• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    MONIOUS
    MONIOUS --- ---
    BLOWUP: Ja se teda zase priznam, ze nechapu lidi ktery se rozhodnou mit deti, tecka.
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    SIR_PROMOE: Můj point je v tom, že ty lidi si to dopředu nezjistí a jsou překvapený. A jsou pak dost často namydlený. Ano, i v Praze jsou problémy se školkama, ortodontistama a nakonec i se zubařema. Ale jsou to problémy typu "musím cestovat 30 minut MHD", nebo "musím platit 2.000,-Kč ročně za kliniku". Já nepovažuju za hloupý lidi, co chtěj bydlet na venkově. Město i venkov má svoje výhody a nevýhody. Nepropaguju městskej život. Jen úplně neznám moc lidí, co by se přestěhovali do města a potkali se s problémama, který nečekali, ačkoliv se na ně mohli připravit předem.
    SIR_PROMOE
    SIR_PROMOE --- ---
    ADELHAIDA: tak ono problem se skolkama i skolama je i v Praze..
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    MLIKARNA: Ne, to ty jsi to zjednodušeně a hloupě pochopil.
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    MAR_TINA: Je to rozhodně blbý, ale nějak mě nenapadá, jak to systémově (a demokraticky) řešit. Umístěnky nechceš a do některejch míst potřebný lidi nejdou, ani když jim nabízejí vybavený pracoviště - to je teda otázka třeba těch doktorů. Školky, to by teda systémově jít mělo. Vlastně nevím, jestli s tím něco nedělá to nové stavební řízení a snižování hygienickejch nároků na školky a školy.
    DA_NIELA
    DA_NIELA --- ---
    Mela jsem misto obeda pivo a jsem ted desne chytra!
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    MAR_TINA: Díky!
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    ADELHAIDA: je obrovská chyba systému, že takové služby mají v dostatku jen velká města. Lidi tam žili vždycky a nemůže být každý v Praze nebo Brně.
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    Iritujou mě lidi, kteří se "zapomenou" a otravují okolí svým zpěvem nebo broukáním.
    Třeba teď v Podolí (ano), bába v satnach nahlas kvili nejakou arii jako Plavalaguna, pak mě dostihne i u fenu, kde si pro změnu brouká.
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    ADELHAIDA: jj, to jsou ty paradoxy, pane Vanek :-)

    Ja se teda zase priznam, ze nechapu lidi ktery se rozhodnou mit deti ve meste :-) Ale pravdepodobne to srovnani nebude uplne fair.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    KURE: To je čerstvá vůně přírodního hnoje.
    ACKO
    ACKO --- ---
    KURE: to si živě vzpomínám, jak jsem odmítla parcelu snů, jen s drobnou zavadou, byla v těsné blízkosti prasečáku
    KURE
    KURE --- ---
    ADELHAIDA: a místo čerstvého vzduchu smrad ze statku :D
    NOFNAK
    NOFNAK --- ---
    ADELHAIDA: Přitom základ výběru místa, kde chci žít když už ne do smrti, tak dost dlouho, jsou právě věci jako je dostupnost zdravotní péče, školka, škola, dopravní dostupnost středních a vysokých škol.
    Myslím, že lidé jsou hodně hloupí.
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    Když slyším ty lidi, co se odstěhovali z velkýho města, aby jejich děti dýchaly čerstvej vzduch, a teď s podivem zjišťujou, že nemůžou sehnat příčetnou základku, kroužky, logopeda, ortodontistu, zubaře, pediatra, atd., tak se fakt v duchu divím, že se nad těmahle věcma nezamysleli dřív. A myslím si, že jsou trochu hloupí.
    FIONOR
    FIONOR --- ---
    NELLAS: Stále platí, že svět by byl lepší místo. Časem.
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    NELLAS: vždyť říká, svět by bylo lepší místo, jen je otázka pro koho :-)
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    MORIARTY: Uvědomuješ si, kolik žen sní o vraždě, brutálním ubodání nebo aspoň nakopání do koulí někoho, koho fakt nemají rády?
    MORIARTY
    MORIARTY --- ---
    Já se přiznám, že si myslím, že kdyby ženy uskutečňovaly svý skrytý úvahy, tak by byl svět mnohem lepší místo: )
    SABRIEL13
    SABRIEL13 --- ---
    SALVATOR: Vidíš, a já zas od včerejška přemejšlim, jak vhodně informovat Elsinor, že prý líbám více než uspokojivě a že to stoprocentně můžeme uskutečnit, když bude chtít.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam