• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    Máte nějákou 13. komnatu či něco, co si nalháváte, ale ve svém nitru víte, že je to jinak. Svědomí vás otravuje nebo se k něčemu prostě zcela otevřeně a bez skrupulí chcete přiznat!? Ať už ti to nedá spát či kvůli tomu nemůžeš dospat. Ať tě to sere či těší. Prostě se přiznej! Konstruktivní interakce jsou vítány.
    rozbalit záhlaví
    FIFI
    FIFI --- ---
    ATUARFIK: jejda, ta umrela pred 18 lety:)
    HOUBA
    HOUBA --- ---
    ATUARFIK: Jako malé dítě jsem měl její ilustrace opravdu rád. A právě i ta velká modrá kukadla. A kočky v Modroočkovi nejvíc.
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    Dnes má narozeniny Helena Zmatlíková. Její ilustrace (špičaté bradičky, naducané tvářičky, naddimenzované oči) mě děsily celé dětství, a děsí mě dodnes. Brrr!
    BAAL
    BAAL --- ---
    Vždycky jsem si myslel, že vokály STAND HIGH PATROL jsou od ženy a on je to týpek:)

    STAND HIGH PATROL : "UNEMPLOYED" + Riddim (7inch - promo mix - Stand High Records - SH005)
    https://youtu.be/QYPNEt-b78U?list=RDXA-UHysrebk
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    PREKOTKA: myslím že jsem to dal do špatnýho hrníčku. Zeptej se id Multicat, ta bude vědět
    PREKOTKA
    PREKOTKA --- ---
    HEJSEK23: ještě mám u tebe písek a euro :-D
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    PREKOTKA: 🤓 takže dva dárky už bych měl vymyšlený
    PREKOTKA
    PREKOTKA --- ---
    HEJSEK23: jestli to bude namalovaný, jako ti tví smajlíci, tak bych si taky jednoho prosila :)
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    MULTICAT: nebudeš mít pak přeježíškováno?

    ale toho z WC byds měla zachránit, ať má klid na křížku
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    TANKIE_: chudák.
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    HEJSEK23: počkej, tak to teda musíš nakreslit i mně.
    TANKIE_
    TANKIE_ --- ---
    HEJSEK23: jsem velkorysa a delala bych, ze to nevim. Ale varuju vas, tenhle Jezisek ma z tohoto umisteni vetsi PTSD nez z krize.
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    MULTICAT: můžu teda nakreslit Ježíše já, a já jsem nějakej! kreslíř Ježíšků, to by ani Tankie nepoznala žes je prohodila
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    HEJSEK23: sorry, ale Ježíše od V. bych nikomu nedala. A dík za tip, už má na pondělí úkol! :)
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    MULTICAT: tak řekni Vojtěšce ať nějakého namaluje a výměn ho. Pak to nebude čórka ;D
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    TANKIE_: to nedokážu.
    TANKIE_
    TANKIE_ --- ---
    MULTICAT: přijď na návštěvu, jdi se vykakat a štípni ho 8)
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    TANKIE_: aaaaa, toho Ježíše v obláčcích moc potřebuju!
    TANKIE_
    TANKIE_ --- ---
    Inu… taky mám dohled. 3D Ježíš kupříkladu kontroluje kvalitu stolice.

    UNSEEN
    UNSEEN --- ---
    ACIDQA: hele, tady navíc stačí šikovně přidělat kus plechu a můžeš vyhrnovat ten sníh s boží pomocí. Ultra win..
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    MULTICAT: Líbí se mi tvůj vkus!
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    ACIDQA: Švagrová před lety podědila po babičce víc jak metrovýho ježíše a je fakt super creepy. Má takovej ten obličej, co tě sleduje všude...
    Neb je sama věřící, zarputile trvá na tom, že bude v obejváku na zdi. Brácha, neb je nevěřící a taky se ho bojí, jí ho jednou za čas schová, pověsí tam obraz a čeká, jestli si jeho drahá všimne (ano) a jestli ho najde (taky ano).
    Myslim, že jednou to bude přesně ten předmět, kterýho se brácha nevzdá za žádnou cenu. :)))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam