• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    MISHACZEQ
    MISHACZEQ --- ---
    Ted jdu teprv vytirat a mam konecne uklizeno. Ne nejakej vanocni uklid, ale uplne beznej. Vecne to nestiham, protoze furt nekde jsem a to bydlime v minibyte. A kdyz se do toho pustim, jsem pomala jak snek. Ale nesnasim zit v bordelu, tak to pak delam takhle po vecerech. Pak jdu jeste pect slany sneky, aby se mi nezkazily veci, co jsem si na ne v pondeli koupila a myslela, ze to taky stihnu driv. Vsechno je to o time managementu, jenze ja mam radsi cas s kamarady nez navareno a naklizeno a pak to tak dopada.
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    PAKOBYLKA_: Přiznám se, že to mne nepotkalo.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    DEADSLUT: Já teda snižuju množství cukru i u českých receptů, když už něco peču...
    DEADSLUT
    DEADSLUT --- ---
    SPIKE411: Tohle fakt nechápu, mam pár fave US stránek s receptama, ale na cokoli pečenýho sladkýho potřeba množství cukru snížit tak na polovinu, aby to mělo nějakou chuť (a pak ji to často i má, a zajímavou, ale doprdele, so much sugar)
    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    LOGO: bojím se, co spustíš.
    Já skoro reagoval, že mám vlastně jen nyx a fb z doby, kdy ještě nebyl česky.
    PAKOBYLKA_
    PAKOBYLKA_ --- ---
    GIOMIKY: Pf, vyficenej slon na Krteckove ceste kolem sveta je lepsi nez nejakej porod. A divocak, kterej krade kolo! Ohlala. Ale naprosto nejlepsi je kadernice v Machovi a Sebestovy, ktera tam s usmevem ostriha pani dohola.
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    GANDHI: Jsou tam i poučené prvky. Třeba ten zakázaný díl o porodu. To je drama.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    GANDHI: na věci z doby před se nekouká, leda pak s dětma v cílovém věku. Škoda hezkých vzpomínek.
    LOGO
    LOGO --- ---
    CORA_NEILLE: vůbec nepoužívám Instagram. Mám fb, nyx, ytb, spotify, soundcloud. Jsem boomer.
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    GIOMIKY: ja jsem takhle ztratil iluze o krteckovi - vubec nechapu, jak me to tehdy mohlo bavit:p
    PIRYUS
    PIRYUS --- ---
    MAR_TINA: díky za odkaz .... a priznavam, ze jsem diky tomu konecne vymyslela darek pro tchyni s tchanem a uz jim i certifikat o darovani penez na Shealu vytiskla. jupiii jeee :)
    GIRAFFKA
    GIRAFFKA --- ---
    GIOMIKY: to je taky debilni:) ale ja jsem taky zla a zahorkla, takze nejsem univerzalni kritik niceho.
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    GIRAFFKA: Zkus se podívat s odstupem na Beverly Hills 90210, ten původní díl. Anebo třeba něco z domácí tvorby. Za sebe a nevím, kde s tím názorem jsem, mi moc nesednou ty Troškovy komedie. Přijdou mi křečovitý. Ale nevím.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    A přiznám se, že před mnoha lety jsem ještě měla dost času a trpělivosti a udělala fakt krásné zdobené perníčky na stromeček a přesně tohle pro mě táta udělal, ty nesnědené a že jich bylo, přelakoval a měli jsme je na storm roky.
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    MAR_TINA: malovane vizovicke cukrovi! :-)
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    TRISSIE: no a pak to přestříkneš matným bezbarvým lakem a máš vystaráno na dvacatery vánoce
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    MAR_TINA: ono je to jednoduchy, casto ne moc dobry těsto, ktery je urceny ke zdobeni cukrovou polevou. To radsi nase vosatka ;-)
    CORA_NEILLE
    CORA_NEILLE --- ---
    Pořád nechápu instagram. Snažím se ho otevírat, koukám na populární kanály... a furt to nechápu. Vždyť půlka obsahu jsou fotky hrnku kafe s beauty filtrem
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    GANBOY: Nikdy jsem to neviděla, včera zjistila, že to existuje a je mi jasné, že to fakt nechci vidět.
    GIRAFFKA
    GIRAFFKA --- ---
    PALEONTOLOG: a houslit na lyzich?
    GANBOY: dobrovolne jsem to zkusila jednou a umirala, pred ctrnacti dny jsem byla nucena videt to podruhy a umirala jsem jeste vic. Nejsem filmovy guru,ale imho neshlednutim jen ziskas.
    GIOMIKY: ale debilni.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam