• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    NEI
    NEI --- ---
    "V kapitole o hygieně středověku uvádí toto: „v Evropě se lidé utírali hlavně mechem, lišejníkem, hadry, skořápkami, slámou, konopím. Vyšší společnost pak něčím fajnovějším, například jemným plátýnkem, vlnou, krajkou, bavlnou nebo husími krky. Utírání se živými kuřaty, káčaty a koťaty byl spíše přežitek z římského období.“ (SEDLÁČKOVÁ, s. 25). V kapitole věnované době Římské říše se ale žádná taková informace nevyskytuje. Naopak se zde píše „o používání mořské houby připevněné na dřevěné tyčce a namočené v nádobě s octovou vodou“ jako jediný příklad náhražky za ještě neexistující toaletní papír. (SEDLÁČKOVÁ, s. 22)."

    Skořápkami?!?!
    TANKIE_
    TANKIE_ --- ---
    MAR_TINA: Já? Já umim ovládat všechny techniky utírání zadku v kosmíru, včetně saturnského mluvícího nože a často smrtící marťanské bumerangové lžíce.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    TANKIE_: tři mušličky. Ty neumíš použít tři mušličky?
    TANKIE_
    TANKIE_ --- ---
    MAR_TINA: používáte houbu na klacku? 8)
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    TRISSIE: máme podobný a aktuální roličku dáváme na parapet.
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    MAR_TINA: u nás taky ne, máme tenhle stojan :-)

    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    U nás toaleťák správně nesrovnáte, ať už je to jakkoli.
    OUKE
    OUKE --- ---
    LORD_DE_SEIS: vždyt to je obráceně
    FIONOR
    FIONOR --- ---
    Orientace toaleťáku by měla být součástí diagnostiky na PAS.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    Už vím, koho si na návštěvu určitě zvát nebudu. Přiznávám se, že dávám toaleťák pokaždé nějak náhodně, a dokud se to točí a odvíjí, jak potřebuju, tak stranu neřeším.
    NEI
    NEI --- ---
    MLIKARNA: Dělám to uplně všude. Všude.
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    MLIKARNA: až překvapivě často me návštěva po odchodu z toalety chvalila, že mam správně toaletak... Zvláštní úchylka, ale pochopila jsem ve chvíli, kdy jsem sla na návštěvu a meli ho obráceně.
    LORD_DE_SEIS
    LORD_DE_SEIS --- ---
    MLIKARNA: můžeš klidně bez úvozovek. Je jen jedna správná strana, která byla patentována

    SABRIEL13
    SABRIEL13 --- ---
    SHEALA: Nevím, co bude dělat Kenpachichi(chi), ale jako jeho (skoro) bývalá manželka a patronka všech, kdo o elektrice něco vědí, ale občas prostě POTŘEBUJOU zapojit v maringotce přímotop, rychlovlaku a elektrickou dečku najednou, ti budu držet palce!
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    Ve starýmn baráku se budu pokoušet zapojit světla, zesák, playery, mixák, a takovej srandovní laser. Jo říkala jsem že je to starej barák? 🙂 Pokusím se mít světla na jiným okruhu než zesilovač, toustovač co vyhazoval pojistky už je dávno vyhozenej, no, tedka je to na svatém Kenpachichim 🙂
    MARKETAPARKETA
    MARKETAPARKETA --- ---
    Obavam se, ze suchej leden nedam...kuaaaaa, fakt jsem chtela
    GUMBA
    GUMBA --- ---
    ERRTU: :(
    ZRK
    ZRK --- ---
    V některých věcech si tu hubu potřebuji nabít asi 1000x. Ne-po-na-u-či-tel-náá!
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    EMAET: nenávidím sudoku
    EMAET
    EMAET --- ---
    Miluju křížovky.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam