• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    ZANNA: Zaplať pámbůh, že ho nemá mamka... mamka se mě opakovaně ptá, jak má zavřít okno. nezapamatovala si za 25let u windows, že okna mají křížek v pravým horním rohu.
    TERRANCE
    TERRANCE --- ---
    GREAT_R: Ten bych založil na facebooku
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    TERRANCE: To by mohl existovat i kanál na twitteru o tom, co je zajímavýho na instagramu
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    TERRANCE: Ig ještě nemám. Ale přemýšlím o tom jako o alternativě. Do meta rodiny se mi moc nechce...
    TERRANCE
    TERRANCE --- ---
    FRK_R23: Na instagramu je kanál Česká sojka, kde je každý den to nejpodstatnější z Twitteru
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    GUMBA: Vlastně jsem si myslela, že se mi to nestalo, ale stalo! Byla jsem s kamaradama na výletě v nějakejch skalách, když tu náhle jsem ucítila, že se musím FAKT rychle uchýlit do ústraní. Spěchala jsem k nejbližšímu úkrytu a držela to z posledních sil. Ještě za chůze jsem svlíkala kalhoty a byla bych to stihla, kdybych neuklouzla. Naštěstí jsem neuklouzla po jiným bobku a kalhoty už jsem měla stažený, takže jsem pohřbila jen kalhotky. Jeden kamarád pak furt na těch skalách chtěl lízt za mnou, páč jsem tenkrát měla fakt pěknej zadek a ty kalhoty byly dost tenký, takže při šplhu byla absence spodního prádla znát.
    ZANNA
    ZANNA --- ---
    FRK_R23: A já si kvůli novému Twitteru připadám jak blbec. Už několikrát jsem klikla na x v záhlaví při pokusu ho tím zavřít!
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    Naprosto mě přestal bavit Twitter. Jedinej důvod pro používání jsou svodky z války a to hravě zastane Nyx.
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    NICOLLETTE: Ano, dobre ty :D
    NICOLLETTE
    NICOLLETTE --- ---
    ADAMIRA: Bernard Black!
    GUMBA
    GUMBA --- ---
    ADAMIRA: To bych považoval za intoxikaci, ale zvaž si to sám :)
    GUMBA
    GUMBA --- ---
    GUMBA: Nechci to tu příliš rozmazávat, na trapnosti tomu drobnému incidentu přidává ještě fakt, že se mi přihodil v Rusku :)
    YOT
    YOT --- ---
    ADAMIRA: To patří pod poslední možnost.
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    GUMBA: Počítá se když si člověk na mdma splete proutenej kos s hajzlem?
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    GUMBA: Jejda, ona ta anketa byla veřejně.
    GUMBA
    GUMBA --- ---

    Posrali jste se v dospělosti?


    Instrukce:
    Pro upřesnění: posrání definujme jako fakt regulérní ukáknutí, prostě bláto na hřišti. Nestačí hnědá dálnice na textilu, to jste se jen špatně utřeli a to zvládne každý jouda.

    49 hlasy od 49 respondentů

    GUMBA
    GUMBA --- ---
    TANKIE_: Kdo se v dospělosti neposral, ať hodí kamenem!
    1KA
    1KA --- ---
    MADIETTA: tak jo. Kdyz mi volá dite a ja to nechci brat, napisu, ze mam meeting. Za chvili na to prijde sms, kdy se pta, kde ma rukavice, cepici nebo bryle na kolo. Z 90% jsou to naprosto zbytecne telefonaty a ja vim, ze kdyby to bylo zavazne, napise to. Setrim náš spolecny cas, moje nervy a ucim ho tim samostatnosti.
    DR_NIKITA
    DR_NIKITA --- ---
    Jsem závislá na konopí, ty první dny detoxu jsou vždycky fakt hard. Potim se, z jídla se mi dělá blivno a o spánku ani nemluvim.. Hlava je v cajku, ale tělo protestuje.. fuck
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    Normálně to vůbec nedělám, ale dnes koukám po mužích a hodnotím je.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam