• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    PETEKKA
    PETEKKA --- ---
    GRANTORINO: takže ve finále nejenom že jsi je nesnědla. Ty ses ještě k tomu prošla. Win win:)
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    GRANTORINO: To je takové... cimrmanovské.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    FINSON: hm, tam nešlo o to, že to sní on, ale o to sním já a tudíž budu tlustá, jistá forma vydírání naruby
    FINSON
    FINSON --- ---
    GRANTORINO: Se teda přiznám, že kvůli vinegar chipsům bych taky nikam nejel 😈
    Ale kvůli pytli solených Hobžových brambůrek jo.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    GRANTORINO: nezabralo to... Vykašlal se na mě... Musela jsem jít pěšky no... Chipsy jsem věnovala stejně synovi.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    Přiznávám, že jsem mužovi řekla, že jestli pro mne nepřijede na zastávku, tak sežeru druhou půlku pytlíku vinegar chipsu...
    MARKETAPARKETA
    MARKETAPARKETA --- ---
    Seru na udrzbu auta a takhle to dopada...polepsim se!
    VESTIGIA
    VESTIGIA --- ---
    Miluju levanduli a bazalku. Vlastně, mám úplnou obsesi. A když někde ty rostlinky vidím mimo zahradu a plot, tak se nedokážu ovládnout a aspoň jednu větvičku nebo lísteček si vždycky musím uždíbnout.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    SCHWAB: ano :D. Zvlášť, když to začnou používat totálně všichni, tak to mlátí do očí.
    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    GRANTORINO: sis to chtěla zkusit, co? :D

    já jsem taky jednou do 'slovo, které vás nepříčetní' poslal sousloví. A je to strašný. :))
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    SCHWAB: no právě, párkrát jsem to použila a došla jsem k tomuhle názoru, že je to o ničem. Slovní vata. Dokonce i ty si pamatuješ takovou picovinu :))
    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    GRANTORINO: :-)
    fakt jsem to nehledal, jen si pamatuji na nyxu pičoviny :)

    https://www.nyx.cz/discussion/35/id/55262783
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    koupil jsem si dve megabaleni lentilek a dnesniho vecera je na posezeni zprovodim ze sveta! hlava nehlava!
    LEJIMADA
    LEJIMADA --- ---
    Večer jsem zase nešla spát, protože jsem "musela" dokoukat úplně debilní seriál. Fakt jsem magor.
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    Dnes jsem žehlila. Halenky a kapesníky. Látkový.
    LIQUID_SOUND
    LIQUID_SOUND --- ---
    Youtube mi nedávno v autě nabídnul komplet OST Osobní strážce... Celý jsem to slyšel. Všechno! A... Teď bych se i mrknul na film. Ideálně v kině.
    PESTRYPAPOUSEK
    PESTRYPAPOUSEK --- ---
    přiznávám se, že jsem dnes intelektuálně pohořela v Divadle Kampa. Jako jo, měly jsme si s kamarádkou místo zcela zásadních řečí radši před představením přečíst program a ne věřit, že intuitivně vplujeme do díla. Na druhou stranu ta obří energie následných záchavtů smíchu cestou na tramvaj "tak schválně, co která z nás viděla, jo?", ta fakt stála za ten pocit diletanta. Namátkou: ""ty vole já vůbec nepochopila, že se to odehrává na lodi!, já myslela, že ty náklony jsou jakože ňáká emoční metafora!" - " a myslíš, že to bylo její vyjádření intimity, když hrála na ten akordeon, co nehrál?" - "na jakejch lekcích tance proboha?! Jo jak sebou tak divně škubali myslíš? To já myslela, že má bejt nějaká existenciální úzkost!". A tak dál. Omlouvám se tímto Divadlu Kampa, kam roky chodím ráda, ale holt není každej den svátek ani kondice :)
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    MONIOUS: No, hubenejm tyhle džíny většinou držej tam, kde maj. Náš šéf je robustní.
    MONIOUS
    MONIOUS --- ---
    GREAT_R: no, pro me neni pritazlivy ani jedno, mne se libi chlapi hubeny :D
    ano priznavam, mlady hubeny vysoky kluci. jo. mnam.
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    MONIOUS: Sádla nebo svalu?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam