• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    PROMETHEA: Samozřejmě, bez něj by lehla celá firma. Stejně jako bez kolegy, který už taky lehl a nic se nestalo.
    PROMETHEA
    PROMETHEA --- ---
    SIR_PROMOE: a ještě si myslí, že je jediný, kdo dělá důležité a drahé projekty, a že je hrdina, že tam šel
    SIR_PROMOE
    SIR_PROMOE --- ---
    NELLAS: jde o obrovske penize a je naprosto nepostradatelny 🥹
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    GUMIDEK30: A to musíš stavět zeď nebo sekat trávník, že to nejde z domova?
    KULA
    KULA --- ---
    GUMIDEK30: prosím Tě, já to nepochopil, můžeš to ještě shrnout jak to teda děláš a proč?

    Nechte špínu se kroutit, mě baví ta ambivalence primitivních projevů...
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    GUMIDEK30: Hm... ne, furt seš kokot. Co tam máš dál?
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    Taky sem byla k vůli nepostradatelnemu kolegovi v neschopnosti. Msel se prece ucastnit skoleni, že jo. Krasne nám po firmě roznesl covid a dost lidí není ok ani po 3. týdnu.
    Gratuluju temhle hrdinům práce!
    ERVIN
    ERVIN --- ---
    Kamo, omlouvej to jak chceš. To že jsi úplná jitrnice na tom nic nemění. Přesně kvůli takovýmuhle vemenu jsem teď za 60% doma, víkend v píči, oslava otcovejch narozek nula a zejtejší firemku za slušnej honorář taky nemůžu vodehrát, protože si to někdo takhle přesně racionalizoval/měl v píči. Příště se zas nezapomeň pochlubit na netu, jak s tim hezky vyjebáváš a nikdo ti nic nemůže.
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    GUMIDEK30: sorry, ale v tuhle chvíli si rikam, ze co by asi delali, kdyby te misto covidu sejmulo auto, pane Ja tam musim byt.
    Tak snad jezdis aspoň tim autem a neohrozujes ještě lidi v MHD...
    R_U_SIRIOUS
    R_U_SIRIOUS --- ---
    No, takže si popřejme hodně zdraví a pojďme si s virózou směle pro výplatu.
    GUMIDEK30
    GUMIDEK30 --- ---
    MICHELLEDANIELS: No tak jelikoz neni zadna karantena a jiny opatreni, doktor by s tim asi nic neudelal. A test navic muzes odmitnout, takze stejne ti nikdo nedokaze, ze ten covid mas ;)
    Tim nerikam, ze chodit do prace nemocnej je dobry. Ale ja tam fakt musim bejt realizuje se mi tam tyhle 3 dny projekt za 4miliony a ja jedinej vim co a jak :( jinak bych byl moooc rad doma
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    GUMIDEK30: no, tak podobnej kokutek nam ted vyradil pul společnosti. Vyhnala jsem ho z prace pod vyhruzkou, ze ho nechám odvézt k doktorovi, protoze on přece potřeboval pracovat.
    Přála bych ti zazit tenhle vikend, který mam za sebou a doufám, ze az budeme jak kreteni nosit všichni zase roušky, tak vam podobnym nebudeme muset děkovat.
    GUMIDEK30
    GUMIDEK30 --- ---
    ERVIN: A tak kolega z kanclu lehl už v pomdělí, tak jsem tam sám. Klienty malm do konce týdne zrušený :) 2 další kancly na výjezdní poradě, jen se občas v luchyňce při kafi minu s účetní :) a ředitel furt nemkde lítá. Takže sem tam prakticky sám. :))))
    ERVIN
    ERVIN --- ---
    GUMIDEK30: Jsi kokot!
    GUMIDEK30
    GUMIDEK30 --- ---
    Mam covid ale v praci sem to neřekl a chodim dál :)
    Jako já bych doma byl, ale dnes a zitra nutne potrebuju pracovat.
    Patecek si dam doma a udelam si pekne volno pred vanocama :)
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    Začíná se ve mně vzdouvat vlna vegefašismu, trochu se bojím o svou bezbřehou toleranci.
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    LIQUID_SOUND: vyměním trochu Tvojí dospělosti za mou nedospělost!
    LIQUID_SOUND
    LIQUID_SOUND --- ---
    Jel jsem si dneska koupit komplet výbavu na skialpy. Vybráno nemám, ale našetřeno jo, zarezervovaný dva pobyty v Krkonoších a ten novej batoh z léta a taky se na to dost těšim a kurva musim se trochu odměnit, pořád dělám jako debil a nekupovat pořád nějaký zoufale nudný počítače, iPhony, atd...

    No tak jsem si přivezl nový zatemňovací závěsy.

    Fuuuuck! To je jako vloni! To jsem si chtěl nadělit hrací konzoli a byl z toho tyčovej mixér se spoustou harampádí, který jsem doteď ani nevybalil a navrch dobrej pocit, že je to aspoň něco užitečnýho u čeho se nebudu válet a ztrácet čas. Dospělost tak strašně suckz!
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    Hrozně se mi líbí, jak jsem se přivzdělala! Díky všem! Tři čtvrťové noty v jednom taktu! Co je čtvrťová nota dokonce i vím, hustý.

    A přiznám se, že jsem se neosvobodila od nutnosti mýt okna o adventu. Myslela jsem si, že jo. Že jsem to zvládla a že je můžu umejt, kdy chci a nemusím je mýt v zimě. Několik let jsem se udržela. Ale jak byly teď ty mrazy, tak jsem si říkala, sakra, nemůžu umejt okna! A jak se dneska oteplilo, tak jsem to prostě musela udělat.
    ERVIN
    ERVIN --- ---
    SHEALA: Trioly, bavíme-li se o osminových (a bavíme), jsou ale skupiny not trvající jednu dobu. A vzhledem k charakteru groove psytrancu je to 4/4, ale v triolovym feelu/subdivizi...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam