• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    Máte nějákou 13. komnatu či něco, co si nalháváte, ale ve svém nitru víte, že je to jinak. Svědomí vás otravuje nebo se k něčemu prostě zcela otevřeně a bez skrupulí chcete přiznat!? Ať už ti to nedá spát či kvůli tomu nemůžeš dospat. Ať tě to sere či těší. Prostě se přiznej! Konstruktivní interakce jsou vítány.
    rozbalit záhlaví
    BOYLER
    BOYLER --- ---
    GRANTORINO: Mužských je spousta, málo ja chlapů,)
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    Přiznávám, že vždycky když čtu o nerovnosti žen a mužů, tak si musím poklepat na dřevo, protože doma mám hotovej poklad.
    Například teď jdou na procházku, aby líp spala v noci a mě nechají se učit na zkoušku zítra...
    Dneska dojel na nákup, když jsme spaly odpoledne. K večeru obral a dojedl toho králíka, což já nesnáším to obírání...
    Prostě každej den je naprostej opak toho, co se všude píše v těch kritikách současných mužů.
    Takový se teda asi hledaj dost blbě, takže jsem prostě měla z prdele kliku, že zrovna já jsem to vyhrála :))
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    DELIRIUM: Jo a někdy v šestnácti mi neznámé číslo poslalo v smskach celý text, lehce predelany, aby to sedělo na mě. Nikdy sem nezjistila, kdo to byl.
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    Jako malá sem milovala Sbírku zvadlejch růží od Wanastovejch vjecí, i když sem neměla absolutně tušení, o co tam jde.
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    Dodnes když jedu občas první třídou, připadám si trochu jako boháč.
    HNL
    HNL --- ---
    FINSON: :D Taru znám, dokáže být opravdu dost otravná.
    MARKETAPARKETA
    MARKETAPARKETA --- ---
    Pivo, pivo, tullamorka, pivo, pivo, gintonic, pivo, pivo, beton smichany az v puse, pivo, pivo, sampano, pivo, pivo, rum, fernet, pivo, pivo...su prase
    UNSEEN
    UNSEEN --- ---
    ACKO: za tři roky pade a furt jsem štefánek. asi tomu dost pomohlo dědění jména po otci, pročež jsem tuto tradici po čtyřech generacích utnul, ovací nesklidivše.
    DEVIL
    DEVIL --- ---
    ACKO: olol, moje teta rika svymu 175kg vazicimu synovi honzicek. ten kdyz prijde, tak se strachy tresou vsechny zidle v okoli...
    FINSON
    FINSON --- ---
    Ke mně včera při jízdě na koloběžce po cyklostezce přiběhla kontaktně se tvářící fenka - vrčela a štěkala a vůbec nereagovala na volání své paní, co tlačila kočárek: "Taro nech! Taro ke mně! Taro!"
    Tak ji za jízdy říkám: "Taro, jestli po mně chňapneš, tak ti ublížím!"
    Tara ještě štěkla, aby měla poslední slovo, a odpojila se. Paní s kočárkem už neřekla nic.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    KOVOVAMINCE: Ale svého času jsem pobaveně pozorovala dceru od kamaráda, která někdy ve třech nebo čtyřech letech suverénně na každého majitele psa, co jsme potkali na ulici, vybafla "dobrý den, můžu si ho pohladit?" Takové koule nemám já ve svém věku.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    KOVOVAMINCE: No však... přiběhne pes a tváří se kontaktně, tak se ho zeptám, jestli chce pohladit.
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    NELLAS: To nedělám, protože mě samotnou vždycky trochu rozčiluje, když to dělaj ostatní. Cizí psy většinou ošmatávám v případě, že mě kontaktujou první.
    ACKO
    ACKO --- ---
    Moje kamarádka svému 33letemu a 140kg vazicimu synovi říká Milánek . Asi se to nikdy nezmění.
    GIRAFFKA
    GIRAFFKA --- ---
    SALAMAN: mnoukadla a kousaci? Taky mame zajínka, ušanu, mňoukadlo, kočkoče.... nejde to zastavit.

    Ostatne v dospelem veku se s bratrancem taky stale oslovujem zdrobnelinama, jelikoz to mame zafixovany odjakziva. Bylo obdobi, kdy to bylo trapny, ale ted v dospelosti si to vlastne oba uzivame. A mam tetu, kterou snad vsichni oslovujou vyhradne Bozenka. Vcetne novejch znamejch.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    KOVOVAMINCE: A to já se jich často zeptám, jestli můžu, většinou mi odpovídají majitelé.
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    SALAMAN: Na zvířata se to nepočítá.

    Jo a já teda zdravim cizí psy na ulici. Nešahám na něco nebo tak. Ale ňuňu občas proběhne...
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    Ok. Mluvím na kočky jako dement. Zdrobněliny, neexistující slova a tak. Zlobítka, kousátka, mrouskátka, šmumíčci...
    ZANNA
    ZANNA --- ---
    Přiznávám se. Zdrobňuju jména svých teď už dospělých dětí. V nové práci mi říkají zdrobnělinou a já lidi oslovuju zdrobnělinami.
    Já!, která kolem 30 místo veverka říkala vevera.
    TANKIE_
    TANKIE_ --- ---
    No já vám nevim. Máma mi říká Kordulko. Trochu blbý je, že se tak nejmenuju. Ale zas lepší než Karel.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    ADELHAIDA: Jedna známá zásadně mluví o dceři jako o Šárince. Šárince je taky přes dvacet. Přijde mi to hrozně divné, o mně máti mluvit jako o Nellince, tak ze sebe asi udělám sirotka.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam