• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    NICOLLETTE: Ano, dobre ty :D
    NICOLLETTE
    NICOLLETTE --- ---
    ADAMIRA: Bernard Black!
    GUMBA
    GUMBA --- ---
    ADAMIRA: To bych považoval za intoxikaci, ale zvaž si to sám :)
    GUMBA
    GUMBA --- ---
    GUMBA: Nechci to tu příliš rozmazávat, na trapnosti tomu drobnému incidentu přidává ještě fakt, že se mi přihodil v Rusku :)
    YOT
    YOT --- ---
    ADAMIRA: To patří pod poslední možnost.
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    GUMBA: Počítá se když si člověk na mdma splete proutenej kos s hajzlem?
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    GUMBA: Jejda, ona ta anketa byla veřejně.
    GUMBA
    GUMBA --- ---

    Posrali jste se v dospělosti?


    Instrukce:
    Pro upřesnění: posrání definujme jako fakt regulérní ukáknutí, prostě bláto na hřišti. Nestačí hnědá dálnice na textilu, to jste se jen špatně utřeli a to zvládne každý jouda.

    49 hlasy od 49 respondentů

    GUMBA
    GUMBA --- ---
    TANKIE_: Kdo se v dospělosti neposral, ať hodí kamenem!
    1KA
    1KA --- ---
    MADIETTA: tak jo. Kdyz mi volá dite a ja to nechci brat, napisu, ze mam meeting. Za chvili na to prijde sms, kdy se pta, kde ma rukavice, cepici nebo bryle na kolo. Z 90% jsou to naprosto zbytecne telefonaty a ja vim, ze kdyby to bylo zavazne, napise to. Setrim náš spolecny cas, moje nervy a ucim ho tim samostatnosti.
    DR_NIKITA
    DR_NIKITA --- ---
    Jsem závislá na konopí, ty první dny detoxu jsou vždycky fakt hard. Potim se, z jídla se mi dělá blivno a o spánku ani nemluvim.. Hlava je v cajku, ale tělo protestuje.. fuck
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    Normálně to vůbec nedělám, ale dnes koukám po mužích a hodnotím je.
    TANKIE_
    TANKIE_ --- ---
    NELLAS: zpetne jsem si to zvedomila, ale v tu chvili ..velmi, velmi nevedome 8)
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    TANKIE_: A bylo to aspoň vědomé?
    TANKIE_
    TANKIE_ --- ---
    MADIETTA: tak ja se ti pro radost priznam ne sice k necemu zavaznemu, ale snad te aspon pobavim:
    Pred nekolika tydny jsem se posrala do kalhot jako maly dite. Bylo to zcela bez varovani a v dospelosti se mi to opravdu jeste nestalo. Nastesti jsem sedela v aute a ne treba v tramvaji, protoze to bych neutajila. Zacala jsem se okamzite strasne stydet a zaroven udivena, velmi zaskocena jsem zacala hystericky brecet a zaroven se strasne smat. V aute jsem nebyla sama a muj drahy poznamenal jen: "Lasko, nepokakala ses nahodou?".
    Ne, nepokakala. Posrala jsem se jak nemocnej kojenec.
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    Když sekam trávu, schválně jezdím různými směry, nepravidelně, cik cak. Jako výsledek je nakonec ok. Ale. Představuju si, že mě šmírují sousedi za záclonami a podivují se. A taky se snažím trochu nabourávat svůj mozek.

    Ouška u hrnků však musejí směřovat jedním směrem.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    ADELHAIDA: ale jo, 13.komnaty jsou, ale tvl na nyx to třeba já sypat nebudu, potřebuju zachovat aspoň zbytek zdání normálnosti :D nicméně vás ujišťuje, že když už vše vypadá jako happyend, přijde ťafka z úplně jiný strany.

    Ve skutečnosti má naprosto úplně každý něco,... To tedy bylo moje zjištěno z ročního výcviku arteterapie. Opravdu jo, zdání klame. Kostlivec ve skříni, ale každý se s tímto vyrovnává jinak, někdo líp, někdo hůř...
    TERA79
    TERA79 --- ---
    Střelba není pro mne. Sice mě to baví, ale ze 2 m netrefím stodolu. Ale ve vířivce s proseccem jsem hvězda! Ověřeno!
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    MADIETTA: Tak ona tu občas pořádná přiznání jsou, ale je jich málo. Většina lidí nemá těch 13. komnat zase tolik.

    Já se přiznávám, že jak jsem se s mužem vystřídala na rodičovské, tak v práci zůstávám tak dlouho, aby už byl s dětma na odpolední vycházce, až se vrátím, abych s nima nemusela. Teď, po roce v práci teprve začínám mít chuť trávit s nima čas.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    Že někdy prostě jen čekám. Čekám až všichni usnou a já budu mít klid.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam