• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    Máte nějákou 13. komnatu či něco, co si nalháváte, ale ve svém nitru víte, že je to jinak. Svědomí vás otravuje nebo se k něčemu prostě zcela otevřeně a bez skrupulí chcete přiznat!? Ať už ti to nedá spát či kvůli tomu nemůžeš dospat. Ať tě to sere či těší. Prostě se přiznej! Konstruktivní interakce jsou vítány.
    rozbalit záhlaví
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    HAR4NT: Nabereš plnou hrst, vhodíš směrem do úst. Cokoli se trefí dovnitř je správná dávka.

    The more you know!
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    FRK_R23: well, that escalated quickly, nevim proc tady, ale proc ne..nicmene o tom nam na "proti"drogovejch prednaskach nerikali, tak mi asi budes muset pomoct s davkovanim:)))
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    HAR4NT: NDA
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    FRK_R23: diky, taky vypadas uz 20 let k nakousnuti, ale ja myslel v jeho... tvl fuj, nedelate mu i oci, ze ne?:)))
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    HAR4NT: Pořád stejně, neboj! :)
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    FRK_R23: no to je fakt skvely, ze se to stane nekomu kdo koji Skynet, jak ja pak v prumeru vypadam!?!
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    MULTICAT: :D tuhle jsme vedli disputaci na tema zvlastni nazvy anglickych hospod a ja si vzpomnel na "Fiddler´s elbow"
    a prej si s Jolankou mozna jednou zalozime penzion "Jelito a tele";)
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    Dneska jsem si v hospodě pořezal tři prsty o podavač ručníků. Prý jsem rekordman. Když už se někdo řízne, tak do jednoho.
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    HAR4NT: právě kvůli tý "úchylnosti", no. Jako jestli je nějakej další život, chci být primáškou horňácký kapely a hrát na housle kolmo.
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    MULTICAT: to ale neni zadny tezky priznani, cimbalova muzika neni hrozba pro nici zdroje ani zajmy, prinejhorsim se jen vystavujes posmechu neznamych lidi, ze si mozna trochu uchyl a i kdyby tak no a a co je jim do toho zejo:P
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    Vcera jsem do kurete kung-pao misto zazvoru dala cesnek a zahustila zaklechtkou z hladke mozky misto skrobu.
    Babica by mel radost, ale vareni na chalupe v horach ma holt svoje uskali :-)
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    Miluju cimbálovou muziku.
    LENCADLO
    LENCADLO --- ---
    Miluju hlas Jeronýma Janíčka
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    Chodím čůrat na dvůr v pletených trepkách.
    TMA
    TMA --- ---
    Myslím, že za nedůvěru k ženám od koní stojí strach, že pánovo vybavení nesnese srovnání s vybavením hřebce.
    LORD_DE_SEIS
    LORD_DE_SEIS --- ---
    LORDPEET: mě si neber...nemám rád lidi, co mi chtěj radit, jak mám co dělat. Popřípadě, co chtěj dělat věci za mě :-)
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    LORDPEET: vem si mě. Nerad krájím cibuli.
    IRINASH
    IRINASH --- ---
    Kámoška mi právě sdělila, že jsem do asi 14 let nosila v peněžence fotku Michala Nesvatby...jo, Michala z kouzelný školky. Úspěšně jsem to vytěsnila, vůbec si to nepamatuju a připadám si teď dost divně. :D
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    Hrozně se mi líbí hlas Daddy Pig z Peppa the Pig. Úplně z něj teču.
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    Odebírám feedy několika obchodů s hadrama, který bych si v životě nekoupil, ale bavěj mě fotky s modelama... Současný modelové adidasu - jeden s robotickou rukou, druhej s robotickou rukou, třetí s vitilígem, mě ale moc neberou a ty hadry jsou taky slabý. Už jsem si zvykl na toho zubícího blonďáka ze všech českejch obchodů se spodkama. A mám rád jeden shop s plus size asiatama - až přiberu 60kilo, chci bejt taky tak cool.
    PIKKMA
    PIKKMA --- ---
    HEJSEK23: To je milé! Nebudu se raději ptát na detaily :D a neboj, ten seznam je už stejně passé :p
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam