• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    HOMOLOVKA
    HOMOLOVKA --- ---
    Četla jsem komentáře pod příspěvkem o hobby horsingu. Nějaká paní tam psala, že je rozhodně lepší, když "holky takhle sportujou", než aby stály s cigaretou u nákupáku. Přiznávám se, že bych svojí dceru viděla tisíckrát radši s cigaretou před nákupákem, ehm...
    ANDREJKA
    ANDREJKA --- ---
    ještě v životě jsem nebyla v autě tak posraná strachy jako dneska cestou do práce
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    RAGNAROK: No na to si právě každej musí přijít sám. Proto introspekce. ;)
    RAGNAROK
    RAGNAROK --- ---
    JAMILLOS:
    rovnou sazej olečem to vypovida? :-)
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    OPERAHYPNO: jasny, posazavi je velky a dlouhy...
    OPERAHYPNO
    OPERAHYPNO --- ---
    VYHULENY_UFO: tak to jsme jinde - tzv Prague-East District, ale Ledečko samozřejmě znám.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    OPERAHYPNO: moment pane kolego, ja mam taky chatu na sazave. rovnou se priznam, ze ledecko.
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    ACKO: Já bych se bejt tebou spíš zamyslel nad tím, proč tě takový věci tak štvou a vadí ti. Ono to může o lecčem vypovídat.
    Introspekce.
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    ACKO: všemi režimy jakože jedním dalším krom toho, co máme? lol
    budu hádat, vůbec by si jí acko nevšimlo, kdyby někde nečetlo na ni hejt. já na tu pani sotva narazim. ale pokud pí Hogenová zničila život tvý rodině, moc se omlouvám
    P. S. nejsem jají fanda, ale vzorek jsem si poslechla a jako nic, z čeho bych zrudla vzteky
    OPERAHYPNO
    OPERAHYPNO --- ---
    VYHULENY_UFO: Rodina Bandových, s jejich děcka chodili s náma na základku, a fotr je vozil merglem před bránu, všichni 150 kg a víc, zlato kam se podíváš, ale když jsme se jako děcka zkouseli s nima nějak kontaktovat nebo s nima mít alespoň "nějakej" vztah, tak vždy byli strašně do sebe, odříznutí - prostě za plotem vily a víc je nezajímalo.

    no já sem tam zkoušel vrátit, ale nedal sem ani rok, nicméně to bylo spíš v dynamičtějším období života, takže dneska to vidím jinak no. chatu mám na sázavě v kolonii lidí, který ani nevim odkud sou nebo jak se jmenujou
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    jo a pardunicka zdravotni skola pro divky.... tak presne tam me nechteli vzit na civilku.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    OPERAHYPNO: tam bydlel pardubickej ciganskej king. vzpominam, jak jezdil mercedesem oveseny zlatem pro davky. jasne a hospoda na rychte... jako pro studenty z koleji tam bylo idelani misto :D

    ja uz zpet do vychodnich cech nechci, majetky a byty sme tam prodali, ja smrdim v praze a chatu mam ve strednich cechach v kolonii prazaku.
    OPERAHYPNO
    OPERAHYPNO --- ---
    VYHULENY_UFO: jasně, stodola sousedící s cigánskou vilou "Gizy", tam sem viděl poprvé Napalm Death a spousty dalších pecek. Ta ulice byla jen kousek od našeho domu, všude kolem nikde nic, jen sídlištní smrádek a pohoda potraviny, modelářský zašívárny v suterénech paneláků, různý junkie-pointy v přírodě kolem a pak především - v tý ulici Hospoda Na Rychtě.
    ale, když už se tu přiznáváme, já teda bych se tam klidně vrátil, bohužel to nejde
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    OPERAHYPNO: jj, ja taky radeji pred triceti lety utekl do prahy. jako vzpominky pekny, ale srat tam na tu prdel sveta. tyvle, ja sem tak starej, ze si pamatuju, kdyz klub zluty pes byla jeste stodola, viselo tam logo radia panag a bleha svy rokoteky delal jeste v dredech. pak presel na fety a stal se z nej kosmonaut :D
    OPERAHYPNO
    OPERAHYPNO --- ---
    VYHULENY_UFO: tak tak, polabsko-nížinský patriot toho času v exilu
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    OPERAHYPNO: aa, pan kolega je taky vychodocech. :D
    ACKO
    ACKO --- ---
    Já se přiznám, že mě strašně štve, že mnozí lidi své různé strachy z budoucnosti řeší tím, že hledají uklidnění duše a oporu u různých alternativních " vizionářů" nebo přímo šarlatánů, astrologů atp. Zároveň se přiznám, že mně hodně vadí, jaký prostor se dává různým pseudofilozofům např. paní A. Hogenové, která je pro mě esencí pokrytectví, se kterým prošla všemi režimy.
    OPERAHYPNO
    OPERAHYPNO --- ---
    VYHULENY_UFO: jako odkojenec Paramem mohu jen souhlasit. Voda nejlépe chutná přímo uprostřed svítkovského lesíku přímo z "koryta" jesenčanského potoka, protékajícího líně, přes hypodrom, kde z něho popíjení koně.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    MORIARTY: ja sem zase od pardubic, takze mam bohate vzpominky na predrevolucni casy s chvaletickou elektrarnou a rekou labe. do labe vypoustely odpad fabriky Paramo a Semtin, takze kdyz bylo cerny, povazovali jsme ho za cisty. chvaleticka uhelna zase krasne barvila v zime snih do seda.
    BERRUNA
    BERRUNA --- ---
    NICOLLETTE: až se na tebe to štěstí poprvé usměje, budeš takové myšlenky automaticky eliminovat :* když jsem děti neměla, tak jsem to také takto nevnimala, teď má člověk samo milion strachů,…
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam