• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    INDIAN
    INDIAN --- ---
    kdyz uz sme u tech potomku, tak se priznam ze me vzrusuje myslenka ze me jednoho dne oslovi neznamej, dneska uz dospelak s tim, ze sem jeho otec.
    co se tyce tech poctu a toho dnesniho fenomenu stezovani si na tak zakladni vec jako je reprodukce, tak ja bych nemel problem jich mit vic, slovy 3-5... mam zatim teda jenom 2 (o dalsich zatim nevim, viz vyse) a jakkoli sem fotr kterej chce mit hlavne klid a svy zajmy, tak sem porad v pohode ; a paradoxne mam jeste vetsi klid kdyz sem na ne uplne sam
    RAGNAROK
    RAGNAROK --- ---
    ACKO:
    sranda je ze za par desitek let vubec na genech nesejde mozna tak to co clovek preda vychovou, takze se lopotis kuli genum uplne zbytecne, mozna zjistis ze tvoje geny jsou uplne zbytecny neefektivni a defektni
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    NELLAS: přesně tak, tomuhle jsem dal like :D děti sice stojí spoustu námahy a sebezapření, ale na druhou stranu stojí hromadu peněz! :-)
    ERVIN
    ERVIN --- ---
    Přiznám se, že někde v koutku duše pořád NAIVNĚ a tajně doufám, že Fico celou tu předvolební šaškárnu jen přehrával, proruský názory jen předstíral a ve skutečnosti to se Slováky myslí dobře. Je to pochopitelně úplná blbost a pámbů s námi, aby Slovensko nebylo trojskym koněm Ruska v Evropě...
    WRNQ
    WRNQ --- ---
    VERSONNENHEIT: Však já jsem tě pochopila a naprosto to respektuju*
    VERSONNENHEIT
    VERSONNENHEIT --- ---
    WRNQ: Já právě myslím, že ty kvality, které to nabízí a které samozřejmě existují a je jich hodně, a které třeba pak vyvažují/ převažují ty negativní věci, tak jsou hodnotné pro určitý typ lidí.
    Pokud jsi introvert, se zálibou v tichu a klidu, nerada často komunikuješ, nerada něco vysvětluješ a nejsi edukativní typ, chceš hodně cestovat a tvou podstatnou životní hodnotou je osobní svoboda, prostě ti to nedá to, co by mělo a naopak ti to ukradne vše, co máš ráda😁
    Zkrátka mám dneska zase den, kdy jsem vděčná za svůj jednoduchý život, jelikož nic složitějšího nezvládnu :)
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    WRNQ: tak kdyby nestál, nebude to rodičovství, nebo minimálně to bude o dost složitější :-)
    ACKO
    ACKO --- ---
    VERSONNENHEIT: já se přiznám, že hlavně nechápu ty, co do toho jdou opakovaně, za mě jedno a dost, jedu na kvalitu, ne kvantitu, předat geny dál a jsem zcela emocionálně saturovana.
    WRNQ
    WRNQ --- ---
    NELLAS: Dík, ano, teď je to komplet:)
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    WRNQ: Je to opruz a ještě je to drahé :)) (chápu, co jsi chtěla napsat, ale vypadlo ti "za to")
    WRNQ
    WRNQ --- ---
    VERSONNENHEIT: Ono to i přes ten shit, co jsi vyjmenovala, ale vcelku (dost!) stojí, každopádně tě chápu:D
    VERSONNENHEIT
    VERSONNENHEIT --- ---
    Občas, když se cítím mizerně, a když mám dojem, že můj život stojí za hovno, tak si jdu pročíst nějaký mateřsko - rodičovské skupiny a auditka, a rázem si říkám, že v kontrastu k existenci spánkových deficitů, absenci volného času, řešení školních povinností, odmlouvání, odmítání jídla, permanentního přílivu zelených nudlí, vyrážek všeho druhu, zavšivení a dalších kratochvílí, se mám vlastně úplně skvěle a nemám vůbec právo si na nic stěžovat.
    Rodičovství a mateřství !!! především, je kurva náročná práce a fakt to není pro každýho...
    PETEKKA
    PETEKKA --- ---
    GRANTORINO: takže ve finále nejenom že jsi je nesnědla. Ty ses ještě k tomu prošla. Win win:)
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    GRANTORINO: To je takové... cimrmanovské.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    FINSON: hm, tam nešlo o to, že to sní on, ale o to sním já a tudíž budu tlustá, jistá forma vydírání naruby
    FINSON
    FINSON --- ---
    GRANTORINO: Se teda přiznám, že kvůli vinegar chipsům bych taky nikam nejel 😈
    Ale kvůli pytli solených Hobžových brambůrek jo.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    GRANTORINO: nezabralo to... Vykašlal se na mě... Musela jsem jít pěšky no... Chipsy jsem věnovala stejně synovi.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    Přiznávám, že jsem mužovi řekla, že jestli pro mne nepřijede na zastávku, tak sežeru druhou půlku pytlíku vinegar chipsu...
    MARKETAPARKETA
    MARKETAPARKETA --- ---
    Seru na udrzbu auta a takhle to dopada...polepsim se!
    VESTIGIA
    VESTIGIA --- ---
    Miluju levanduli a bazalku. Vlastně, mám úplnou obsesi. A když někde ty rostlinky vidím mimo zahradu a plot, tak se nedokážu ovládnout a aspoň jednu větvičku nebo lísteček si vždycky musím uždíbnout.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam