• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    XARGH
    XARGH --- ---
    VRATENKA: to same, uz leta. resenim je minimalizovat expozici, kde jen to jde. napr striktne vypinat zvuk, odvracet pohled, ad blockery atd atd
    RAHUF
    RAHUF --- ---
    Čím jsem starší, tím méně mi vadí označení "Czechia" a tím víc mi přijde trvání na "Czech Republic" jako trochu hloupé.
    VRATENKA
    VRATENKA --- ---
    Nenávidím reklamy, fakt moc, že přemýšlím, jak se jich v životě zbavit a zároveň nebýt úplně izolovaná.
    NOFNAK
    NOFNAK --- ---
    Naprosto nekriticky miluji arii "La mamma morta" zpívanou Marií Callas z opery Andrea Chenier. Jakkoli mi samotná opera připadá docela nudná, tato árie mne zastaví a donutí poslouchat kdykoli.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    OPERAHYPNO: ja bych od pana bigota ocekaval spis trvanlivost svazku pred bohem v kostele, ale radnice, tpč?
    btw. skutecne jsem poznal par lidi, kteri spolu stravili celej zivot s tim, ze se nikdy nevzali, jelikoz muz se zenil v kapli svatyho vaclava na hradcanech a ten slib tam mu vnitrne nedovolil se rozvest. v 80 lere h se nakonec pan vladimir rozhodl, ze si pani jarmilu chce vzit. ale ji to prislo uz trapny a zustali na hromadce. zakratko V. zemrel vekem.
    OPERAHYPNO
    OPERAHYPNO --- ---
    PALEONTOLOG: sem myslel, že u takových pak funguje celoživotní závazek k nedobrovolnému celibátu, který je posvěcen vynesením obalů od pizzy a plechovek od energiťáků, případně nákupem nové klávesnice.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    priznam se, ze tenhle postoj vidim nejvic na nejhur stravitelnych blbech, se kterymi zit musi byt samo o sobe trestem
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    Zjistil jsem, že jsem tak vychován, že svazek mezi mužem a ženou posvěcený na radnici vnímám jako celoživotní závazek. Nehodí se to příliš k modernímu pojetí tinder-like flipping partners. K mojí velké smůle.
    TANKIE_
    TANKIE_ --- ---
    JAMILLOS: tak jestli si ho tam beres na brouzdani netem a ne na utirani zadku, tak to neni az tak moc divny.
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    Začal jsem si brát mobil na záchod.
    Dřív jsem se takovejm lidem smál.
    Aka your daily dosage of 'too much info, man'.
    LIQUID_SOUND
    LIQUID_SOUND --- ---
    Prekvapilo me, jak moc me rozhodilo, ze se jedna moje ex vdala. Pritom s ni nejsem v kontaktu vic jak osm let. Mel bych bejt asi nejak vic dospelej nebo co.
    FEFERONIE
    FEFERONIE --- ---
    HOMOLOVKA: husty.. a pritom takova blbost

    Od roku 2023 existuje také Česká Hobby Horse Asociace, která závody pořádá, podporuje a rozvíjí hobby horsing jakožto sport. Čím dál častěji se můžete s hobby horse koníkama setkávat i v televizi – v seriálech a v médiích jako takových.

    Vybrat si můžete hned z několika disciplín: parkur, drezura, skok v mohutnosti, western horsemanship, western trail, dostih a v dalších možných, které při registraci objevíte.
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    _ALEXA_: Posledně v Sauny Vltava si tam někdo kvůli tomu vjel do vlasů. 🙃
    _ALEXA_
    _ALEXA_ --- ---
    Přiznám se, že mě v sauně baví přesunout věci, kterými lidi zabíraj lehátko v plně obsazený odpočívárně (časák nebo ručník), na stranu, a poté obsadit toto lehátko vlastní maličkostí. Doposud nikdo neprotestoval :D
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    DELIRIUM: tento fenomén ma doteraz milosrdne míňal a teraz vás všetkých nenávidím
    UNSEEN
    UNSEEN --- ---
    přiznávám se - v mládí jsem taky tvrdil, že nikdy nebudu mít děti, zejména z důvodů uvedených předřečníky. no, tak mám tři. a obavy mne časem nějak opustily. prostě se snažím, aby se lidi kolem neměli zle, pokud to můžu ovlivnit. a co ovlivnit nemůžu, tak na to asi sere pes.

    asi mi pomohlo uvědomit si, že umřu. a všichni ostatní taky, přičemž nikdo neví kdy. a že pod lehkou kontrolou mám maximálně nižší jednotky procent svýho života.
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    Musela sem googlit, co to ten hobby horsing je a teď koukám na různá videa na toto téma.
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    HOMOLOVKA: on je to sport?? Já myslel že tuhle prasárnu vymyslel nějakej pedouš aby získal co nejprodejnější materiál na web prasáků a úchylů
    HOMOLOVKA
    HOMOLOVKA --- ---
    Četla jsem komentáře pod příspěvkem o hobby horsingu. Nějaká paní tam psala, že je rozhodně lepší, když "holky takhle sportujou", než aby stály s cigaretou u nákupáku. Přiznávám se, že bych svojí dceru viděla tisíckrát radši s cigaretou před nákupákem, ehm...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam