• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    Mám strašnej kopr
    RUZOVYKOLOUSEK
    RUZOVYKOLOUSEK --- ---
    Nemám ráda, když si lidi mění ikonky, protože je pak "nepoznávám" (evidentně se podle nich orientuji víc než podle nicků) a než si to zase spojím, tak to trvá.
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    GREAT_R: ja to vzdy nesla bezdomovcům. V Sherwoodu mam same kámoše.
    REONA
    REONA --- ---
    GREAT_R: Nám na poslední akci přivezla krabičky přímo cateringová firma, když přijelo auto odvézt mobiliář. Hosté se nejprve trochu upejpali, ale pak jsem se na chvíli vzdálila a po návratu jsem zjistila, že kamarádům na poker už nic nepřinesu 🙈
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    MICHELLEDANIELS: tak zacinej vlozenim ty prilohy
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    RAGNAROK: myslim, ze tím text většinou začínám... i kdybych mela na obrazovce ceduli "pošli přílohu", tak to stejne dopadne u kazdeho druhého případu
    RAGNAROK
    RAGNAROK --- ---
    MICHELLEDANIELS:
    nacto je dobrej trik napsat do textu emailu treba "viz priloha" nebo "prikladam dokument v priloze"
    ERVIN
    ERVIN --- ---
    Přiznám se, že si čas Vánoc opravdu užívám a narozdíl od jinejch věcí, dokážu vyfiltrovat všechen ten kejč a záplavu blbin. Rád bych byl ještě rezistentní vůči koledám, jejichž akustickej smog mě jako jedinej trochu sere ale co už. Nemusim dělat někde, kde to rotuje celej den.
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    MEI: ja take po sobě maily čtu, raději i několikrát. Perfektně napsaný text, no a pak posilam druhy email s přílohou. A čím víc se babrám v textu, tak o to spíš zapomenu přílohu.
    HOUBA
    HOUBA --- ---
    Já si po odeslání své maily nečtu, ale čtu si je několikrát před odesláním, abych se ujistil, že tam nejsou žádné chyby, že jsem na nic nezapomněl a že je vše napsáno tak, aby si to čitatel třeba nemohl vyložit jinak.
    Stejně to mám u psaní příspěvků na nyx. Proto většinu nakonec ani neodešlu, protože buďto mě někdo v reakci předběhne a nebo nejsem s výsledkem dostatečně spokojen. Bohužel to žere celkem dost času. O to víc mě pak mrzí, když někdo můj mail či příspěvek nepochopí nebo si ho špatně vyloží, třeba jen kvůli tomu, že si ho pořádně nepřečetl.
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    SALAMAN: v roklich a rybnikach pobliz mist starych bitev se toho da taky dost najit:))
    MONIOUS
    MONIOUS --- ---
    MEI: nebo proto, ze checkujes preklepy? :)
    MEI
    MEI --- ---
    Většinu mailů, které odešlu, si po sobě zvonu čtu.

    Protože píšu dobrý maily.

    Trošku narcis, co? :-)
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    NEI: Sbírám militárie, takže jedině bazar :)
    NEI
    NEI --- ---
    SALAMAN: Doufám, že ale sbíráš jen starý věci z bazarů.
    Protože jestli sbíráš jakýkoliv nový věci, tak jsi taky zátěž pro planetu ve stylu pár rozsvícenych světýlek ve městě. ;)
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    GREAT_R: Vidíš, já si zase zapomněla nechat v práci pár krabiček pro tyhle příležitosti jídla v kanceláři. Většinou to někdo z organizačního týmu obejde a říká, abychom si vzali jídlo i domů, ať to tam nezůstane. A já to pak nemám jak odnést.
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    VERSONNENHEIT: My sběratelé máme "ježíška" po celý rok a nepotřebujeme k tomu nějaké trapné pánbíčkářské tradice :)

    Hrozně mě sere, jak je všude na ulicích ta kreténská vánoční výzdoba. Kolik to muselo stát peněz, kolik to sežere energie a jak to zhoršuje světelnej smog. Proč je na každé lampě dementní andělíček nebo kometa? Proč?
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    Na firemní akce s rautem si beru plastový misky. Nikdy se to nesní všechno a já mám oak druhej den co do huby
    VERSONNENHEIT
    VERSONNENHEIT --- ---
    NELLAS: Tohle vše, plus zástupy dospělých lidí, kterým cca v polovině listopadu přeskočí, regredují do dětských let a začnou hrát hru na Ježíška, aneb když si něco chci koupit, tak "to asi letos donese Ježíšek", anebo potřebuji zabalit dárky, "ale Ježíšek zabalí", a "Ježíšek napeče". Chápu to u rodičů dětí, ale tvl že si tyhle hovna jedou i bezdětný v reálu, i různě po internetu mě zaráží.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    NELLAS: na tohle období tu máme hezkou písničku

    Sodoma Gomora - Zasraný Vánoce OFFICIAL VIDEO
    https://youtu.be/FyldmwR2-WU?si=bT-YeaIYEGTIITDB
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam