• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    Máte nějákou 13. komnatu či něco, co si nalháváte, ale ve svém nitru víte, že je to jinak. Svědomí vás otravuje nebo se k něčemu prostě zcela otevřeně a bez skrupulí chcete přiznat!? Ať už ti to nedá spát či kvůli tomu nemůžeš dospat. Ať tě to sere či těší. Prostě se přiznej! Konstruktivní interakce jsou vítány.
    rozbalit záhlaví
    GUMIDEK30
    GUMIDEK30 --- ---
    NICOLLETTE: tvl co to je za vál :-D ?
    BARBARELLA
    BARBARELLA --- ---
    NICOLLETTE: jsme prostě blbci :))))
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    NICOLLETTE: Však chápu, autentický kokot. Nachcat do Nutelly málo.
    NICOLLETTE
    NICOLLETTE --- ---
    SALVATOR: ale on byl jenom autentický, chápeš, to my tady teď utlačujeme jeho svobodné já! Fňuky muky
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    GUMIDEK30: Tvl, přiznal ses k tomu, že seš kokot, tak teď dostáváš čočku, že seš kokot. Co si jako čekal?
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    GUMIDEK30: Hm, znam osobu, ktera take rada chodi "pomahat" do nemocnice na Vinohradech. Myslim, ze tam ma dokonce i castecny uvazek jako sanitar. Ten samej člověk žil s moji kamaradkou, ktera mi pak casem priznala asi tricet jeho uchylek, po tom co ji doma zamykal a tyral. Strašně mi ho uz nějakou dobu pripominas, jak vyjadřováním, tak vzhledem...
    ... a uz raději nechci vědět víc.
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    NICOLLETTE: Četl jsem pobodat a vůbec mi to nepřišlo divný
    NICOLLETTE
    NICOLLETTE --- ---
    Já se přiznám že tě chci poslat enormně do píče
    Jako na osobáčka
    Prostě jdi do píče
    Největší iluze ty kretene je, že jsi nepostradatelnej. To made my day.
    SITH
    SITH --- ---
    jak se tady všichni blbci chytaj jak vosy na med
    GUMIDEK30
    GUMIDEK30 --- ---
    Nevěděl jsem, že tohle auditko se jmenune Přiznejme se a odsuďme někoho kdo se s něčím přizná a nám to neni pochuti.
    Přiznání je polehující okolnost ne ?
    :D
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    Omlouvat si vlastní sobeckost a kreténstvi penezma a ještě se vysmívat ostatnim ze se snaží chovat trochu zodpovědně.
    Přiznám se ze nemám slov, teda těch slusnejch.
    GUMIDEK30
    GUMIDEK30 --- ---
    NIAN85: Budeš se divit ale nejde to řešit z domu :)
    Kdyby to šlo, jsem doma :D
    GUMIDEK30
    GUMIDEK30 --- ---
    MICHELLEDANIELS: Klidně já dobrovolničí v nemocnici ;)
    Umřeli mi 2 členové rodiny na covid.
    Takže to znám :) to se neboj
    NIAN85
    NIAN85 --- ---
    GUMIDEK30: Clovek muze byt sebeopatrnejsi a stejne naboura. Tak proc se obtezovat tim, dodrzovat predpisy a davat pozor. Ale nekdo je proste tak strasne dulezity, ze nema ani notebook s vpn,na kterem by se dalo pracovat z domova, i kdyz na nem stoji milionove dotace.
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    GUMIDEK30: bys mozna koukal, co dokaze s lidmi udelat krize a vidina peněz :)) Ale nebudu ti tvuj pocit brat.

    Někteří si totiz jeste pamatuji, jake to bylo vozit tela z nemocnic a hazet to v marnici na sebe do kominku, jak nekde v koncetraku, protoze se prostě nevešla. Kdyz by to prislo znova, zavolám ti napomoc a rádi te přijmeme jako dobrovolníka, jo? A to myslím mimořádně i vážně.
    BARBARELLA
    BARBARELLA --- ---
    Uf ty jo, tohle se přiznám se mi čte dost těžko, když jsem v covidu byla doma bez peněz (nejsem zaměstnanec) a ještě se mi kvůli těm okolnostem rozjeli panický ataky. Ale co já, to je nic oproti lidem, který mají díky tomu doteď komplikace a nebo v covidu o někoho přišli...
    GUMIDEK30
    GUMIDEK30 --- ---
    MICHELLEDANIELS: Nad tím jsem nikdy nepřemejšlel, co by se stalo kdyby mě srazilo auto. Asi by se to prostě nezrealizovalo a my vraceli celou dotaci.
    To je moc pěkný, jak jste všichni zodpovědný :)
    Do práce chodím pěsky :) mhd nejezdím.
    Ale o vikendu jsem byl v Phe a dost jezdil MHD, takže je jasný, odkud jsem to přitáhl.
    Kdybych si na haluz neudělal test, tak to stejně ani nevím. Takže on člově může bejt sebeopatrnějí a může to na něj prsknout někdo ve frontě v obchodě …
    Koukám, kolik lidí jsem pobouřil :D :D paaaaaani.
    FIONOR
    FIONOR --- ---
    Tvl, já mám jeden rizikový kontakt, dva dny jsem preventivně v karanténě a další týden nosím roušku i přes opakovanénegativní Ag testy, protože co kdyby delší inkubační doba... a pak člověk vidí tyhle mamrdy s hovnama místo mozku, jak se chlubí tím, že na to pečou.
    To jsou fakt situace, kdy takovým lidem přeju long covid a hromadu komplikací, které jim zkazí osobní život a práci na hodně dlouho.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    PROMETHEA: Samozřejmě, bez něj by lehla celá firma. Stejně jako bez kolegy, který už taky lehl a nic se nestalo.
    PROMETHEA
    PROMETHEA --- ---
    SIR_PROMOE: a ještě si myslí, že je jediný, kdo dělá důležité a drahé projekty, a že je hrdina, že tam šel
    SIR_PROMOE
    SIR_PROMOE --- ---
    NELLAS: jde o obrovske penize a je naprosto nepostradatelny 🥹
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    GUMIDEK30: A to musíš stavět zeď nebo sekat trávník, že to nejde z domova?
    KULA
    KULA --- ---
    GUMIDEK30: prosím Tě, já to nepochopil, můžeš to ještě shrnout jak to teda děláš a proč?

    Nechte špínu se kroutit, mě baví ta ambivalence primitivních projevů...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam