• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    JONY
    JONY --- ---
    V životě jsem byl na jediné svatbě a to mojí sestry a nehodlám to měnit.
    CIL
    CIL --- ---
    Už se neumim bavit na party, raděj bych jela na vodu.
    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    NICOLLETTE: já taky ještě ne, ale pár let dozadu jsem si řekl, že tomu dám šanci :))
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    Opravdu jsem nevěděl, co dělat.
    BOYLER
    BOYLER --- ---
    Do dnešního večerního jsem žil v tom, že padouk je osminohý tvor z infantilního světa dcerky,)))
    Každopádně barva padouku je neodolatelná.
    NICOLLETTE
    NICOLLETTE --- ---
    SCHWAB: to jsem ještě neviděla ;)
    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    NICOLLETTE: co říkáš na tu starwarštinu Rogue One?

    a přiznání- co jsem se provedl každoměsíční internetovou resocializaci a zjistil, že umřela Sinead - tak mě to vystřelilo a už pár dnů si pouštím do sluchátek jen Loreenu McKennitt.
    Nevím proč, ale jak slyším nothing compares, tak odletím do Kanady.
    PROSTE_LO
    PROSTE_LO --- ---
    Miluju naši dceru nadevše, bez ní už si nedovedu život představit. Ale někdy je to náročný, vyčerpávající, oba s Lukym padáme na hubu. S lehkým smutkem vzpomínám na ty časy, než jsem otěhotněla respektive než se dcera narodila. Na cestování, party, naprostou svobodu.
    KASTA
    KASTA --- ---
    Přiznám se, že kdyby nebylo nyxu, vůbec netuším, že v kině běží nějakej film o Barbie (doufám teda že to je film o Barbie) a že lidi na něj chodí a píšou si o tom na internetech. A taky že ten divnej herec z novýho Blade Runnera, co pořád vypadá jako kdyby právě dostal tečku, tak má dvojníka, kterej mu vůbec není podobnej. A že ta herečka z Tenkrát v Hollywoodu, která je tak dokonale asexuální, až mě to zaujalo, tak má dokonce čtvernice, nebo jak by se tomu mělo říkat. Jsem sto let za opicema :)
    DEADSLUT
    DEADSLUT --- ---
    Pod záminkou Barbie jsem si konečně troufla vzít na veřejnost ten růžovej overal, kterýmu jsem (já černá můra) kdysi za kilo neodolala v sekáči... A je boží a asi ho budu nosit všude. A Barbie je vlastně taky boží, byť takovej překladatelskej potrat už jsem dlouho neviděla.
    NICOLLETTE
    NICOLLETTE --- ---
    Jo a taky se přiznávám, že nedokážu otevřít auditko Sedm
    Opět si počkám, až to nebude aktuální
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    Dřenda!
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    NICOLLETTE: Ale zase je dobře, že se tihle lidé v bláznivém outfitíku najednou začali zajímat o vědu.
    NICOLLETTE
    NICOLLETTE --- ---
    vždycky když je kolem něčeho šílenej hype, jako teď u Barbie a Oppenheimera, můj mozek se tomu automaticky staví zády a bojkotuje to
    dá tomu většinou šanci až za pár let
    MONIOUS
    MONIOUS --- ---
    VRBIK: a pise se "abys" :D
    MONIOUS
    MONIOUS --- ---
    VRBIK: no, to ses moc hodnej, ja samozrejme vim, ze existujou vsechny mozny poruchy psani, mluveni a podobne. neco z toho mame i v rodine. jenze ne vsichni, kdo pisou jako retardi, maj nekterou z tehle poruch.
    VRBIK
    VRBIK --- ---
    MONIOUS: jen jsem ti chtěl rozšířit obzory, aby jsi viděla, že existujou lidi který nevidí chybu v "zadne hlucha mista". A přiznávám se, že jsem člověk co píše "tamnější", i když už jsem musel napsat "tamější" asi 1000x, protože jsem to měl v každym diktátu špatně a několikrát jsem to musel napsat 100x abych se to naučil
    MONIOUS
    MONIOUS --- ---
    VRBIK: hele mne je asi uplne jedno jaka vada je jaka, abych vam pravdu rekla. tohle je klub "priznejme se", ne klub "vysvetlete mi, proc nemam pravdu" :D
    VRBIK
    VRBIK --- ---
    MONIOUS: Dysortografie je specifická porucha učení s vadou v písemném projevu. [1] Jedinec má problém s gramatickými pravidly, hláskováním a interpunkcí. Často se objevuje ve spojení s dyslexií.
    MONIOUS
    MONIOUS --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam