• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    Vcera jsem do kurete kung-pao misto zazvoru dala cesnek a zahustila zaklechtkou z hladke mozky misto skrobu.
    Babica by mel radost, ale vareni na chalupe v horach ma holt svoje uskali :-)
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    Miluju cimbálovou muziku.
    LENCADLO
    LENCADLO --- ---
    Miluju hlas Jeronýma Janíčka
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    Chodím čůrat na dvůr v pletených trepkách.
    TMA
    TMA --- ---
    Myslím, že za nedůvěru k ženám od koní stojí strach, že pánovo vybavení nesnese srovnání s vybavením hřebce.
    LORD_DE_SEIS
    LORD_DE_SEIS --- ---
    LORDPEET: mě si neber...nemám rád lidi, co mi chtěj radit, jak mám co dělat. Popřípadě, co chtěj dělat věci za mě :-)
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    LORDPEET: vem si mě. Nerad krájím cibuli.
    IRINASH
    IRINASH --- ---
    Kámoška mi právě sdělila, že jsem do asi 14 let nosila v peněžence fotku Michala Nesvatby...jo, Michala z kouzelný školky. Úspěšně jsem to vytěsnila, vůbec si to nepamatuju a připadám si teď dost divně. :D
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    Hrozně se mi líbí hlas Daddy Pig z Peppa the Pig. Úplně z něj teču.
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    Odebírám feedy několika obchodů s hadrama, který bych si v životě nekoupil, ale bavěj mě fotky s modelama... Současný modelové adidasu - jeden s robotickou rukou, druhej s robotickou rukou, třetí s vitilígem, mě ale moc neberou a ty hadry jsou taky slabý. Už jsem si zvykl na toho zubícího blonďáka ze všech českejch obchodů se spodkama. A mám rád jeden shop s plus size asiatama - až přiberu 60kilo, chci bejt taky tak cool.
    PIKKMA
    PIKKMA --- ---
    HEJSEK23: To je milé! Nebudu se raději ptát na detaily :D a neboj, ten seznam je už stejně passé :p
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    PIKKMA: dneska se mi o tobě zdálo.
    dost barvitej sen. neměl sem číst tvůj příspěvek vedle v auditku.
    jo a samozřejmě sem byl smutnej že sem se tam nenašel :-*
    (v tom seznamu id)
    TCHYBABA
    TCHYBABA --- ---
    Miluji kapary.
    PIKKMA
    PIKKMA --- ---
    LORDPEET: my máme pro jistotu zásoby různých sladkých limonád v kanclu, všude samé nástrahy! :D
    PIKKMA
    PIKKMA --- ---
    Právě jim mekáče a zapíjím to colou, jsem to ale prase
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    Mám slabost pro shiba-inu :3
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    Právě peču špenátový závin se sýrem a šunkou...
    Ano, je to protože už těsto bylo na hraně a přece nevyhodim 35,- do koše...
    Moje úchylka je, že jídlo se zásadně nevyhazuje.
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    ELSINOR: ja to řeším tak že si tašku dám mezi nohy a přidržuju si jí tim že mám nohy u sebe. Ale né vždycky to jde. A na zem ji dám, ale rozhodně bych si ji posléze nedal na postel.

    Já několikrát viděl jak někdo kdo seděl dostal do obličeje kabelku a dotyčná o tom že někomu nandala ani nevěděla. taky úlet.
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    ELSINOR: to máš sice pravdu, a chápu tvůj údiv nad tím, ale já zas nechápu to sobecký chování těch kteří si nechávají batohy na zádech a ohrožují (obtěžují) s nima spolucestující. s tou špínou na zemi to je blbý, to je fakt a na postel si to snad nikdo soudnej nedává.
    TILIO
    TILIO --- ---
    Jednou za cas si koupim velkou pikslu susenyho mlika a pak ji bezostysne sezeru lzickou. Ne teda na posezeni, to zas ne. Ale o to vic s gustem.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam