• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    Máte nějákou 13. komnatu či něco, co si nalháváte, ale ve svém nitru víte, že je to jinak. Svědomí vás otravuje nebo se k něčemu prostě zcela otevřeně a bez skrupulí chcete přiznat!? Ať už ti to nedá spát či kvůli tomu nemůžeš dospat. Ať tě to sere či těší. Prostě se přiznej! Konstruktivní interakce jsou vítány.
    rozbalit záhlaví
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    FRK_R23:
    PALEONTOLOG:
    LEJIMADA:
    Uiiii, a stejně mě mají rádi! To mi teď dali.

    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    MULTICAT: tyhlety trapny tanecky jsem dycky nesnasel,tjm vic, cim vic to ex navilo
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    MULTICAT: Nic si z toho nedělej. My taky.
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    Úplně jsem zazdila Mikuláše. Asi spíš schválně. Chudáci děti. (?)
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    LORDPEET: to asi nebude žádnej krasavec :P můj je playboy mezi stromečky. je živý, má světýlka od firmy Exihand Brno a visí na něm jen pečlivě vybrané české skleněné koule
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    už mám odvčera nastrojený stromeček
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    TRISSIE: Když to někdo udělá dřív jak ty, tak půjdou po tobě...
    FINSON
    FINSON --- ---
    TRISSIE: Jako sjednotit dezoláty i střední třídu, to se jenom tak nějaké vládě nepovede!
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    NELLAS: až se ze svého salónního revolucionářství přehoupnu k akci, tak to bude takové "damn the consequences!", že to už bude jedno :-)
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    TRISSIE: A to se předem přiznáváš online?
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    nikdy jsem nebyla na žádné protivládní demonstraci. ale myšlenka na nějakou tu dlažební kostku do okna Strakovky začíná být velmi, velmi lákavá!
    MARKETAPARKETA
    MARKETAPARKETA --- ---
    Dnes padnou litry svaraku!
    NOFNAK
    NOFNAK --- ---
    OMNIHASH: Už nikdy si free-thinkera nebudu představovat jinakk :-))
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    OMNIHASH: To máš blbý, no.
    LIQUID_SOUND
    LIQUID_SOUND --- ---
    Mám prima tajemství. Ráno jsem vstal v sedum a šel na odběr krve. Po příchodu domu jsem naložil pračku, uvařil si kafe, zalezl zpátky do postele a nařídil si na mobilu dva budíky. Jeden na 10:00 a druhej na 10:20. Co už žejo. O víkendu jsem makal, musim se odměnit. No a probudil jsem se ostudnejch 12:22. Ani nevim jak jsem poslal k čertu ty dva budíky. Snad moc nezačuchlo to prádlo v pračce. Kdyžtak ho nechám promáchnout. A kafe hodim na minutu do mikrovlnky. Žádný sraní. Kašlu na všechno, beru župan a je mi fajn. Kdybych zejtra neměl tu preventivku, naplánoval bych si ještě nějakou večerní hospodu. Holt nemůžu mít všechno no.
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    SALAMAN: my vzdy rikali "Historie se neopakuje, historie se rymuje" a "Stesti nepreje pripravenym, ale pojdme se pripravit na to, co můžeme předvídat. Člověk ma pak vice casu na to, řešit co nečekal"... Takové zaklady krizové pripravenosti.
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    JAMILLOS: přiznám se že kdykoliv vidím, jaj se někdo označuje jako free-thinker, vzpomenu si na našeho vesnickýho obecního blba, jaj stojí na návsi s prochcanejma kalhotama a žebrá dvacku na pivo...
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    Mám rád tuhletu definici:
    Complicity Theorist: a person who accepts the political narrative of the day unquestionably; consumes mainstream media like it was 1980; and is prone to submissiveness, outbursts of irrational fear, and public shaming of free-thinkers.
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    NOFNAK: rozhodně ne! stejně jako se do diety nepočítá jídlo, co člověk snědl ve stoje a ne u stolu :-)
    NOFNAK
    NOFNAK --- ---
    Můj synek má už několik dnů nějakou střevní virosu nebo co a má tak docela přisnou dietu. Suchý rohlík, rýže s mrkví. Je z toho už docela otrávený, tak, abych ho namotivoval, jsem mu slíbil, že budu dnes jíst jen to, co on.
    Jenomže ještě spí. Tak se ten chleba s uherákem a kus hořké čokolády nepočítá, že ne?
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    HOWKING: to máte z toho, že ste věřili, že blbců je menšina! Ekonomové to tvrděj pořád, normální rozdělení je osmdesát na dvacet!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam