• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    Jediný, co mám ráda na Vánocích, je cukroví. Ale pekla jsem jen jednou v životě. Linecké. To domácí, vlastní, není ono!
    Přála bych si dostat degustační krabičky z různých zdrojů.
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    MAR_TINA: No, jak píše MICHELLEDANIELS, jde o tříčtvrteční takt. Ale co je to tříčtvrteční takt, to se moc ptáš. Jde nějak o rytmus. Když si přehraješ Tři krále, tak jsou trochu divný. Důraz máš "my Třííí kráLóvé Jdéme..." nějak to souvisí.
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    ADELHAIDA: třičtvrtecni takt? Na par nastroju i něco zajraju, noty jsem nikdy neuměla, ale mozna to mam někde fixnute ze sboru.

    Jinak ted se třeba ucim některé pisnicky na tu fletnu, protoze dcera ma poruchu zraku a pomaha ji, když mě může kopírovat... že ja se tenkrát neucila líp :))
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    ADELHAIDA: a co to teda znamená?
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    Tři roky jsem chodila na flétnu. Nebyla jsem, pravda, nijak dobrá žačka, za tu dobu jsem zvládla akorát první díl Danielovy školy, takže to, co maj jiní za půl roku v malíčku. Ale až do dneška jsem si myslela, že takový to "tři, čtyři" jak se říká na začátku písničky, je něco jako "krleš!" Prostě tři dva jedna teď, hrajem. Divím se, proč kamarád hraje "My tři králové" tak divně a von: "Vždyť jsi řekla tři, čtyři!"
    SMYSLOV
    SMYSLOV --- ---
    Tak dneska sedim u práce (sazba) no a dcery s ženou jdou k moři (adalusie) a posílaj fotky a video s delfínama… se poseru nikdy jsme je neviděl takže nefalšovaná závist
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    SHEALA: tak to mas stesti, ja tady u nas zrovna jednu bezbarierovou stavim. Teda, pro chlapy, ale treba by te mezi sebe vzali.
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    LEJIMADA: Tým "pečeme jen perníčky" jsme už 18 let.
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    Mám chut upéct cukroví a prodat ho, jakože protest proti zákazu prodeje cukroví. Kamarádka je sociální pracovnice, řekla mě, že bezbariérové věznice pro ženy vozíčkářky nejsou :D
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    RANDOM_NIGHT: Bude boj! :)
    RANDOM_NIGHT
    RANDOM_NIGHT --- ---
    GIRAFFKA
    GIRAFFKA --- ---
    Pokazdy, kdyz delam neco, kam je potreba uslehat maslo s cukrem, mam vaznej problem to nesezrat v tyhle fazi. A jak normalne kolenovrtsky vyskrabuju vsechny nadoby a bez gumovy sterky ani ranu, tak zrovna u masla s cukrem se s tim moc neobtezuju. A pak to jasne musim vsechno oblizat a vyskrabat, vsak by prece byla vecna skoda to umejvat, je to maslo, to je drahy!!!. Bohuzel i bohudik se teto skvele cinnosti nevenuju az tak casto....
    SABRIEL13
    SABRIEL13 --- ---
    Právě jsem si dvacet minut hrála na Koudyho a driftovala v čerstvým prašanu na prázdným parkovišti.

    A pouštěla jsem si u toho vánoční hity.

    Po tom, co jsem celej večer s mámou pekla cukroví.

    Mám totiž vlastně fakt ráda Vánoce.
    JONY
    JONY --- ---
    Dělal jsem dnes perníčky a než jsem je naskládal do krabice, tak jsem jich strašné množství sežral... :(
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    Mám úplně skvělý kamarády, jejich cynismus laská moji spálenou duši... aneb řešení nějakého zamotaného úředního kolotoče po ajtácku je velmi výživné.
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    VESTIGIA: soucitim, pred tydnem jsem řediteli priznala, ze se mi stýská po vedení z předchozí práce. Řekla jsem to sice opatrně s hlavou zarazenou mezi rameny, ale chtel nazor a ja jsem uprimna. Baví mě smysl nové práce, ale chybi mi profesionalita vedení.
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    AXTHEB: To budou tyhle, hádám: SALVATOR.
    VESTIGIA
    VESTIGIA --- ---
    Stýská se mi po bývalém pracovišti. Jo, poslední dva roky z dvanácti mě to tam extrémně sralo a vím, že se to tam od mého odchodu vůbec nezlepšilo, ba právě naopak. Ale když mi včera volali, jestli bych neměla zájem o spolupráci, tak jsem začala být na vážkách. Jsem na stará kolena sentimentální.
    R_U_SIRIOUS
    R_U_SIRIOUS --- ---
    Vlastně kromě toho boje o nadřazenost mi to kolikrát připadá i dost plytký:
    "Tak co, vole, do piči. Málo šukáš, ne, vole?" :-)
    R_U_SIRIOUS
    R_U_SIRIOUS --- ---
    Já se už od gymplu docela nerad bavím s ostatníma chlapama.
    Na základce to bylo fajn, měl jsem kamaráda, se kterým byla děsná legrace.
    Ale pak už jsem jenom cítil takovou divnou pachuť souboje o moc v těch konverzacích.
    A tak, kromě toho, že jsem na gymplu v jazykových třídách, kdy jsme byli rozdělení, trávil většinu času s holkama, tak mi tu už tak nějak přirostlo k srdci a od chlapů si držím praktický profesionální odstup.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam