• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    Máte nějákou 13. komnatu či něco, co si nalháváte, ale ve svém nitru víte, že je to jinak. Svědomí vás otravuje nebo se k něčemu prostě zcela otevřeně a bez skrupulí chcete přiznat!? Ať už ti to nedá spát či kvůli tomu nemůžeš dospat. Ať tě to sere či těší. Prostě se přiznej! Konstruktivní interakce jsou vítány.
    rozbalit záhlaví
    FIONOR
    FIONOR --- ---
    NELLAS: that's the point
    Je to disfunkční rodina posedlá perfekcionismem a všichni kvůli tomu trpí. A to, jak se postupně přiznávají, že jsou nešťastní a vzpírají se matriarše, je hrozně povzbudivé (plus pomáhá, že motivace všech postav dává smysl a nikdo není nenapravitelně špatný)
    Je to film o terapii, kterou by potřebovala řada lidí. I love it.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    FIONOR: Já se přiznám, že Encanto mě naštvalo. Bába hnusná manipulativní panovačná.
    FIONOR
    FIONOR --- ---
    Jsem sice citově otupělý a okoralý, ale Encanto mě vždycky dojme a rozbrečí
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    PREKOTKA: pardon, "upadl jsem na panaka hruskovice" to melo byt!
    PREKOTKA
    PREKOTKA --- ---
    HAR4NT: na začátku věty máš špatné slovo
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    Musel sem si dat panaka hruskovice
    ERVIN
    ERVIN --- ---
    Potřebuju nutně odfrčet někam do hajzlu aspoň na půl roku...
    PREKOTKA
    PREKOTKA --- ---
    Dala bych si Baileys. Nebo aspoň vaječňák.
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    dokážu popíjet z whiskovky teplou slivovici jako jiní lidé bayleys...
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    LORD_DE_SEIS: všechno bylo, jen se kazdy prd nepsal na internety a baby si o tom diskutovaly rano pred sámoškou, kdyz šly pro rohlíky...
    LORD_DE_SEIS
    LORD_DE_SEIS --- ---
    PREKOTKA: ovšem od té doby co se v posledních letech roztrhl pytel se "superúplňkem" mám pocit, že těch lidí nějak přibylo... dřív superúplňky "nebyly" a lidi spali jak mimina :-)
    PREKOTKA
    PREKOTKA --- ---
    JAJITA: vypadlo mi a. Díky
    JAJITA
    JAJITA --- ---
    PREKOTKA: Jak ovlivňuješ úplněk?
    PREKOTKA
    PREKOTKA --- ---
    Nesnáším úplňky. Ať si každej říká co chce, strašně to člověk ovlivňuje.
    LEJIMADA
    LEJIMADA --- ---
    Nemůžu nosit žádný oblečení, které šustí. Bundy, softshell, to se můžu zbláznit. Úplně z toho mám husinu, fuj. Vzhedem k tomu, že ale dost pracuju v terénu, tak jsem přeci jen (cca po 15 letech) nějakou bundu pořídila. Je z voskovaného plátna a je skvělá. Mám ji skoro rok. První bunda, kterou ráda nosím. Připadám si v ním děsně dospělácky. Jo a má nejvíc dospěláckou věc ever - vnitřní náprsní kapsu. Pokaždé, když si do té kapsy v kárované podšívce dávám peněženku (to se totiž dělá!), tak si připadám děsně důležitě a dospěle.
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    kdyz se predklonim, vidim na brise zcela zjevny zacanajici starecky varhanky, takove ty vrasky schovane v jinych vraskach... no jo no, zivot je svine.
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    Nevěděl jsem, že citrón se jmenuje cedrát.
    JONY
    JONY --- ---
    Vše je jednou poprvé. Dnes jsem byl našim nakoupit a vzal jsem si k tomu máminu důchodcovskou tašku na kolečkách. :-)
    ERVIN
    ERVIN --- ---
    Jsem ve špitále s bloklejma zádama a až na ty vopichy si to zatim užívám víc než dovolenou.
    LORD_DE_SEIS
    LORD_DE_SEIS --- ---
    OVERWATCH: Stejně se všichni rozejdou, čuráci!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam