• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    Máte nějákou 13. komnatu či něco, co si nalháváte, ale ve svém nitru víte, že je to jinak. Svědomí vás otravuje nebo se k něčemu prostě zcela otevřeně a bez skrupulí chcete přiznat!? Ať už ti to nedá spát či kvůli tomu nemůžeš dospat. Ať tě to sere či těší. Prostě se přiznej! Konstruktivní interakce jsou vítány.
    rozbalit záhlaví
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    HEJSEK23: Slovo, ne fráze :D
    ANTICLOVEK
    ANTICLOVEK --- ---
    přijde mi neskutečně retardovanej oblíbenej internetovej obrat "Nevim, dál." a taky většina hlášek z většiny českejch filmů (hlavně z normalizačních sraček)
    DR_NIKITA
    DR_NIKITA --- ---
    Libi se mi novy album yzomandias
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    priznam ze legenda se ke me nedostala
    BARBARELLA
    BARBARELLA --- ---
    QUIP: a přitom seš legenda :)))
    QUIP
    QUIP --- ---
    I po 27 letech jsem pred akci nervozni.
    BEZESPORU
    BEZESPORU --- ---
    Přiznávám, že mě sere být na narozky v práci, ale na druhou stranu mi není už 15 abych to řešil 😁🤪
    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    MULTICAT: až na loket!
    BOYLER
    BOYLER --- ---
    Já na tu krev prostě nikdy nepřijdu včas. Když už na čas jedu, tak je Na Slupi uzavírka,)))
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    Sjíždím na youtubu Hoarders...
    CIL
    CIL --- ---
    Někdy nelžu;))))
    LORD_DE_SEIS
    LORD_DE_SEIS --- ---
    GIOMIKY: Nekecej
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    Někdy lžu.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    LUSINDA: Netušila jsem, co jsou duritky, tak kdyby někdo nedejbože tápal jako já, zde je to i s článkem: https://www.idnes.cz/ekonomika/domaci/duritky-nerozbitne-jen-nekdy-exploduji.A050628_101941_ekonomika_plz
    LUSINDA
    LUSINDA --- ---
    nesnáším duritky a vůbec nechápu jak z nich někdo může pít...............v zemi kde máme/měli jsme a možná stále budeme mít výrobu top krásného skla. Parodie na skleničky je to!
    FIONOR
    FIONOR --- ---
    Strašně nerad vyhazuji staré oblečení. Ať už proto, že mi nesedí, nebo proto, že je zničené letitým nošením.
    Mám děravá trika, které nosím jen o víkendech, když neplánuji jít ven, a šuplíky věcí, které jsem roky neměl na sobě, protože jsem mezitím přibral.

    Takže teď můžu probírat skříně a zjišťovat, které z těch odložených věcí na sebe znovu obléknu a místo těch kusů tam dát věci, které jsou mi momentálně velké (vyhazovat to nebudu - co kdybych zase přibral?)
    Je to jak nakupovat v sekáči bez nutnosti odejít z domu.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    Přiznám se, letos příprava dětí do školy trvala 70 minut, dokoupení papírnických věcí ve slevě v Albertu za 400,- /20minut/, nákup bačkor a tenisek 1500,-/30minut/, podepsat a rozdělit to doma dětem a obalit sešity /20minut/ a čau. Víc nemusím nic, takže pohoda :)
    INDIAN
    INDIAN --- ---
    KOVOVAMINCE: Jezdim 1-2x rocne sam na festival stovky kilometru od bydliste. Krom skvelyho programu a atmosfery je uzasny, ze se tam s nikym neznam!
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    Občas ráda chodim sama na koncerty. Nemusim konverzovat přes řvoucí hudbu, můžu stát podivínsky v růžku s jednim pivem, prostě existovat a nic s nikym nesdílet. Je to skvělý!
    ACKO
    ACKO --- ---
    Když vidím v dnešní krásný zářijový odpoledne otrávený dětičky s batohama, jak se plouzi domů evidentně s tím, že na rodiče nalozej další jobovky, co je pro školu ještě třeba, udělat, naplňuje mě pocit štěstí, že já už tohle nemusím, že to mám za sebou.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam