• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    VERSONNENHEIT
    VERSONNENHEIT --- ---
    WRNQ: Já právě myslím, že ty kvality, které to nabízí a které samozřejmě existují a je jich hodně, a které třeba pak vyvažují/ převažují ty negativní věci, tak jsou hodnotné pro určitý typ lidí.
    Pokud jsi introvert, se zálibou v tichu a klidu, nerada často komunikuješ, nerada něco vysvětluješ a nejsi edukativní typ, chceš hodně cestovat a tvou podstatnou životní hodnotou je osobní svoboda, prostě ti to nedá to, co by mělo a naopak ti to ukradne vše, co máš ráda😁
    Zkrátka mám dneska zase den, kdy jsem vděčná za svůj jednoduchý život, jelikož nic složitějšího nezvládnu :)
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    WRNQ: tak kdyby nestál, nebude to rodičovství, nebo minimálně to bude o dost složitější :-)
    ACKO
    ACKO --- ---
    VERSONNENHEIT: já se přiznám, že hlavně nechápu ty, co do toho jdou opakovaně, za mě jedno a dost, jedu na kvalitu, ne kvantitu, předat geny dál a jsem zcela emocionálně saturovana.
    WRNQ
    WRNQ --- ---
    NELLAS: Dík, ano, teď je to komplet:)
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    WRNQ: Je to opruz a ještě je to drahé :)) (chápu, co jsi chtěla napsat, ale vypadlo ti "za to")
    WRNQ
    WRNQ --- ---
    VERSONNENHEIT: Ono to i přes ten shit, co jsi vyjmenovala, ale vcelku (dost!) stojí, každopádně tě chápu:D
    VERSONNENHEIT
    VERSONNENHEIT --- ---
    Občas, když se cítím mizerně, a když mám dojem, že můj život stojí za hovno, tak si jdu pročíst nějaký mateřsko - rodičovské skupiny a auditka, a rázem si říkám, že v kontrastu k existenci spánkových deficitů, absenci volného času, řešení školních povinností, odmlouvání, odmítání jídla, permanentního přílivu zelených nudlí, vyrážek všeho druhu, zavšivení a dalších kratochvílí, se mám vlastně úplně skvěle a nemám vůbec právo si na nic stěžovat.
    Rodičovství a mateřství !!! především, je kurva náročná práce a fakt to není pro každýho...
    PETEKKA
    PETEKKA --- ---
    GRANTORINO: takže ve finále nejenom že jsi je nesnědla. Ty ses ještě k tomu prošla. Win win:)
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    GRANTORINO: To je takové... cimrmanovské.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    FINSON: hm, tam nešlo o to, že to sní on, ale o to sním já a tudíž budu tlustá, jistá forma vydírání naruby
    FINSON
    FINSON --- ---
    GRANTORINO: Se teda přiznám, že kvůli vinegar chipsům bych taky nikam nejel 😈
    Ale kvůli pytli solených Hobžových brambůrek jo.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    GRANTORINO: nezabralo to... Vykašlal se na mě... Musela jsem jít pěšky no... Chipsy jsem věnovala stejně synovi.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    Přiznávám, že jsem mužovi řekla, že jestli pro mne nepřijede na zastávku, tak sežeru druhou půlku pytlíku vinegar chipsu...
    MARKETAPARKETA
    MARKETAPARKETA --- ---
    Seru na udrzbu auta a takhle to dopada...polepsim se!
    VESTIGIA
    VESTIGIA --- ---
    Miluju levanduli a bazalku. Vlastně, mám úplnou obsesi. A když někde ty rostlinky vidím mimo zahradu a plot, tak se nedokážu ovládnout a aspoň jednu větvičku nebo lísteček si vždycky musím uždíbnout.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    SCHWAB: ano :D. Zvlášť, když to začnou používat totálně všichni, tak to mlátí do očí.
    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    GRANTORINO: sis to chtěla zkusit, co? :D

    já jsem taky jednou do 'slovo, které vás nepříčetní' poslal sousloví. A je to strašný. :))
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    SCHWAB: no právě, párkrát jsem to použila a došla jsem k tomuhle názoru, že je to o ničem. Slovní vata. Dokonce i ty si pamatuješ takovou picovinu :))
    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    GRANTORINO: :-)
    fakt jsem to nehledal, jen si pamatuji na nyxu pičoviny :)

    https://www.nyx.cz/discussion/35/id/55262783
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    koupil jsem si dve megabaleni lentilek a dnesniho vecera je na posezeni zprovodim ze sveta! hlava nehlava!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam