• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    PIKKMA: udelaj si dite/deti a dalsich dvacet let tenhle problem nemusi resit! :-)
    PSY_CHAOTIC
    PSY_CHAOTIC --- ---
    PIKKMA: sportujou, cestujou nebo paří hry :D
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    Stahujou to z netu.
    ALESH
    ALESH --- ---
    PIKKMA: koukam na filmy treba. Bohuzel na Netflixu neni skoro nic, co by me zajimalo.
    PIKKMA
    PIKKMA --- ---
    Co asi lidi delaj s volným časem když nemaj netflix? :D
    SKID
    SKID --- ---
    LEJIMADA: Děkuji :)
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    INDIAN: ja taky ne...
    LEJIMADA
    LEJIMADA --- ---
    SKID:Sláva / Fame :) Je to trochu psycho, ale baví mě to.
    INDIAN
    INDIAN --- ---
    nikdy sem nevidel Twin Peaks
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    MULTICAT: Přiznám se, že jsem si stáhl seriál Twin Peaks z torrentů.
    MUZA
    MUZA --- ---
    MORIARTY: me dite ze me udelalo extroverta, ktery tise sedi v hospode, cte si a reaguje jen na dotazy, jejichz vysledkem je donesene piti nebo jidlo
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    Jsem "horší". Předplácím si online pilates v částce podobné těm za televize. Seriály nemám.
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    Neznám žádný seriály, který všichni sledujou. Nemám Netflix, HBO, a tyhle služby.
    SKID
    SKID --- ---
    Přiznám se, že se nemůžu dočkat jara, teplého počasí, procházek a zahrádek.
    SKID
    SKID --- ---
    LEJIMADA: ...a název seriálu? :)
    MORIARTY
    MORIARTY --- ---
    Vždycky jsem byl introvert, ale dvě děti ze mě udělali superintroverta, který už ani nechodí s kamarády do hospody a ve vzácných chvílích volna si někde tiše čte a nebo jde brzo spát.
    LEJIMADA
    LEJIMADA --- ---
    Spala jsem dnes jen dvě a půl hodiny, protože jsem se nemohla urvat od jihokorejského seriálu na netflixu. Pak jsem vstala, vypravila děti do školy a jela na kole do práce. Měla jsem mezi programy, co jsem učila, 45 min čas a tak jsem se natáhla a hodinu si schrupla na složených přistýlkách. Kolegové si mysleli, že dělám úpravy k programu..
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    Spal jsem dnes do půl desáté, nic neudělal a teď ležím ve vaně.
    GIRAFFKA
    GIRAFFKA --- ---
    Priznavam, ze kdyz vyjdou zpravy o demonstracich jako byla vcera, s hruzou hned prohledavam vsechny fotky, jestli tam nenajdu konkretni osobu blizkou a vzdycky se mi ulevi, kdyz aspon na fotkach neni.

    A taky priznavam, ze jsem drbna,ale jsem desne zvedava na Jonyho tajny idol. A taky, jakkoliv je to neslusny a nizky, bych potrebovala najit a procist jeji prispevky a treba si ji taky oblibit:-)
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    Dala mi koš plný prádla.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam