANNAH --- ---
    LORDPEET: kukajdu, jo? :O

    ERRTU
    ERRTU --- ---
    zaciinam mit neprijemny pocit ze zapadni slovane jsou jednen z tech pricetnejsich narodu ktery obyva tuto planetu.
    bohove chrantes tuto hroudu
    DEADSLUT
    DEADSLUT --- ---
    Totálně mě doběhly devadesátky, a na základě svého spravedlivého rozhořčení o deficiencích dámské módy [DEADSLUT @ Ženy - čím vás štvou a proč je to jejich chyba - praktické ukázky] jsem si poprvé v životě pořídila kapsáče. Řádně vod podlahy hoperský. Jsou tak moc, že se pomalu nedaj nosit ani ironicky, ale tak pohodlný kalhoty jsem snad v životě neměla. A holt mě už asi nikdy nikdo neuvidí, protože asi nedám nosit je veřejně, ale svlíknout je odmítám.
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    LORDPEET: sladký? sex?
    UNSEEN
    UNSEEN --- ---
    SARUMANKA: doufám, že kečup už dovalili bez keců...
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    ADELHAIDA: A ohřáli ti ho?
    SARUMANKA
    SARUMANKA --- ---
    ADELHAIDA: není nad to si zavolat v Toskánsku obsluhu, že chceš ke špagetám ještě lžíci k tý vidličce..
    To byl gazpačo moment pro mě.
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    Myslela jsem, že do salátu Caesar patří kuře. Vždycky ho maj všude s kuřetem. V receptech bejvá kuře. Scéna v restauraci takřka gaspachovská.
    LADYBUGS
    LADYBUGS --- ---
    Nesnáším projevy lidské nadřazenosti.
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    INSEQUI: ani kocici lejno nesmrdi tak jako mokry bernardyn.
    GUMBA
    GUMBA --- ---
    Poslední dobou si libuji v nadužívání instrumentálu (7. pád) a/nebo trpného rodu i v nevhodných případech, zejména tam, kde to potenciálně generuje dvojsmysly - o to víc mě to baví. Třeba ženy se zeptám: "Udělá se nám kafe manželem?", nebo dětem: "Ten úkol se zkontroluje maminkou." Hlásím: "Miláčku, myčka se naplnila manželem!", "Teď šnekovi okurku nedávej, zítra se nakrmí maminkou."
    (Naštěstí jsou doma všichni zvyklí, že tatínkovi hrabe.)
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    Nesnáším smrad ze psů, je to fakt nechutný, zvlášť když tím smrděj chodby a výtah v domě.
    LEJIMADA
    LEJIMADA --- ---
    PREKOTKA: já očistím kachnu a pak ještě když ji dám péct, tak cca po 20 minutách v troubě vytahuju kachnu a opět pinzetu, aby nikde nic nezůstalo. Je to asi nejčistější odpeření.. a jinak ano, i naše kachny přepeřují soustavně :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam