• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    PIKKMA
    PIKKMA --- ---
    Právě jim mekáče a zapíjím to colou, jsem to ale prase
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    Mám slabost pro shiba-inu :3
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    Právě peču špenátový závin se sýrem a šunkou...
    Ano, je to protože už těsto bylo na hraně a přece nevyhodim 35,- do koše...
    Moje úchylka je, že jídlo se zásadně nevyhazuje.
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    ELSINOR: ja to řeším tak že si tašku dám mezi nohy a přidržuju si jí tim že mám nohy u sebe. Ale né vždycky to jde. A na zem ji dám, ale rozhodně bych si ji posléze nedal na postel.

    Já několikrát viděl jak někdo kdo seděl dostal do obličeje kabelku a dotyčná o tom že někomu nandala ani nevěděla. taky úlet.
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    ELSINOR: to máš sice pravdu, a chápu tvůj údiv nad tím, ale já zas nechápu to sobecký chování těch kteří si nechávají batohy na zádech a ohrožují (obtěžují) s nima spolucestující. s tou špínou na zemi to je blbý, to je fakt a na postel si to snad nikdo soudnej nedává.
    TILIO
    TILIO --- ---
    Jednou za cas si koupim velkou pikslu susenyho mlika a pak ji bezostysne sezeru lzickou. Ne teda na posezeni, to zas ne. Ale o to vic s gustem.
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    MULTICAT: tak to je jinej. Můj je Zámečník :)
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    MULTICAT: Štěpánek?
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    ADELHAIDA: toho neznám! Nebo je to ten samej, možná?
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    MULTICAT: Já zas na největšího znalce pomněnek:-)
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    MULTICAT: snad chapu, I lold
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    MULTICAT: whatever that means;)
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    Fu**ing autocorrect.
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    PALEONTOLOG: jako v tom se projevuje moje boomerství. Baví mě to (prekleoy a LOL), ale zároveň mi to kroutí prsty u nohou a moc chci, aby psané projev byl elegantní. Dokážu to.odpustut právě člověku, který se vyzná a experimentuje...
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    ja myslim, ze by mela postmoderni gramatika zacit pocitay s 0reklepy a slovniku
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    MULTICAT: neni:/
    tohle jsou uz regularni vyrazy "?."
    a to kdybych umel...tak uz daavno nemam jen stredni skolu:(
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    HAR4NT: ale tak jistě. Machrovat lze o tom/s tím, co člověk dobře zná. Není-liž pravda?.
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    MULTICAT: me naopak jako hobby bavi s gramatikou zachazet velice frivolne!:)) ale to prave predpoklada se seznamit s jejimi pravidly a co jo a co ne a tak...kdezesmeto...ahaaa, literatura!!! no ovsem!:)))
    MISHACZEQ
    MISHACZEQ --- ---
    HAR4NT: no proto to pisu od oka, ale nevim proc to tak je. To tvoje doplnovat nebudu, presne takhle se mi vzdycky zkazila znamka z diktatu :) Rikam si, ze jsem na tom furt lip nez vetsina CR populace a spoleham na to, ze spatny carky nebijou do oci tak jako me/mne, i/y apod.
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    MISHACZEQ: já teď občas zírám, co jsem schopna napsat za prasárnu a je to děsivý.
    Jak pravil Václav, je třeba více knih čísti!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam