• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    Máte nějákou 13. komnatu či něco, co si nalháváte, ale ve svém nitru víte, že je to jinak. Svědomí vás otravuje nebo se k něčemu prostě zcela otevřeně a bez skrupulí chcete přiznat!? Ať už ti to nedá spát či kvůli tomu nemůžeš dospat. Ať tě to sere či těší. Prostě se přiznej! Konstruktivní interakce jsou vítány.
    rozbalit záhlaví
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    ZANNA: Zaplať pámbůh, že ho nemá mamka... mamka se mě opakovaně ptá, jak má zavřít okno. nezapamatovala si za 25let u windows, že okna mají křížek v pravým horním rohu.
    ZANNA
    ZANNA --- ---
    FRK_R23: A já si kvůli novému Twitteru připadám jak blbec. Už několikrát jsem klikla na x v záhlaví při pokusu ho tím zavřít!
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    Naprosto mě přestal bavit Twitter. Jedinej důvod pro používání jsou svodky z války a to hravě zastane Nyx.
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    NICOLLETTE: Ano, dobre ty :D
    NICOLLETTE
    NICOLLETTE --- ---
    ADAMIRA: Bernard Black!
    GUMBA
    GUMBA --- ---
    ADAMIRA: To bych považoval za intoxikaci, ale zvaž si to sám :)
    GUMBA
    GUMBA --- ---
    GUMBA: Nechci to tu příliš rozmazávat, na trapnosti tomu drobnému incidentu přidává ještě fakt, že se mi přihodil v Rusku :)
    YOT
    YOT --- ---
    ADAMIRA: To patří pod poslední možnost.
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    GUMBA: Počítá se když si člověk na mdma splete proutenej kos s hajzlem?
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    GUMBA: Jejda, ona ta anketa byla veřejně.
    GUMBA
    GUMBA --- ---

    Posrali jste se v dospělosti?


    Instrukce:
    Pro upřesnění: posrání definujme jako fakt regulérní ukáknutí, prostě bláto na hřišti. Nestačí hnědá dálnice na textilu, to jste se jen špatně utřeli a to zvládne každý jouda.

    49 hlasy od 49 respondentů

    GUMBA
    GUMBA --- ---
    TANKIE_: Kdo se v dospělosti neposral, ať hodí kamenem!
    1KA
    1KA --- ---
    MADIETTA: tak jo. Kdyz mi volá dite a ja to nechci brat, napisu, ze mam meeting. Za chvili na to prijde sms, kdy se pta, kde ma rukavice, cepici nebo bryle na kolo. Z 90% jsou to naprosto zbytecne telefonaty a ja vim, ze kdyby to bylo zavazne, napise to. Setrim náš spolecny cas, moje nervy a ucim ho tim samostatnosti.
    DR_NIKITA
    DR_NIKITA --- ---
    Jsem závislá na konopí, ty první dny detoxu jsou vždycky fakt hard. Potim se, z jídla se mi dělá blivno a o spánku ani nemluvim.. Hlava je v cajku, ale tělo protestuje.. fuck
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    Normálně to vůbec nedělám, ale dnes koukám po mužích a hodnotím je.
    TANKIE_
    TANKIE_ --- ---
    NELLAS: zpetne jsem si to zvedomila, ale v tu chvili ..velmi, velmi nevedome 8)
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    TANKIE_: A bylo to aspoň vědomé?
    TANKIE_
    TANKIE_ --- ---
    MADIETTA: tak ja se ti pro radost priznam ne sice k necemu zavaznemu, ale snad te aspon pobavim:
    Pred nekolika tydny jsem se posrala do kalhot jako maly dite. Bylo to zcela bez varovani a v dospelosti se mi to opravdu jeste nestalo. Nastesti jsem sedela v aute a ne treba v tramvaji, protoze to bych neutajila. Zacala jsem se okamzite strasne stydet a zaroven udivena, velmi zaskocena jsem zacala hystericky brecet a zaroven se strasne smat. V aute jsem nebyla sama a muj drahy poznamenal jen: "Lasko, nepokakala ses nahodou?".
    Ne, nepokakala. Posrala jsem se jak nemocnej kojenec.
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    Když sekam trávu, schválně jezdím různými směry, nepravidelně, cik cak. Jako výsledek je nakonec ok. Ale. Představuju si, že mě šmírují sousedi za záclonami a podivují se. A taky se snažím trochu nabourávat svůj mozek.

    Ouška u hrnků však musejí směřovat jedním směrem.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    ADELHAIDA: ale jo, 13.komnaty jsou, ale tvl na nyx to třeba já sypat nebudu, potřebuju zachovat aspoň zbytek zdání normálnosti :D nicméně vás ujišťuje, že když už vše vypadá jako happyend, přijde ťafka z úplně jiný strany.

    Ve skutečnosti má naprosto úplně každý něco,... To tedy bylo moje zjištěno z ročního výcviku arteterapie. Opravdu jo, zdání klame. Kostlivec ve skříni, ale každý se s tímto vyrovnává jinak, někdo líp, někdo hůř...
    TERA79
    TERA79 --- ---
    Střelba není pro mne. Sice mě to baví, ale ze 2 m netrefím stodolu. Ale ve vířivce s proseccem jsem hvězda! Ověřeno!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam