• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    Máte nějákou 13. komnatu či něco, co si nalháváte, ale ve svém nitru víte, že je to jinak. Svědomí vás otravuje nebo se k něčemu prostě zcela otevřeně a bez skrupulí chcete přiznat!? Ať už ti to nedá spát či kvůli tomu nemůžeš dospat. Ať tě to sere či těší. Prostě se přiznej! Konstruktivní interakce jsou vítány.
    rozbalit záhlaví
    TERRANCE
    TERRANCE --- ---
    ERRTU: Já měl něco jako AstraZeneca_nanochip. Ale nedávno jsem ho změnil na

    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    ERRTU: Můj je

    SARS_CoV-2_Microsoft5G_chip_8840
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    kdyz jsem v rozmaru tak pri cestovani mhdckem nahodne zapinam hotspot na mobilu.
    ssid teto wifi je: SARS_CoV2_5G_Microsoft_2391QS
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    GUMBA: chápu

    MONIOUS
    MONIOUS --- ---
    GUMBA: ano.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    já nechápu lidi, který pouzivaji to "tečka"... připadá mi to takový otravný a nicneříkající...
    GUMBA
    GUMBA --- ---
    MONIOUS: Já se přiznám, že nechápu lidi.
    MONIOUS
    MONIOUS --- ---
    BLOWUP: Ja se teda zase priznam, ze nechapu lidi ktery se rozhodnou mit deti, tecka.
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    SIR_PROMOE: Můj point je v tom, že ty lidi si to dopředu nezjistí a jsou překvapený. A jsou pak dost často namydlený. Ano, i v Praze jsou problémy se školkama, ortodontistama a nakonec i se zubařema. Ale jsou to problémy typu "musím cestovat 30 minut MHD", nebo "musím platit 2.000,-Kč ročně za kliniku". Já nepovažuju za hloupý lidi, co chtěj bydlet na venkově. Město i venkov má svoje výhody a nevýhody. Nepropaguju městskej život. Jen úplně neznám moc lidí, co by se přestěhovali do města a potkali se s problémama, který nečekali, ačkoliv se na ně mohli připravit předem.
    SIR_PROMOE
    SIR_PROMOE --- ---
    ADELHAIDA: tak ono problem se skolkama i skolama je i v Praze..
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    MLIKARNA: Ne, to ty jsi to zjednodušeně a hloupě pochopil.
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    MAR_TINA: Je to rozhodně blbý, ale nějak mě nenapadá, jak to systémově (a demokraticky) řešit. Umístěnky nechceš a do některejch míst potřebný lidi nejdou, ani když jim nabízejí vybavený pracoviště - to je teda otázka třeba těch doktorů. Školky, to by teda systémově jít mělo. Vlastně nevím, jestli s tím něco nedělá to nové stavební řízení a snižování hygienickejch nároků na školky a školy.
    DA_NIELA
    DA_NIELA --- ---
    Mela jsem misto obeda pivo a jsem ted desne chytra!
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    MAR_TINA: Díky!
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    ADELHAIDA: je obrovská chyba systému, že takové služby mají v dostatku jen velká města. Lidi tam žili vždycky a nemůže být každý v Praze nebo Brně.
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    Iritujou mě lidi, kteří se "zapomenou" a otravují okolí svým zpěvem nebo broukáním.
    Třeba teď v Podolí (ano), bába v satnach nahlas kvili nejakou arii jako Plavalaguna, pak mě dostihne i u fenu, kde si pro změnu brouká.
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    ADELHAIDA: jj, to jsou ty paradoxy, pane Vanek :-)

    Ja se teda zase priznam, ze nechapu lidi ktery se rozhodnou mit deti ve meste :-) Ale pravdepodobne to srovnani nebude uplne fair.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    KURE: To je čerstvá vůně přírodního hnoje.
    ACKO
    ACKO --- ---
    KURE: to si živě vzpomínám, jak jsem odmítla parcelu snů, jen s drobnou zavadou, byla v těsné blízkosti prasečáku
    KURE
    KURE --- ---
    ADELHAIDA: a místo čerstvého vzduchu smrad ze statku :D
    NOFNAK
    NOFNAK --- ---
    ADELHAIDA: Přitom základ výběru místa, kde chci žít když už ne do smrti, tak dost dlouho, jsou právě věci jako je dostupnost zdravotní péče, školka, škola, dopravní dostupnost středních a vysokých škol.
    Myslím, že lidé jsou hodně hloupí.
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    Když slyším ty lidi, co se odstěhovali z velkýho města, aby jejich děti dýchaly čerstvej vzduch, a teď s podivem zjišťujou, že nemůžou sehnat příčetnou základku, kroužky, logopeda, ortodontistu, zubaře, pediatra, atd., tak se fakt v duchu divím, že se nad těmahle věcma nezamysleli dřív. A myslím si, že jsou trochu hloupí.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam