• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    BOYLER
    BOYLER --- ---
    Já na tu krev prostě nikdy nepřijdu včas. Když už na čas jedu, tak je Na Slupi uzavírka,)))
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    Sjíždím na youtubu Hoarders...
    CIL
    CIL --- ---
    Někdy nelžu;))))
    LORD_DE_SEIS
    LORD_DE_SEIS --- ---
    GIOMIKY: Nekecej
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    Někdy lžu.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    LUSINDA: Netušila jsem, co jsou duritky, tak kdyby někdo nedejbože tápal jako já, zde je to i s článkem: https://www.idnes.cz/ekonomika/domaci/duritky-nerozbitne-jen-nekdy-exploduji.A050628_101941_ekonomika_plz
    LUSINDA
    LUSINDA --- ---
    nesnáším duritky a vůbec nechápu jak z nich někdo může pít...............v zemi kde máme/měli jsme a možná stále budeme mít výrobu top krásného skla. Parodie na skleničky je to!
    FIONOR
    FIONOR --- ---
    Strašně nerad vyhazuji staré oblečení. Ať už proto, že mi nesedí, nebo proto, že je zničené letitým nošením.
    Mám děravá trika, které nosím jen o víkendech, když neplánuji jít ven, a šuplíky věcí, které jsem roky neměl na sobě, protože jsem mezitím přibral.

    Takže teď můžu probírat skříně a zjišťovat, které z těch odložených věcí na sebe znovu obléknu a místo těch kusů tam dát věci, které jsou mi momentálně velké (vyhazovat to nebudu - co kdybych zase přibral?)
    Je to jak nakupovat v sekáči bez nutnosti odejít z domu.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    Přiznám se, letos příprava dětí do školy trvala 70 minut, dokoupení papírnických věcí ve slevě v Albertu za 400,- /20minut/, nákup bačkor a tenisek 1500,-/30minut/, podepsat a rozdělit to doma dětem a obalit sešity /20minut/ a čau. Víc nemusím nic, takže pohoda :)
    INDIAN
    INDIAN --- ---
    KOVOVAMINCE: Jezdim 1-2x rocne sam na festival stovky kilometru od bydliste. Krom skvelyho programu a atmosfery je uzasny, ze se tam s nikym neznam!
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    Občas ráda chodim sama na koncerty. Nemusim konverzovat přes řvoucí hudbu, můžu stát podivínsky v růžku s jednim pivem, prostě existovat a nic s nikym nesdílet. Je to skvělý!
    ACKO
    ACKO --- ---
    Když vidím v dnešní krásný zářijový odpoledne otrávený dětičky s batohama, jak se plouzi domů evidentně s tím, že na rodiče nalozej další jobovky, co je pro školu ještě třeba, udělat, naplňuje mě pocit štěstí, že já už tohle nemusím, že to mám za sebou.
    PLOMBDENTIST
    PLOMBDENTIST --- ---
    nedokážu už poslouchat mluvené slovo na rychlost menší než 1,5x
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    LUCIEN: Teď. Zrovna teď se mi to stalo! Bolí mě mozek.
    GIRAFFKA
    GIRAFFKA --- ---
    MAR_TINA: a nejlepsi je si pak po snidani jeste na chvili zdrimnout:)
    DEADSLUT
    DEADSLUT --- ---
    Můj zubař má pro děti v ordinaci emotional support dinosaura. Po hodině snahy vyřešit tu zkurvenou osmičku jsem si o něj řekla. A fakt to pomohlo, příště zubařské zákroky jedině s plyšákem a seru na to, kolik mi je:)
    DR_NIKITA
    DR_NIKITA --- ---
    Vždycky, když burgerman vyhodí story na ig, číhám, jestli jí tam alespoň na chviličku neuvidím.. Tak moc mi chybí
    FAT
    FAT --- ---
    TERA79: Že jsem tam nebyl, ale naprosto živé Té vidím. A závidím a zároveň přeju.
    TERA79
    TERA79 --- ---
    Chci zpátky k moři do zapadlé vesničky na konci ostrova, chci rozdávat fíky, zalejvat rajčata a klábosit s vínem přes plot se sousedama. Chci se jít 4 denně vykoupat a jednou za týden vyměnit cejchy o patro výš. Chci mít všechno na háku, kouřit jak komín, lejt malvazii a být opálená, nespěchat a jen se usmívat. Už nikdy žádný meeting, služebka, Excel, online a audit. Byla bych v tom fakticky dobrá!
    KOOTCHA
    KOOTCHA --- ---
    ERVIN: Ropeless horolezkyně. Tady se ti ten překlep docela povedl.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam