• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    Máte nějákou 13. komnatu či něco, co si nalháváte, ale ve svém nitru víte, že je to jinak. Svědomí vás otravuje nebo se k něčemu prostě zcela otevřeně a bez skrupulí chcete přiznat!? Ať už ti to nedá spát či kvůli tomu nemůžeš dospat. Ať tě to sere či těší. Prostě se přiznej! Konstruktivní interakce jsou vítány.
    rozbalit záhlaví
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    PALEONTOLOG: jako v tom se projevuje moje boomerství. Baví mě to (prekleoy a LOL), ale zároveň mi to kroutí prsty u nohou a moc chci, aby psané projev byl elegantní. Dokážu to.odpustut právě člověku, který se vyzná a experimentuje...
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    ja myslim, ze by mela postmoderni gramatika zacit pocitay s 0reklepy a slovniku
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    MULTICAT: neni:/
    tohle jsou uz regularni vyrazy "?."
    a to kdybych umel...tak uz daavno nemam jen stredni skolu:(
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    HAR4NT: ale tak jistě. Machrovat lze o tom/s tím, co člověk dobře zná. Není-liž pravda?.
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    MULTICAT: me naopak jako hobby bavi s gramatikou zachazet velice frivolne!:)) ale to prave predpoklada se seznamit s jejimi pravidly a co jo a co ne a tak...kdezesmeto...ahaaa, literatura!!! no ovsem!:)))
    MISHACZEQ
    MISHACZEQ --- ---
    HAR4NT: no proto to pisu od oka, ale nevim proc to tak je. To tvoje doplnovat nebudu, presne takhle se mi vzdycky zkazila znamka z diktatu :) Rikam si, ze jsem na tom furt lip nez vetsina CR populace a spoleham na to, ze spatny carky nebijou do oci tak jako me/mne, i/y apod.
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    MISHACZEQ: já teď občas zírám, co jsem schopna napsat za prasárnu a je to děsivý.
    Jak pravil Václav, je třeba více knih čísti!
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    HAR4NT: NAČTENO!!!!
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    MISHACZEQ: imho cim vic mas nasteno tim vic to pises spravne i kdyz sam nekdy tapu pak to tedy beru dle sloves v cinnem rode a nyni dopln ci odeber inter-punkci:-)
    MISHACZEQ
    MISHACZEQ --- ---
    Nikdy jsem neuměla správně psát čarky ve vetach a porad se mi to nedari i kdyz gramatiku jinak umim. Furt to pisu tak nejak od oka
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    Mám Mazdičku v servise a úprimne mi chýba.
    Mne chýba auto.
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    jsem extrémně dobrá v tom, hledat "důkazy" toho, že jsem selhala. čím objektivně pitomější, tím lepší.

    bože, klukovi řeknu, že jeho výsledky u cvičného testu jsou fakt dobré, koneckonců je o parník lepší než těch pár dalších, co v ten sám termín byli na testu z jeho školy, a furt máme ještě víc než dva měsíce času do "opravdovýho testu", ale sama sobě vyčítám, že jsem ho blbě připravila. proč jsem na sebe tak zlá?
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    _ANT_: Olinko, ty, jsi to snědla bez chleba.” Olinka Šimáková: „Ne.”
    _ANT_
    _ANT_ --- ---
    Prave jsem ke svacine snedla 3cm tlustej platek tlacenky s octem a cibuli a k tomu celou jitrnici. Jen tak, bez peciva. Priznam se, ze jak dostanu chut na tlacenku, prestavam se ovladat.
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    Mám crush na největšího znalce pampelišek v ČR.
    DR_NIKITA
    DR_NIKITA --- ---
    HUGH_BOYLAN: ja cetla "paniku do caje" .. jdu si lehnout
    TANKIE_
    TANKIE_ --- ---
    Nemam sílu/odvahu dejít z práce a naplno šlápnout do podnikání. Dala bych si za tu posranost pěstí.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    Mám chuť se na to studium vykašlat. Proč si ten život vždycky komplikuju. Mohla bych prostě jednou sedet doma normálně s dětma na tom rodicaku...
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    Musím si dát panáka do čaje.
    GIRAFFKA
    GIRAFFKA --- ---
    Zjistila jsem, ze se mi strasne libej veliky zensky. Ne jen vysoky, ne tlusty, proste velky.
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    FRK_R23: jako 5 AM?:D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam