• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    Máte nějákou 13. komnatu či něco, co si nalháváte, ale ve svém nitru víte, že je to jinak. Svědomí vás otravuje nebo se k něčemu prostě zcela otevřeně a bez skrupulí chcete přiznat!? Ať už ti to nedá spát či kvůli tomu nemůžeš dospat. Ať tě to sere či těší. Prostě se přiznej! Konstruktivní interakce jsou vítány.
    rozbalit záhlaví
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    HAR4NT: Nejlepší část začíná 1:19
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    FRK_R23: zajimavej klip, je to jako trash metal bez hudby...🤔
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    ARGANNAH: mladejm to nema co dat, multimedialni doba zada pokrocilejsi platformy. mozna pro nejaky autisty by to jeste slo.
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    V souvislosti s aktuálním tématem se musím přiznat, že tohle ventilování osobních sraček na nychu mě vždy spíš sralo a nechápal jsem to. Ale poslední dobou mě svědí prsty, abych se tady taky nevylil. Jak říká tady kolegyně
    DA_NIELA.

    A rovnou vám k tomu přihodím písničku, která se myslím k tématu hodí.

    Nicolas Cage Losing His Shit
    https://www.youtube.com/watch?v=4zySHepF04c
    ARGANNAH
    ARGANNAH --- ---
    Já se teda přiznávám, že nyx je i se všema divnejma ids a jejich ještě divnějšíma mulťákama a klubama plnejma fňukání a hejtu pořád nejlepší sociální síť ever. Který třeba takovej fejs nebo twitter nesahaj ani po kotníky a instáč sotva po pás. Soryjako.
    DA_NIELA
    DA_NIELA --- ---
    Pro mě je fňukání na nyxu způsob, jak odlehčit reálným vztahům. Baví mě víc vytapetovat to tady na poloanonymní temnotu a svým přátelům, co nyx nemají, mohu věnovat svoji kapacitu naslouchat. Tak je to.
    LUSINDA
    LUSINDA --- ---
    SITH: tak pro 70% zde píšících lidí je nyx spíš něco jako terapie, nebo místo kde si maj s kým """povídat""" když v realu nikoho moc nemaj.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    SALAMAN: ja tyhlety placky dusledne skrtam s kluby v poslednich, ale zase to neni jednostranny, takhle jsem skrtnul drackuv fatatickej krouzek a jakysi fotony idk. nez jsem tu funkci objevil, tak me silene sraly birkeny, hnusmejsi botu pohledat. nedavno jsem delal revizi proskrtanejch a klub o zx spectru jsem vzal na milost.
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    Jo poslední dobou mám taky potíže věřit na lásku. Třeba je to celý nakonec jinak, a to čemu říkáme láska je jen nekončící tolerance a trpělivost.

    Těch už se mi moc nedostává.
    SITH
    SITH --- ---
    SALAMAN: to je zcela fair point pane kolego
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    SITH: já to mám aspoň krátký, imho. :)
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    SITH: Možná moc chodíš do diskuzí typu "na co myslíte při sraní", jak tu někde někdo poznamenal. To je jak jít do drogerie a stěžovat si, že tam maj deodoranty a prášky na praní.
    SITH
    SITH --- ---
    kam na nyx přijdu, tam nějaká ukňouraný, ubrečený, prožívající svůj pátý meltální meltdown tohoto roku idéčko, s tapetováním svých problémů na sociální síti jakoby to někoho zajímalo, sálodlouhé traktáty nicneříkajících duševních průjmů, potřeba attention whore atd.

    I am too old for this shit
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    HOUBA: Tak o tom žádná!

    Ale beze srandy, asi nějaké mizivé procento spokojených párů existuje a přeju jim to.
    HOUBA
    HOUBA --- ---
    SALAMAN: Já ano! Minimálně existenci její nešťastné formy mohu potvrdit.
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    Nevěřím na lásku.
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    Déjà vu?
    PREKOTKA
    PREKOTKA --- ---
    Jsem naivní kráva
    GUMIDEK30
    GUMIDEK30 --- ---
    TRISSIE: Já nepohrdu hrnkem mléka ani k párkům s rohlikem a kečupem :) nebo těstoviny s vajíčkem a kečupem a k tomu hrnek mléka či podmáslí - mňam :)
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    Většinu obrázku s textem od SALVADORA čtu automaticky v polštině. :")
    XARGH
    XARGH --- ---
    L - O - L
    Matt Pless - Talkin' Information Blues [Official Music Video]
    https://www.youtube.com/watch?v=T1F9tKBXK4I
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam