• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    LOGO: yep, to dává smysl :)))
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    SALVATOR: Světlo mezi všemi těmi pozéry, čuchači vlastních prdů a kurvami.
    LOGO
    LOGO --- ---
    NICOLLETTE: ve tvojí hlavě jsem naštěstí nebyl. A pokud tam původně někde byl nějaký křišťálově čistý bohulibý úmysl, tak v tom hnisu, zvratkách a sračkách co tam společně s úsměvem na líci produkujete, tak tam zanikl.
    Ale jak říkám, baví mě to číst.
    LOGO
    LOGO --- ---
    ADAMIRA: já s norou problém nemám. Byť to nechápu, baví mě to číst.
    NICOLLETTE
    NICOLLETTE --- ---
    LOGO: hehe, budu ráda najdeš-li jediný můj příspěvek kde říkám, že se půjdu Spýťovi vysmát s šekem do xichtu ba dokonce že to dělám kvůli tomu, abych si z něj dělala srandu. protože mít domněnky je nepěkná věc a dělat si závěry, na konto toho že jen jako přihlížíš zdaleka a dáváš si tomu morální kompas, tomu ale pak přidává ještě dozajista jiný rozměr

    co ty víš o původním smyslu? tys byl u toho? tys byl v mojí hlavě?
    TANKIE_
    TANKIE_ --- ---
    LOGO: nikdo se mu do ksichtu nesměje. Začalo to jako “haha, ten je ujetej” a pokračuje to tichým obdivem k tomu, že mladej prdlej kluk se s obrovským zápalem věnuje práci se seniory. Ty máš dneska nějakej přetočenej morální kompas, ne? V Noře jsou (jsme) zrůdy, ale vole nikdo nevybere 30k na stařečky jen aby se mohl jít vysmát nějakýmu klukovi do ksichtu, to se zas uklidni.
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    LOGO: je to absolutně v pohodě, jenom ty máš problém s norou, thats it...

    Tvoje rozhořčení mi dává stejnej smysl jako "smát se někomu v duchu do xichtu"
    LOGO
    LOGO --- ---
    ADAMIRA: motáš jablka a hrušky.
    Kozy pro bezďáky - to bylo čistý. Pošlu kozy, bezdomovec bude spát.

    A - Spýťa je ujetej na geronty *uděláme sbírku, jehehe, půjdeme tam a v duchu se mu budeme smát do ksichtu. - ano, podařila se vybrat pěkná částka. Pouze ten původní úmysl byl trochu slabší.

    Nevidíš tam rozdíl?
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    MAR_TINA: jé, děkuju. Zpracovávám to, až to bude hotové, pošlu.
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    LOGO: ale vyděsila tě kunda a syfl - priority!

    A zděšení z nocleženek za kozy kde??
    LOGO
    LOGO --- ---
    ADAMIRA: čtu to poctivě, v rámci prokrastinace, ale výpisky si nedělám.
    GUMIDEK30
    GUMIDEK30 --- ---
    SHEALA: nejsem z Prahy . . . nikoho nenakazím. . . teď nepřijdu do kontaktu s lidma face to face . . . ale to je jedno . . .
    Chápu dobře, že seš na tom zdravotně na hovno a potřebuješ nějakou asistenční službu, která ti dopomůže s něčím ? A je to drahý a ty to neufinancuješ ? ? ?
    Jestli máš nějakou sbírku, rád přispěju . . . nebo i jinak, pokud bude v mých/našich silách
    NEI
    NEI --- ---
    LOGO: Ty příspěvky jsou skutečně vulgarismy nejhrubšího zrna, to se asi objektivně potvrdit dá.

    I když je to třeba na Smetanu, která zanedbává svoje děti.

    Možná by bylo lepší dát podněty sociálce místo opakovaných nadávek a výsměchu v Noře.
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    uf, ještě že přehlídl ty výzvy k transportu apod. :)))
    LOGO
    LOGO --- ---
    NICOLLETTE: a co přesně se poměřuje množstvím příspěvků v Noře a lajkama? Ty příspěvky jsou vulgarismy nejhrubšího zrna. Sama kunda a syfl a pak náhle - Děláme sbírku na stařečky - to jsme roztomilouši.
    Což jako chápu, chodíte tam upouštět páru a podobně. Ale prosím tě, neargumentuj tím.
    NICOLLETTE
    NICOLLETTE --- ---
    SHEALA:
    MAR_TINA:

    ale jinak se připojuji k Mar_tině - pošli odkaz na nyx, věřím, že ti spousta lidí ráda přispěje, jen o tom musí vědět
    mne samotnou překvapilo, jak rychle se vybrala částka na naší sbírce
    LOGO
    LOGO --- ---
    NICOLLETTE: tak číst umím dobře. Máte z toho v Noře leda legraci, a to byl původní leitmotiv. Nebo tam z toho nemáte legraci? Byl původní záměr jen a pouze pomoc stařečkům? Žádný Spýťa?
    Ale jinak je to samozřejmě hezké, ne že ne.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    SHEALA: a co kdybys nám na tu sbírku někam poslala odkaz? ;)
    Pomoci někomu, koho roky známe aspoň na dálku, by bylo fajn.
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    LOGO: noa? Každej rok tu probíhá sbírka na bezdomovce a "vznikla" protože lidi chtěli vidět kozy, předpokládám že jsi přiletěl na svym morálnim rogalu i tam.
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    to zní jako úplně zbytečnej krok navíc tohle, starejm lidem se přece může člověk smát i bez sbírky!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam