• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    GUMIDEK30
    GUMIDEK30 --- ---
    MICHELLEDANIELS: jo, to já taky doufám . . . dost lidí si to přebralo jakože: mám covid, jsem v práci a je mi to jedno . . .ale není to tak :)
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    GUMIDEK30: mas pravdu, napsala jsem to v afektu a ve chvíli, kdy mi to vyznelo jak vyplod od nekoho jako je Nicolette a podobnych, tak jsem to smazala. Nemam pravo te soudit, dle pocitu z netu. Jsou momenty, kdy nad tvymi příspěvky kroutim hlavou, ale timhle me vylozene sereš.
    Tak doufam, ze budes lepsim člověkem, nez tes působíš.
    GUMIDEK30
    GUMIDEK30 --- ---
    MICHELLEDANIELS: no vidíš :)
    naprosto nic nevíš o mým životě, o mojí práci, o mě . . . a na základě jednoho příspěvku ti naskočí něco a hned člověka onálepkuješ a odsoudíš :)
    Ale já jsem na to vlastně zvyklej, že mě lidi odsuzujou na základě mýho vzhledu, orientace a tak . . . ale vždy to pramení z nějakého jejich traumatu, nebo blbý zkušenosti s "někým podobným" . . . :)
    Nehodlám se tu nijak obhajovat :D sám dávám podobnejm kokotům rád čočku :-D ale tak zase si člověk uvědomí, když nezná souvislosti, tak toho člověka snadno odsoudí :) takže, sem si zase něco uvědomil :)
    achjo :D
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    Tak ono je v globálu jedno, jestli chodíš do práce s chřipkou, covidem nebo ebolou. Všechno jsou to nakažlivé nemoci, kterými ohrožuješ okolí, a všechno by ses to měl snažit vyležet i kvůli sobě, protože mrtvému nebo postiženému ti bude k hovnu, že jsi firmě zachránil pár milionů.
    MARKETAPARKETA
    MARKETAPARKETA --- ---
    Vcera jsem toho traminu vychlemtala asi moc...au
    GUMIDEK30
    GUMIDEK30 --- ---
    NICOLLETTE: tvl co to je za vál :-D ?
    BARBARELLA
    BARBARELLA --- ---
    NICOLLETTE: jsme prostě blbci :))))
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    a přiznávám se, že kdykoli se na to přestanu soustředit, dělám chyby v těch pitomých mně/mě! moje achillova pata, totok!
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    jako... já ho trochu chápu. lidi, kterým na covid umřelo víc blízkých, mají typicky dva druhy reakcí:
    1. covid je vážná věc, je potřeba chránit sebe i ostatní, protože jinak bych mohla/a zase o někoho přijít.
    2. la-la-la, la-la-la, nic nevidím, nic neslyším, nic se neděje, mě ani nikoho z mých blízkých se to netýká, nám se už nic nestane!

    ti druzí líp spí v noci, a ti první zas nechystaj funusy.
    GUMIDEK30
    GUMIDEK30 --- ---
    MICHELLEDANIELS: no vidíš, tak to je ještě větší kokot než já bych řekl :)
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    NICOLLETTE: Však chápu, autentický kokot. Nachcat do Nutelly málo.
    NICOLLETTE
    NICOLLETTE --- ---
    SALVATOR: ale on byl jenom autentický, chápeš, to my tady teď utlačujeme jeho svobodné já! Fňuky muky
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    GUMIDEK30: Tvl, přiznal ses k tomu, že seš kokot, tak teď dostáváš čočku, že seš kokot. Co si jako čekal?
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    GUMIDEK30: Hm, znam osobu, ktera take rada chodi "pomahat" do nemocnice na Vinohradech. Myslim, ze tam ma dokonce i castecny uvazek jako sanitar. Ten samej člověk žil s moji kamaradkou, ktera mi pak casem priznala asi tricet jeho uchylek, po tom co ji doma zamykal a tyral. Strašně mi ho uz nějakou dobu pripominas, jak vyjadřováním, tak vzhledem...
    ... a uz raději nechci vědět víc.
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    NICOLLETTE: Četl jsem pobodat a vůbec mi to nepřišlo divný
    NICOLLETTE
    NICOLLETTE --- ---
    Já se přiznám že tě chci poslat enormně do píče
    Jako na osobáčka
    Prostě jdi do píče
    Největší iluze ty kretene je, že jsi nepostradatelnej. To made my day.
    SITH
    SITH --- ---
    jak se tady všichni blbci chytaj jak vosy na med
    GUMIDEK30
    GUMIDEK30 --- ---
    Nevěděl jsem, že tohle auditko se jmenune Přiznejme se a odsuďme někoho kdo se s něčím přizná a nám to neni pochuti.
    Přiznání je polehující okolnost ne ?
    :D
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    Omlouvat si vlastní sobeckost a kreténstvi penezma a ještě se vysmívat ostatnim ze se snaží chovat trochu zodpovědně.
    Přiznám se ze nemám slov, teda těch slusnejch.
    GUMIDEK30
    GUMIDEK30 --- ---
    NIAN85: Budeš se divit ale nejde to řešit z domu :)
    Kdyby to šlo, jsem doma :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam