• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    Máte nějákou 13. komnatu či něco, co si nalháváte, ale ve svém nitru víte, že je to jinak. Svědomí vás otravuje nebo se k něčemu prostě zcela otevřeně a bez skrupulí chcete přiznat!? Ať už ti to nedá spát či kvůli tomu nemůžeš dospat. Ať tě to sere či těší. Prostě se přiznej! Konstruktivní interakce jsou vítány.
    rozbalit záhlaví
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    GIOMIKY: jj, vim, ze toho je vic, ale aspon to prádlo nenechavam. Jinak uklidit se snazim vzdy, kdyz nekam odjíždím. Nerada se vracim do neporadku.
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    CLAVEN: pry to značí oběšence. Nase mamka na to byla strasna. Nemel by sis vlastně přenášet ani špinavé prádlo a vecer by sis mel také lehnout do čistého, ale myslim, ze je snazší vyřešit si problemy a nevěřit na pověry. Jen ja uz to mam proste od malička vsugerovane :)
    Dulezite je na Novy rok neuklizet, at si clovek nevymete štěstí z domu! Na nic nedělání bych slysela spíš
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    kua! taky peru! nevedel sem! :))
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    CLAVEN: ted jsem dopral! Ale pro jistotu to povesim teda az v utery rano
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    Priznám sa, že o tejto povere som dodnes netušil a prádlo mi pravdepodobne viselo každý jeden Nový rok.
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    Včera jsem mela odjet z bytu, ale zůstala jsem doma, protože jsem mela jeste mokre pradlo na sušáku a pry to nevočůrám tím, že proste odjedu z baraku a necham ho viset doma :D

    No, a rovnou se priznam, že jsem se tenkrat kvuli tomu pohadala s bývalým, protože si potřeboval vyprat věci do práce a já jsem mu zakazala u mě věšet prádlo :D Že si proste ma odtáhnout klidně domu, ale u me viset na Novy rok prádlo nebude... No a málem jsem udelala to same, protože my tenkrát jeli taky pryč :D

    Člověk není pověrčivý, ale víš jak... Jistota je jistota B)
    FRENNET
    FRENNET --- ---
    PALEONTOLOG: Existence zabavne pyrotechniky implikuje existenci zabavnych pyrotechniku.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    ohňostroje mě serou už asi 20 let, od začátku ignis brunensis. jako neříkám, když si pár magorů vystřelí, taky jsem si míchal směsi a pálil to za barákem, ale udělat z toho festival? no vyserte si obě oči
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    ...a pritom môžete búchať doma hlavou do steny, aj uvidíte hviezdičky, aj vám bude zvoniť v ušiach, a nikoho tým nebudete otravovať.
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    SABRIEL13: Ještě si zapomněla na rozptylování sině karcinogenních látek do ovzduší v vysokých koncentracích.
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    SABRIEL13: mně se líbí ten celodenní silvestrovský hluk a je pro mě těžký představit si konec roku jinak. Souhlasím skoro do poslední čárky
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    LUSINDA: no borovice, ano :) کاج
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    LUSINDA: že zdvořilosti mi bylo blbý se zeptat, byla suverénně nejopelichanější v celém bytě. Ostatní stromy byly ok.
    LUSINDA
    LUSINDA --- ---
    GRANTORINO: co to je za rostlinu? předpokládám, že to není ta nejopelichanější borovice vůbec
    SABRIEL13
    SABRIEL13 --- ---
    Miluju ohňostroje.

    Jo, ekologicky je to peklo, hluk to dělá, smrdí to, zvířatům to ubližuje, lidi to děsí a trhá na kusy, když jsou neopatrný, baráky to zapaluje, hrozný prostě.
    Pročež netrvám na tom, že musejí bejt a chápu, že by spíš bejt neměly.

    Ale mám je fakt ráda a jsem smutná, že letos žádný neuvidím.
    PREKOTKA
    PREKOTKA --- ---
    Bojím se samoty
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    No kdyz se ale neozve sama je tak, tam ale zas nema takovou hodnotu aby se ji pak nekdo ozyval kdyz ji kámoši musej nahanet...
    NEI
    NEI --- ---
    U pár lidí si občas říkám, že bych se jim měla ozvat.
    Ale zase kdyby chtěli, tak se prostě ozvou oni.
    A nebo si říkají to samý co já.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    Právě jsem se prežrala oříškama a pizzu, takže jsem zvládla letos ... I vánoční stromeček tu měli. Beru to jako sváteční obzerstvi. Ale taky budu muset končit se žraním. Od Nového roku jako všichni.

    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    BERRUNA: jistým omylem v kuchyni jsem navařila tukožroutskou polévku, ale bude se hodit.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam