• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    RAGNAROK: Vapku asi potřebuješ sám, když se posereš. Ubulený smradi taky nikoho nezajímaj...
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    😘 zrovna tohoto smajlíka miluju nejvíc. Dá se použít jak při odpovědi "naser si" tak "miluju tě"
    KOMORAU
    KOMORAU --- ---
    LORD_DE_SEIS: mám telefon kterej tyhle piktogramy neumí, takže mi choděj jenom čtverečky. Zaplaťpánbůh
    LORD_DE_SEIS
    LORD_DE_SEIS --- ---
    INSEQUI: já bych ani tou "děkovací?" nepochopil, že mi dotyčný děkuje. Ještě, že mi tohle nikdo neposílá
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    Já se přiznám že se v tom vůbec nevyznám, ale většinu času když na to někde přijde řeč mlžím abych nevypadal jako blbec.
    Třeba vůbec netuším co znamenají ty opice, čoklové budou asi pro pejskaře...
    Sám znám jen ty základní co se dají psát na klávesnici jak píše DELIRIUM.
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    Strašně mě iritujou lidi, co pouzivaj v normální konverzaci obrazkové smajlíčky.
    Například místo dekuju jebnou: 🙏
    Ale nejvíc sem alergická na tyhle: 🙈🙉🙊✊️😘🤗🤭😹🙀🤷
    (Sama používám ty, co jsou tvořeny z interpunkčních znamenek. Ty mi nevadej.)
    RAGNAROK
    RAGNAROK --- ---
    GRANTORINO:
    umatlany fakani nikoho nezajimaj, zkus priste vyfotit jak ho mejes vapkou.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    Čuměla jsem chvilku do mobilu a moje dítě se samo začalo krmit připravenou dětskou ovocnou výživou fialové barvy, která stála otevřená na stole,
    takže od toho mělo kompletně zapatlané ručičky, tepláčky, rozlilo to po stole, na zem a stalo v tom a cucalo lžičku...
    Chtěla jsem to vyfotit, protože z toho by byla skvělá virální fotka a muž by se taky pobavil, ale pak jsem si hned uvědomila, že jestli něco neudělám, tak si do toho ještě v těch teplákách sedne a bude to ještě horší.
    Tak jsem ho vzala a postavila do vany, osprchovala ruce i nohy, tepláky do pračky a celkem ten úklid nebyl tak hroznej... ale fotku nemám no. Pak jsem ho nakrmila lžičkou tou výživou rovnou ze stolu....
    PETEKKA
    PETEKKA --- ---
    Večeřim chipsy u tv a vůbec se nestydim.
    MORIARTY
    MORIARTY --- ---
    FRK_R23: ty se nepřiznáváš, ty se chlubíš. :-)
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    Sice jsem práci stáhnul na poměr 4:3, ale teda stejně mě nebaví sedět u toho těch osm hodin. Šest musí stačit.

    Ani nevim, jestlije to přiznání.
    VRATENKA
    VRATENKA --- ---
    Nevím proč, ale hláška od Balíkovny "Váš balík je v našich rukách" mě nikdy neuklidní, naopak mám vždycky pocit, že budou následovat instrukce kam mám přinést výkupné v drobných neoznačených bankovkách
    BOYLER
    BOYLER --- ---
    SALAMAN: Aspoň to nemusíme popisovat, což se ovšem nevylučuje,)))
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    ZANNA: Zaplať pámbůh, že ho nemá mamka... mamka se mě opakovaně ptá, jak má zavřít okno. nezapamatovala si za 25let u windows, že okna mají křížek v pravým horním rohu.
    TERRANCE
    TERRANCE --- ---
    GREAT_R: Ten bych založil na facebooku
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    TERRANCE: To by mohl existovat i kanál na twitteru o tom, co je zajímavýho na instagramu
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    TERRANCE: Ig ještě nemám. Ale přemýšlím o tom jako o alternativě. Do meta rodiny se mi moc nechce...
    TERRANCE
    TERRANCE --- ---
    FRK_R23: Na instagramu je kanál Česká sojka, kde je každý den to nejpodstatnější z Twitteru
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    GUMBA: Vlastně jsem si myslela, že se mi to nestalo, ale stalo! Byla jsem s kamaradama na výletě v nějakejch skalách, když tu náhle jsem ucítila, že se musím FAKT rychle uchýlit do ústraní. Spěchala jsem k nejbližšímu úkrytu a držela to z posledních sil. Ještě za chůze jsem svlíkala kalhoty a byla bych to stihla, kdybych neuklouzla. Naštěstí jsem neuklouzla po jiným bobku a kalhoty už jsem měla stažený, takže jsem pohřbila jen kalhotky. Jeden kamarád pak furt na těch skalách chtěl lízt za mnou, páč jsem tenkrát měla fakt pěknej zadek a ty kalhoty byly dost tenký, takže při šplhu byla absence spodního prádla znát.
    ZANNA
    ZANNA --- ---
    FRK_R23: A já si kvůli novému Twitteru připadám jak blbec. Už několikrát jsem klikla na x v záhlaví při pokusu ho tím zavřít!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam