• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    Máte nějákou 13. komnatu či něco, co si nalháváte, ale ve svém nitru víte, že je to jinak. Svědomí vás otravuje nebo se k něčemu prostě zcela otevřeně a bez skrupulí chcete přiznat!? Ať už ti to nedá spát či kvůli tomu nemůžeš dospat. Ať tě to sere či těší. Prostě se přiznej! Konstruktivní interakce jsou vítány.
    rozbalit záhlaví
    WRNQ
    WRNQ --- ---
    GREAT_R: ...aha...? A?
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    WRNQ: mám dva filtry Melitta od Zuzky Fuksové...
    ERVIN
    ERVIN --- ---
    Nikdy jsem neviděl film Rambo.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    SALAMAN: no vidíš to a já ani tu znělku neznám :D
    LIQUID_SOUND
    LIQUID_SOUND --- ---
    SALAMAN: Všichni jí znaj resp. asi spíš znali, každej ví na co odkazovala - prostě skvělej rukopis skladatele. Pche, co by za to dnešní hudba k serošům dala. Výborná práce.
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    GRANTORINO: Ta znělka mě v nočních můrách pronásleduje dodnes.
    LIQUID_SOUND
    LIQUID_SOUND --- ---
    Vůbec, ale vůbec nesmim chodit do [Které slovo vás vytáčí k nepříčetnosti a proč? (Klub sociální menšiny)]. Mívám pak zlovolný tendence v reálný komunikaci schválně používat to co jsem tam načetl.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    Neviděla jsem ani jeden díl Nemocnice na kraji města
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    SALAMAN: Jou jou jou
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    WRNQ: Nejspíš to bude mít nějaký ten tzv. vlivík.
    WRNQ
    WRNQ --- ---
    SALAMAN: Moc posloucháš Buchty!
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    Upekli jsme dneska se synkem perníčky, ozdobili jsme je, a já jsem jich pak asi dvacet snědla, i když mi říkal "maminko, nejez mi ty mašinky!" Má dost mašinek, hamoun jeden.
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    Rád používám zdrobnělinky.
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    TRISSIE: Nestle Toll House!
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    moje signature medovo-pivní marmeláda na krkovičku vůbec není tajný rodinný recept, ale pochází z letního čísla reklamního časopisu obchodního domu DBK někdy z konce nultých let :-)
    FISKUR
    FISKUR --- ---
    nevim jestli to dam
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    Dřív jsem je úplně ignoroval nebo si nevšímal, ale dneska, když si někdo v telce sundá tričko, většinou si hned všimnu jizvy po laparoskopické operaci slepého střeva.
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    První letní den jsem oslavil tak, že jsem se oficiálně opět přihlásil ke studiu. Po těch strašnejch letech. Ale jsem samozřejmě rád a bude to trochu výzva.
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    Tramvaj plná, lidi, kteří sedí a narve se tam partička čtyř mocek, které se prostě automaticky začali mokrý, smradlavy, vozraly sjety a bůh ví co ještě štosovat mezi nás. Všechny to samozřejmě vyhnalo. A ve chvlii kdy se tam smáli, jak se jim to hezký podařilo, tak místo chuti vystoupit, jsem zavolala měsťáky, že jim jedeme naproti, kdy mají nastoupit a vyřešit tuhle partičku, která jezdí pravidelně.
    Už mám fakt po krk těchto bezohoednych šmejdů a pokud si to lidi nechají líbit a budou to jen přehlížet, nikdy se nic nezmění.

    Ať si o tělech orgánech mysli každý po svém, dneska pohotově zareagovali.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    TERA79: Abyste tam nevypadaly lépe než ona?
    TERA79
    TERA79 --- ---
    Jsem jim řekla, že se v těch šatech necítím dobře. V šatech na svatbu. To je, jako bych zapálila rodinnou kroniku, nešla na zahájení sezóny u Hrocha a schovala všem tkaničky od kopaček nebo aspoň nabíječku od cigaret. Je v nich vedro a horší barva už by byla jen zelená. Ve skutečnosti jsou hnusný jak prdel a umělohmotných jako Lela, fakticky netuším, proč si neteř přeje, abychom je měly oblečené. Pořád jsem to řekla opravdu hezky, že?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam