• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    NICOLLETTE
    NICOLLETTE --- ---
    Já se přiznám že tě chci poslat enormně do píče
    Jako na osobáčka
    Prostě jdi do píče
    Největší iluze ty kretene je, že jsi nepostradatelnej. To made my day.
    SITH
    SITH --- ---
    jak se tady všichni blbci chytaj jak vosy na med
    GUMIDEK30
    GUMIDEK30 --- ---
    Nevěděl jsem, že tohle auditko se jmenune Přiznejme se a odsuďme někoho kdo se s něčím přizná a nám to neni pochuti.
    Přiznání je polehující okolnost ne ?
    :D
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    Omlouvat si vlastní sobeckost a kreténstvi penezma a ještě se vysmívat ostatnim ze se snaží chovat trochu zodpovědně.
    Přiznám se ze nemám slov, teda těch slusnejch.
    GUMIDEK30
    GUMIDEK30 --- ---
    NIAN85: Budeš se divit ale nejde to řešit z domu :)
    Kdyby to šlo, jsem doma :D
    GUMIDEK30
    GUMIDEK30 --- ---
    MICHELLEDANIELS: Klidně já dobrovolničí v nemocnici ;)
    Umřeli mi 2 členové rodiny na covid.
    Takže to znám :) to se neboj
    NIAN85
    NIAN85 --- ---
    GUMIDEK30: Clovek muze byt sebeopatrnejsi a stejne naboura. Tak proc se obtezovat tim, dodrzovat predpisy a davat pozor. Ale nekdo je proste tak strasne dulezity, ze nema ani notebook s vpn,na kterem by se dalo pracovat z domova, i kdyz na nem stoji milionove dotace.
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    GUMIDEK30: bys mozna koukal, co dokaze s lidmi udelat krize a vidina peněz :)) Ale nebudu ti tvuj pocit brat.

    Někteří si totiz jeste pamatuji, jake to bylo vozit tela z nemocnic a hazet to v marnici na sebe do kominku, jak nekde v koncetraku, protoze se prostě nevešla. Kdyz by to prislo znova, zavolám ti napomoc a rádi te přijmeme jako dobrovolníka, jo? A to myslím mimořádně i vážně.
    BARBARELLA
    BARBARELLA --- ---
    Uf ty jo, tohle se přiznám se mi čte dost těžko, když jsem v covidu byla doma bez peněz (nejsem zaměstnanec) a ještě se mi kvůli těm okolnostem rozjeli panický ataky. Ale co já, to je nic oproti lidem, který mají díky tomu doteď komplikace a nebo v covidu o někoho přišli...
    GUMIDEK30
    GUMIDEK30 --- ---
    MICHELLEDANIELS: Nad tím jsem nikdy nepřemejšlel, co by se stalo kdyby mě srazilo auto. Asi by se to prostě nezrealizovalo a my vraceli celou dotaci.
    To je moc pěkný, jak jste všichni zodpovědný :)
    Do práce chodím pěsky :) mhd nejezdím.
    Ale o vikendu jsem byl v Phe a dost jezdil MHD, takže je jasný, odkud jsem to přitáhl.
    Kdybych si na haluz neudělal test, tak to stejně ani nevím. Takže on člově může bejt sebeopatrnějí a může to na něj prsknout někdo ve frontě v obchodě …
    Koukám, kolik lidí jsem pobouřil :D :D paaaaaani.
    FIONOR
    FIONOR --- ---
    Tvl, já mám jeden rizikový kontakt, dva dny jsem preventivně v karanténě a další týden nosím roušku i přes opakovanénegativní Ag testy, protože co kdyby delší inkubační doba... a pak člověk vidí tyhle mamrdy s hovnama místo mozku, jak se chlubí tím, že na to pečou.
    To jsou fakt situace, kdy takovým lidem přeju long covid a hromadu komplikací, které jim zkazí osobní život a práci na hodně dlouho.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    PROMETHEA: Samozřejmě, bez něj by lehla celá firma. Stejně jako bez kolegy, který už taky lehl a nic se nestalo.
    PROMETHEA
    PROMETHEA --- ---
    SIR_PROMOE: a ještě si myslí, že je jediný, kdo dělá důležité a drahé projekty, a že je hrdina, že tam šel
    SIR_PROMOE
    SIR_PROMOE --- ---
    NELLAS: jde o obrovske penize a je naprosto nepostradatelny 🥹
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    GUMIDEK30: A to musíš stavět zeď nebo sekat trávník, že to nejde z domova?
    KULA
    KULA --- ---
    GUMIDEK30: prosím Tě, já to nepochopil, můžeš to ještě shrnout jak to teda děláš a proč?

    Nechte špínu se kroutit, mě baví ta ambivalence primitivních projevů...
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    GUMIDEK30: Hm... ne, furt seš kokot. Co tam máš dál?
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    Taky sem byla k vůli nepostradatelnemu kolegovi v neschopnosti. Msel se prece ucastnit skoleni, že jo. Krasne nám po firmě roznesl covid a dost lidí není ok ani po 3. týdnu.
    Gratuluju temhle hrdinům práce!
    ERVIN
    ERVIN --- ---
    Kamo, omlouvej to jak chceš. To že jsi úplná jitrnice na tom nic nemění. Přesně kvůli takovýmuhle vemenu jsem teď za 60% doma, víkend v píči, oslava otcovejch narozek nula a zejtejší firemku za slušnej honorář taky nemůžu vodehrát, protože si to někdo takhle přesně racionalizoval/měl v píči. Příště se zas nezapomeň pochlubit na netu, jak s tim hezky vyjebáváš a nikdo ti nic nemůže.
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    GUMIDEK30: sorry, ale v tuhle chvíli si rikam, ze co by asi delali, kdyby te misto covidu sejmulo auto, pane Ja tam musim byt.
    Tak snad jezdis aspoň tim autem a neohrozujes ještě lidi v MHD...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam