• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    Máte nějákou 13. komnatu či něco, co si nalháváte, ale ve svém nitru víte, že je to jinak. Svědomí vás otravuje nebo se k něčemu prostě zcela otevřeně a bez skrupulí chcete přiznat!? Ať už ti to nedá spát či kvůli tomu nemůžeš dospat. Ať tě to sere či těší. Prostě se přiznej! Konstruktivní interakce jsou vítány.
    rozbalit záhlaví
    BAAL
    BAAL --- ---
    NELLAS: my praví muži zkušení co se voníme WDčkem víme, že je to vybraná lahůdka:)
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    Teď jsem fakt ráda, že nemám ráda ovoněnou kosmetiku...
    TANKIE_
    TANKIE_ --- ---
    DELIRIUM: jojo, holící pěna s vůní cukrové vaty byla taky velice matoucí
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    DELIRIUM: Jojo, měla jsem peeling s vůní mochita...
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    DELIRIUM: párkrát jsem ochutnal koupelovou sůl. Ale ta je hlavně ze soli.
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    Můj kondicionér voní jako slany karamel, tak sem ho ze zvědavosti ochutnala. To teda taková pecka už není...
    FINSON
    FINSON --- ---
    ERRTU: Synek se ve škole skamarádil se spolužákem, jehož táta zpívá v metalové kapele. Když jsme pak u nich byli na oslavě narozenin toho spolužáka, tak vyprávěl, že se ho lidi ptají, jestli na pódiu před stovkama lidí není nervózní. "Ne, proč?", odpovídá vždycky...
    Hele hrát umíš, prostě si to užij :-)
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    ERRTU: mw na podobmy stresy trvajici celej den pomohl hermankovej caj. hlavne nema dojezdy a da se s tim ridit
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    NELLAS: levou. pravou delam... oblibene veci.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    ERRTU: Levou nebo pravou?
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    ERRTU: To chce pár panáků, ale nepřehnat to.
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    necelých dvacet let tomu co jsem se začal hudebně angažovat v metalu jako kytarista. za sebou desítky konzertu (jasně, žádný strahov nebo eden, top byl fesťák pro cca 1000 lidí).
    a já sem stejně, ať máme hrát v hospodě pro 20 lidí, nebo v klubu pro 200, ten den o rána nervozní jako prase, úplavice že se musím na hajzlu vzepřít abych neskončil na nízkem orbitu země, panické ataky...
    tl;dr: večer hrajem takže nepřijel by mi někdo do strašnic zlomit ruku, prosím?
    GLOBALISTA
    GLOBALISTA --- ---
    Najednou - neznám jinou písničku, která by mi tak brnkala na struny. A když se mi povede nerozbrečet, stačí pustit si multilingual version. A když ani to nezabere, tak je tam ještě verze sestřhaná ze slovanských jazyků…
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    NELLAS: nene, to byl někdo jinej, já mozečky radši zvrásněný :-)
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    TRISSIE: Hmm, zombieung pao... nepsala jsi něco o hladkých mozcích ve vegetě?
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    ELISEBBAH: mouky. Normalni klavesnice je dalsi vec, co na chalupe nemám :-)
    ELISEBBAH
    ELISEBBAH --- ---
    TRISSIE: cetla jsem zaklechtka z hladke nozky a trochu jsem se lekla :)
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    FRK_R23: ..the less you discover!:D
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    HAR4NT: Nabereš plnou hrst, vhodíš směrem do úst. Cokoli se trefí dovnitř je správná dávka.

    The more you know!
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    FRK_R23: well, that escalated quickly, nevim proc tady, ale proc ne..nicmene o tom nam na "proti"drogovejch prednaskach nerikali, tak mi asi budes muset pomoct s davkovanim:)))
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    HAR4NT: NDA
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam